סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איפה אני יכולה לקבל הסבר איך עושים....

Faara​(שולטת)
לפני 19 שנים • 7 באוג׳ 2004

איפה אני יכולה לקבל הסבר איך עושים....

Faara​(שולטת) • 7 באוג׳ 2004
מה שקוראים "חליבת הערמונית".

תודה מראש
Faara
dadone
לפני 19 שנים • 10 באוג׳ 2004

Re: איפה אני יכולה לקבל הסבר איך עושים....

dadone • 10 באוג׳ 2004
Faara כתב/ה:
מה שקוראים "חליבת הערמונית".

תודה מראש
Faara

i don't know.sorry. icon_rolleyes.gif
icon_evil.gif
crazy_toast​(שולט){אליס}
crazy_toast​(שולט){אליס} • 10 באוג׳ 2004
מה נסגר איתך?? beatstang.gif

בכמה מקומות עוד פתחת את אותו השרשור??

כבר ענו לך פה... וגם אם התשובה לא מספקת אותך אז תמשיכי באותו שרשור..

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=5487&highlight=
Demi
Demi • 10 באוג׳ 2004
פארה
חליבת הערמונית זה כשדוחפים אצבע לתחת, מוצאים את הערמונית ומעסים אותה. בגדול העיסוי מפריש נוזל ערמונית שמתערבב עם נוזל הזרע ומפעיל לחץ על המערכת ולכן צריך לצאת החוצה דרך צינור הפליטה.
אבל, את יכולה לעשות את זה כמה שעות וזה לא אומר שהעבד יגמור או ישפוך משהו למעט טיפות ולמה? בגלל שיש שני סוגרים, האחר בקצה הזיין והשני בבסיס הזיין וכדי שמשהו יצא את צריכה שהסוגר יהיה פתוח. אדם רגיל ובריא - אצלו הסוגרים יהיו סגורים ומה שיצא זה רק העודפים, השאר ישאר בפנים, חלק יעבור לשלפוחית השתן, חלק ישאר בצינורות הזרע.
על מנת לקבל אפקט שפיכה את צריכה שהסוגרים יהיו פתוחים והדרך לפתוח אותם היא ע"י החדרת צינור לאיבר ומעבר דרך הסוגר - פרוצדורה שעזבי מלעשות אותה, תשאירי אותה למומחים ולמה? הסיכון גבוהה מידי, זיהומים, פציעות, ובכלל לא ברור אם יש לך ציוד מתאים ואם את יודעת להשתמש בו, וגם כשמבצעים פרוצדורה שכזאת בבית חולים יש סבירות גבוהה לזיהומים וצרות.
לפעמים מבלי לפתוח את הסוגרים ע"י התערבות חיצונית יש מצב בו כן רואים נוזל שנשפך מעבר לטיפטוף המוכר וזה כבר תלוי בגבר, אם הוא פותח את הסוגר או שלא, פעולה כמו השתנה למשל פותחת את הסוגר ואז הנוזל שהתנקז יכול להשפך.
מתי זה יקרה? כשהגבר יפתח את הסוגר.
בכל אופן, מעבר לעיסוי הערמונית אין הרבה שאת יכולה לעשות, גבר שלא ירגיש בנוח לא יפתח אוטומטית את הסוגר גם אם את תצעקי עליו ותרביצי לו, זה דבר שיכול להתרחש עם הזמן (ולעיתים רבות גם מתרחש) ככל שמרגישים נוח יותר.

זהו, אהה, כן, זה יכול להחליף גמירה טבעית רק במובן של יציאת הנוזלים מהבלוטות שאחריות על הפרשתן, שפיכה אמיתית לא יכולה להיות במובן של אורגזמה, והנוזלים לא יתנקזו כבדרך הטבע אלא כתוצאה מאילוץ ולכן יתנקזו באזור האשכים, חלק יצא וחלק ילך לשלפוחית השתן ויצא עם מתן השתן.
מספיק שתעסי את הערמונית איזה 20 דקות (אל תתפסי אותי בזמנים, זה שונה מאדם לאדם ותלוי ביעילות העיסוי ובמצבו הבריאותי הכללי של הגבר) בשביל לגרום לתופעות הנ"ל.

למיטב ידיעתי לא ידוע על בעיות בריאותיות בלתי הפיכות שנגרמו כתוצאה מהנ"ל אבל לעולם אין לדעת, יש הבדל בין עיסוי ערמונית חד פעמי לעומת גבר שרק ככה פולט את נוזלי הזרע שלו משך תקופה ארוכה מה שעלול אולי לגרום לבעיות עתידיות.

מידע נוסף ומפורט יותר (כולל גם מידע רפואי מאנשים שלטענתם מוסמכים) תמצאי בשפה האנגלית ולא חסרים אתרים ופורומים באנגלית בהם אנשים כותבים על נסיונם האישי, במיוחד כאלו שנעולים בחגורות צניעות וזאת הדרך היחידה בשבילהם להתפתר מנוזלי הזרע שלהם ואם להם אין נזק ארוך טווח קשה לדעת מכיוון שבכל מקרה הם נשארים נעולים.

