סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זה נגמר

Lordpain​(שולט)
לפני 19 שנים • 3 באוג׳ 2004

זה נגמר

Lordpain​(שולט) • 3 באוג׳ 2004
לפני משהו כמו שעה דיברתי בטלפון עם אולגה, ביקשתי ממנה שתיתן לנו הזדמנות שלא תוותר עלי, אבל היא אמרה שזה כבר לא רלוונטי... שבעצם היא כבר ממזמן המשיכה הלאה.
היא ניסתה לשכנע אותי שאם המצב היה הפוך אז הייתי עושה את אותו הדבר, אני אמרתי לה
שגם אם המצב היה הפוך אם היא הייתה מבקשת ממני הזדמנות לא הייתי מסוגל לסרב, היא בכל זאת התעקשה שאני כן הייתי מסרב, זונה מטומטמת !

אני רואה עכשיו ששוב נתתי את הלב שלי לאישה שלא ראויה לו, שוב עשיתי את הטעות הזו.
האם כך יהיו החיים שלי תמיד, בלי אהבת אמת ?

היא לא האחת היא רק דומה לה, אבל האם בכלל האחת הזו קיימת ??? ואם היא כן קיימת כמה עוד עלי לסבול בשביל סוף סוף להיות אייתה ???
זה השאלות שאני שואל את עצמי וכמובן שאין לי עליהן תשובות.

אני בכלל לא יודע אם אוכל להמשיך אחרי כל זה, הרצון למות רק הולך ומתחזק, הדבר היחיד שיכול להפסיק את הרצון הזה זה התקווה שאולי יום אחד תהיה לי האהבה שאני כל כך רוצה אבל התקווה זה מה שמלכתחילה הביא אותי למצב הזה או שאולי זה היה הטמטום שלי שהביא אותי למצבי הנוכחי.

כמה שנמאס לי לחיות כך.
@buba@​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 4 באוג׳ 2004
@buba@​(נשלטת) • 4 באוג׳ 2004
לכל סוף יש התחלה חדשה ......
אולי הפתגם " יש הרבה דגים בים " לא ינחם אותך , אבל תסתכל לפעמים על דברים באופן חיובי ....
אז היא כן היתה נותנת לך עוד הזדמנות והיתם שוב מנסים וזה היה נמשך .....
כשצד אחד לא כל כך מעוניין ,תעשה שמיניות באוויר זה לא יעזור (תאמין לי שאני מדברת מנסיוני . )

אז זה נגמר , קח נשימה עמוקה , תאהב את עצמך ותאמין לי שהאהבה תבוא ברגע הכי לא צפוי .....
ואז תסתכל על התקופה הזאת בחיוך ותגיד לעצמך "מה , בגללה רציתי למות ? אשכרה היתי מפגר "
cameo​(נשלטת)
cameo​(נשלטת) • 4 באוג׳ 2004
לא מדויק.
אם אתה כבר היית ממשיך הלאה, לא היית נותן לה עוד הזדמנות. לשם מה?
ובאמת, האם היית רוצה שמישהי תהיה איתך כי היא מרחמת עליך? כי אתה ביקשת? הרי זו היתה מערכת יחסים שיקרית, לא יותר. היית מגיע למקום יותר נמוך מהמקום בו אתה נמצא עכשיו.

אחד הדברים המכאיבים כשאהבה מסתיימת, זה שבדרך כלל צד אחד מחלים יותר מהר מהצד השני. זה עניין אינדיבידואלי. יש אנשים שמומחים בלעשות מזה תחרות. אין קשר בין ההחלמה שלה לזו שלך.

קח את הזמן, לורד. חשוב מה היה שם בשבילך, הרי בכל זאת נתת לה את הלב. זה לא נעשה סתם. משהו שם היה חיובי בשבילך. וכשתסיק את המסקנה, חפש את אותו דבר במישהי הבאה שלך. כי זה כנראה משהו שאתה אוהב.

