שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אה טוב לחזור מעולם שכולו וניליות

big master
לפני 19 שנים • 6 באוג׳ 2004

אה טוב לחזור מעולם שכולו וניליות

big master • 6 באוג׳ 2004
שלום לכולם
אחרי העדרות של כמה חודשים של כפירה ונילית אני חוזר ויש לי שאלה, אף עלפי שהיא קצת בנאלית אנלית וכו... היא איך (טכני) מין אנלי אפשרי אם בת זוג שלא ניסתה מין שכזה אף פעם, ניסתי אצבעות ליקוקים וכו.. שום דבר לא עוזר.

אשמח לקבל עצות.

b m
בל{SK}
לפני 19 שנים • 7 באוג׳ 2004

צריך פשוט לרצות

בל{SK} • 7 באוג׳ 2004
בפעם הראשונה זה לא אפשרי icon_redface.gif
זה זוועה - כואב, לנשים זה משפיל
אבל מנסים לאט לאט ובעדינות
עדיף שהיא תשלוט בקצב (רק לרגע)

היא צריכה לרצות מספיק icon_razz.gif
בשביל לחוות משהו חדש
בשביל לרצות את בן-זוגך
היא צריכה לרצות כ"כ
שהיא תחליט גם להנות מהסבל
@buba@​(נשלטת)
@buba@​(נשלטת) • 7 באוג׳ 2004
איה , את פשוט גדולה מהחיים !!!!!!!!

היא צריכה קודם כל לרצות , להיות פתוחה לזה , לסמוך עליך ופשוט לזרום ..............
בהצלחה
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 7 באוג׳ 2004
צריך לקחת גם בחשבון את האפשרות שמין אנאלי זה לא בשבילה, כך שלא משנה מה ואיך תעשה
היא לא תתענג מזה מינית.
קליבר​(שולט)

איה אכן גדולה מהחיים ...

קליבר​(שולט) • 7 באוג׳ 2004
אנלי ,
לא שלא בא לי
אבל לפני זה ורבלי
והרבה קי=ווי לי ...

ואחרי שגמרה לי ,
אז על ארבע -לי
ולאט לאט .. ענה לי
שזה לא נו-רע לי ...

( והשאלה היא האם כניסה ביציאה .. היא נורא או נן-רע )

מוקדש רק לכאלה ששוברות כוסות ... icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
המלך אריה הראשון
המלך אריה הראשון • 7 באוג׳ 2004
קודם כל אתה צריך לקחת בחשבון שעליך להתגבר על שתי בעיות. הראשונה זה שבפתח הרקטום יש שריר שרגיל להיפתח רק כלפי חוץ ולא כלפי פנים ולכן זה יכאב לאותה אשה עד שהשריר יתרגל להיפתח גם פנימה. הבעיה השניה שבניגוד לכוס אין שם סיכוך טבעי ולכן אתה צריך לדאוג לסיכוך של המקום למניעה כאב של חיכוך גם לה וגם לך. בעיה זאת קל לפתור באמצעות ג'ל בשם KY שאותו אפשר לקנות בסופרפארם. אל תשתמש בג'לים אחרים אלא רק בג'ל שמיועד לכך.

מבחינה מעשית הבעיה הגדולה שלפניכם היא לתרגל את השריר להיפתח על מנת שלא יכאב. העצה שלי זה שתקנה דילדו כמה שיותר דק מרח עליו את הKY ותצווה עליה להחדיר אותו פנימה. אם הדילדו דק מספיק זה לא אמור לכאוב במיוחד ואחרי כמה רגעים היא גם לא תרגיש בכאב כלל. עקרונית אפשר ללכת עם דילדו גם מספר שעות אבל תן לה להתרגל לזה לאט לאט.

אחרי תקופה מסוימת תן לה להחדיר דילדו עבה יותר ואחרי זה היא מוכנה ומזומנה לחוות את חווית החדירה מאחורה. גם אז זה עלול לכאוב בפעמים הראשונות אבל בהמשך עם ההתרגלות, שניכם תהנו מכך מאוד ואין לי ספק שאם היא שפחה אמיתית היא מאוד תהנה שאדונה משתמש בכל גופה.

עצה נוספת היא בזמן החדירה ובכלל, לעסות לה את הדגדגן ביד אחת דבר שיגרה אותה מאוד ויטריף אותה במידה שתשכיח את הכאב של הפעמים הראשונות.

הערה חשובה :להשתמש אך ורק בדילדו עם בסיס מתרחב בסופו ולא בשום תחליף אחרת זה עלול להיבלע פנימה ואז רק ניתוח יעזור.

שיהיה לשניכם המון תענוג ובהצלחה.
מנטרה​(שולט)

עצה

מנטרה​(שולט) • 7 באוג׳ 2004
מאסטר היקר,

אני לא אתן לך הסבר מורחב על ההיבט הפיזי והנפשי העומד מאחורי האקט האנלי (פשוט בגלל שאין לי מספיק ידע על כך).

אבל עצה אחת אני אשמח לחלוק איתך :

ס ב ל נ ו ת . . . icon_profilekiss.gif

הדבר יכול לקחת גם כמה שבועות ואפילו חודשים (ויש גם סיכוי שלעולם לא תגיעו למטרה הנכספת).

אמרה כאן איה משהו חשוב: היא צריכה לרצות את זה מאוד ולשם לפי דעתי עליך לכוון - שהיא תלחץ עליך לקיים מין אנאלי (למרות שאולי זה נשמע לא הגיוני האמן לי זה אפשרי...)

לא נותר לי אלא לאחל לך בהצלחה ידידי... goodluck.gif
הוא​(שולט)

תרומתי הצנועה

הוא​(שולט) • 7 באוג׳ 2004
[url]http://www.advanced-sex.net/analsex.html
[/url]http://www.allsexguide.com/anal_sex_intro.htm
[url]http://www.allsexguide.com/analsex.htm

הכי חשוב באיזי וכמובן גם בכיף[/url]
lio1973​(נשלטת)
lio1973​(נשלטת) • 7 באוג׳ 2004
גם אני כמוך עברתי לוניליות ואני מגיבה מכיוון שבימים אלו אנחנו גם מתלבטים ומנסים את כל נושא האנלי אני מאוד רציתי לנסות וזה ממש לא פשוט ואם אין רצון עמוק זה לא עובד אני לוחצת עליו ולא להיפך ניסינו פעמיים זה מאוד מאוד מאוד כואב אפילו אם הולכים לפי הכללים בדיוק אני כן יכולה להמליץ לך מאמר בן 3 חלקים שקראתי לפני שניסיתי ואנחנו דיי הולכים לפיו הוא מאוד מורחב על כל ההיבטים של ההתנסות גם על הבטיו הרפואיים מה מותר מה אסור בקיצור מומלץ לקרוא לפני שמנסים :
http://www.bdsm.co.il/portal/modules.php?name=Sections&op=viewarticle&artid=7
אז בהצלחה icon_lol.gif