מכיוון שתיארתי כאן פרוצדורות שעלולת לגרום לנזקים אני מבקש להסיר מעצמי כל אחריות, אין לראות בדברי הצעה ו/או המלצה ו/או מידע רפואי מוסמך ואני ממליץ בחום שלא לעשות זאת באופן קבוע ו/או בלעדי וממליץ לאף אחד שלא לנסות לדחוף צינורות לתוך הזיין במיוחד אם אין לו ידע רפואי והוא מוסמך לכך. המידע שמסרתי כאן מפורסם בחלקו באתרים אחרים (בשפה האנגלית בעיקר למיטב ידיעתי).

תהנו ובהצלחה.
Anakin
לפני 19 שנים • 12 באוג׳ 2004

לדמי

Anakin • 12 באוג׳ 2004
מספר אנשים אמרו לי עליך בכמה הזדמנויות שונות כי אתה אדם מאוד מוכשר ובעל ידע רב.

ולאחר שקראתי את התשובה שלך אני יכול להוסיף שלעיתים מפחיד מה שאנשים יודעים.

מאיפה אתה יודע דברים שכאלו ? icon_cool.gif
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
נראה לי שלאור ההסבר הבא אני ודמי פותחים עם משרד פרסום ביחד וגם מכון חליבהicon_smile.gif)))

ובכן פארה, הפרוסטטה שניקראת בעברית בלוטת הערמונית מכילה בתוכה ובבלוטות סמוך לה כמות גדולה של זרע.
הרעיון מאחורי חליבה של פרוסטטה טמון ביכולת להכניס לשם (לחלק התחתון של חור התחת) כמה אצבעות או אפילו את כל היד ולחפש אותה. אחרי שמוצאים אותה ניתן לרוקן את המקום על ידי עיסוי של הבלוטות הללו דרך פי הטבעת ניתן לעשות את זה גם עם דילדו אימתני המוחדר לתחת או כאמור פשוט להחדיר את האצבע המורה יחד עם האמה (משומנות היטב) לגרום לחיכוך איטי ויציב בדופן התחתונה של החלק הפנימי של חור התחתicon_smile.gif.
החיכוך ידחוף קדימה זרע וירוקן את הערמונית דרך כמובן צינור השופכה שנמצא בזין. אם במקביל יהיה גירוי על הזין עצמו אז גם תתרחש אורגזמה ואם לא אז רק חליבה!
אגב, אם עושים את זה כראוי יוצאת כמות הסטרית של זרע אשר למלא אותה לוקח כמה ימים טובים של התנזרותicon_smile.gif
Demi

Re: לדמי

Demi • 12 באוג׳ 2004
שחר29 כתב/ה:
מספר אנשים אמרו לי עליך בכמה הזדמנויות שונות כי אתה אדם מאוד מוכשר ובעל ידע רב.

ולאחר שקראתי את התשובה שלך אני יכול להוסיף שלעיתים מפחיד מה שאנשים יודעים.

מאיפה אתה יודע דברים שכאלו ? icon_cool.gif

תודה על הפירגון
ולשאלתך, דברים שכאלו לומדים עם הזמן, עם הסקרנות ועם הנסיון.
רק עיצה אחת - אל תאמין לאף אחד (כי יותר מידי אנשים אומרים יותר מידי שטויות), לך וברר בעצמך בספרים, תצליב מידע, תשאב מידע מספרים מקצועיים (לעומת ספרים ב-20 שח מהתחנה המרכזית). לצערי יש בקהילה מעט אנשים שמוסמכים לענות על שאלות שכאלו ויותר מידי מאמרים שמציגים דברים בצורה רדודה ולא מזהירים מפעולות שעלולות לגרום לנזק.
תרשה לי להוסיף שבאופן רשמי גם אני לא מוסמך icon_smile.gif
Demi
Demi • 12 באוג׳ 2004
דילדו לא מתאים לחליבה כי הוא לא מתישב על הערמונית ועושה לה מסאג אלא לוחץ על דפנות הרקטום, בשביל חליבה צריכים עיסוי ספציפי על הערמונית.
רק גברים גמישים יכולים לחלוב את עצמם לפרק זמן קצר כי זה לא נוח פיזית להחדיר את היד מאחורה לאורך זמן, כן ניסיתי, כן הצלחתי חלקית, זה קשה icon_smile.gif
ולכן, מישהו המציא איזה מכשיר שמאפשר חליבה עצמית, אפשר לקנות אותו באינטרנט רק שזה מחול ואני לא זוכר את האתר... מי שזה חשוב לו אני בטוח שהוא ימצא icon_smile.gif

והנה רעיון לסטארטאפ - ויברטור רוטט שגם חולב icon_wink.gif