אני חושבת שבסירוב שלה היא הצילה אותך ממקום בו היית מרגיש רע הרבה יותר, כי אין דרך לשקם את הקשר כשאחד מהצדדים רוצה להמשיך הלאה.

אני מאחלת לךשההחלמה לא תהיה ארוכה ושתפגוש את אלוהים בעוד הרבה מאוד שנים.
לוסי
לוסי • 4 באוג׳ 2004
זה רק נראה כאילו זה הסוף, אבל תחשוב. למות זה באמת הסוף של כל הסופים, למרות הסיפורים שמספרים לנו.

אולי אתה צריך להיות קצת לבד. אולי אתה צריך לנסוע לאיזה מקום שקט לחופשה קצרה. אולי כדאי לך לאכול משהו טעים במיוחד ולקרוא איזה ספר כיס טפשי שמעביר את הזמן ולהסתכל על הים.

עזוב אותך מנשים, לורדי, אנחנו הכי איומות שאפשר.

קח הפסקה ותתחיל מחדש. תשמע לי, זה רק יהיה יותר גרוע. אתה תצטרך את כל הכוחות שלך.

icon_smile.gif
babywoman​(אחרת)
babywoman​(אחרת) • 4 באוג׳ 2004
לורדפיין,
אני מקווה שההרגשה הזו תעבור לך כמה שיותר מהר. שבבוקר תקום ותסתכל על הכל בעניים רציאונליות וקרות שתחליט שזהו, שכל הנשים זונות, שאף אחת לא שווה אותך שמעכשיו אתה רק שובר לבבות אבל לא מתאהב בעצמך .............שתעבור כבר לשלב הבא, שלב הכעס.....שלאחריו יבוא שלב ההתרככות וההשלמה ולאחריו שלב החיפוש המחודש אחר האחת (או השתיים icon_rolleyes.gif ), כאשר תהיה מוכן שוב לאהוב ולהיות נאהב.
בייבי
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
ואני חושבת שאין מקום להתייאש.
זה תמיד קשה למצוא את האחת והיחידה כי
מרוב עצים לא רואים את היער...

אתה צריך לבחור לך אותן טוב יותר. לעשות סלקציה
קפדנית וארוכה ואז ורק אז אם היא מתאימה
אתה יכול להפקיד את הלב שלך בידיה.

זה רק מנסיון ותהייה אופטימי. חשוב שתהייה אופטימי.

icon_chickkiss.gif
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 4 באוג׳ 2004
אני אהיה בסדר, זה היה נחמד לדמיין שהיא האחת... אבל באמת שהגיעה הזמן להפסיק
עם זה, באמת שהגיעה הזמן...
בל{SK}
לפני 19 שנים • 5 באוג׳ 2004
בל{SK} • 5 באוג׳ 2004
רגע אתה חושב שהעולם צריך להתפוצץ יחד עם הלב שלך
ורגע אחרי זה אתה יודע שתהיה בסדר, ככה זה תמיד icon_lol.gif
אני מאמינה בלהמשיך מיד הלאה, זה די חסר סיכוי
אבל לפחות לא שוקעים ברגשות הקשים
אבל זאת רק הדרך שלי
שתהיה לך המון הצלחה
איה
מלכה עקרבית
לפני 19 שנים • 5 באוג׳ 2004
מלכה עקרבית • 5 באוג׳ 2004
הכל עובר כולל החיים והם קצרים
לכן קח את עצמך תעמוד בגו זקוף תסתכל קדימה והמשך הלאה ,
זה טוב להתאבל על קשר שניגמר לבכות לצרוח להוציא הכל החוצה
הפצעים מגלידים
הצלקת נישארת לעד להוכיח לנו שאנחנו אנושיים ,אבל זה עובר icon_smile.gif
אין אחד שלא עבר את מה שאתה עברת ועובדה ,אנחנו עדיין כאן חיים נושמים ובועטים.