סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכות/שולטת=ציידות או שמא ניצודות?

ממש גרוע​(אחר)
לפני 19 שנים • 10 באוג׳ 2004

מלכות/שולטת=ציידות או שמא ניצודות?

ממש גרוע​(אחר) • 10 באוג׳ 2004
בעולם הרגיל מקובל שבנים הם אלו המתחילים עם בנות.
מדוע?
הסבר משעשע ניתן למצוא בתלמוד הבבלי-"משל לאדם שאיבד אבידה. מחזר אחריה עד שמוצאה"---כלומר, היות ובתפיסה הדתית האשה נבראה מצלע האדם, היא כמו אבידה שהוא איבד.
ההסבר הפשוט לדעתי הוא היות ובתכל'ס הגברים שולטים בעולם, ולפחות עד המאה שנים האחרונות, הם גם היותר אקטיבים בעניין החיזור, ואילו בחורה שמנסה להתחיל עם גבר, הרי שהרבה אנשים בעלי דעות מיושנות יראו בה "שרמוטה" ובמה שעשתה-מעשה שלילי.
לפי ההסבר הזה, ככל שיהיה יותר שוויון בין המינים עם השנים, כך יותר נשים תהיינה אקטיביות.

לאחר הקדמה ארוכה זו אי אפשר לפספס את השאלה לגבי עולם הבדסמ:
האם בעולם שבו האשה שולטת על הגבר, (לפחות בפנטזיה) ראוי שהיא גם תתחיל איתו כאילו היא צדה ציד, או שמא גם פה אנחנו עדיין צריכים להיות כפופים להרגל המיושן?

באופן אישי, אני נורא אוהב שהמלכה מתחילה עם הגבר. לא רק מפני שאני ביישן, אלא גם ואולי בעיקר מפני שזה נורא עושה לי את זה.

לגבי מה שקורה בשטח, הרי שלמרות שהייתה לי הזכות שמלכות רצו לצוד אותי,
הרי לפי מה שנדמה לי זה קורה מעט מאוד, וברוב רובם של המקרים תמיד הגבר יתחיל ויחזר אחרי האשה ולא משנה אם היא אשה רגילה, שפחה או מלכה.
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
אני לא בטוחה שאנחנו ציידות וניצודות.
אני כן משוכנעת שאנחנו בוחרות את אלו שאנחנו רוצות להיות איתם.

מבין כל הפניות שמופנות יכולה בהחלט להצטייר תמונה של
מלכה ניצודה. לתפוס מלכה.
העניין הוא שהמלכה בוחרת עם מי היא רוצה להתפס.

וכן בהחלט, הבחור צריך לחזר, לספר על עצמו, לשלוח תמונה,
לעניין אותנו בו. לעניין אותנו מספיק על מנת להפגש איתו.
בכך אני לא רואה הבדל בין העולם השוקולדי לעולם הונילי...
icon_smile.gif
Olive

מסכים עם קודמתי

Olive • 10 באוג׳ 2004
הפנטזיה היא חשובה ויפה, אבל...
זה לא מבטל את התקיימותם של חוקי העולם הרגיל כמו גרביטציה, חוק שימור האנרגיה, והפוליטיקה שבין נשים לגברים. אני גם בעד נשים ציידות, כי אני לא רגיל לצוד בעצמי, אבל זה תלוי באישיות של האובייקטים ונטיותיהם.

מקרה דומה מתואר בשירשור מלפני כמה חודשים:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=4392&highlight=

מי שימצא דרך לגרום לפנטזיה להתנתק מכוחות הטבע, אנא ידע אותי בהודעה מיידית וסודית!
Tainted​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 11 באוג׳ 2004
Tainted​(לא בעסק) • 11 באוג׳ 2004
אני חושבת שזה גם תלוי במלכה...
יש כאלו שיתחילו ויפנו אל עבד לא? icon_rolleyes.gif
או שאולי אני תמימה?
ממש גרוע​(אחר)

Re: מסכים עם קודמתי

ממש גרוע​(אחר) • 11 באוג׳ 2004
olive כתב/ה:
הפנטזיה היא חשובה ויפה, אבל...
זה לא מבטל את התקיימותם של חוקי העולם הרגיל כמו גרביטציה, חוק שימור האנרגיה, והפוליטיקה שבין נשים לגברים. אני גם בעד נשים ציידות, כי אני לא רגיל לצוד בעצמי, אבל זה תלוי באישיות של האובייקטים ונטיותיהם.

מקרה דומה מתואר בשירשור מלפני כמה חודשים:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=4392&highlight=

מי שימצא דרך לגרום לפנטזיה להתנתק מכוחות הטבע, אנא ידע אותי בהודעה מיידית וסודית!

מסכים איתך ועם הוט קווין אבל גם לא.
במאה שלנו דברים החלו להשתנות יותר ויותר,
במדינות המפותחות יותר ויותר נשים חשות שוויון לגברים ואף מתחילות עם גברים,
והדבר הזה הוא בר שינוי.
פעם למשל המדע חשב שנקבות הן מונוגומיות שתקיימנה יחסים רק עם גבר אחד,
עד שאיזה מדען הפריך את התיאוריה ומצא סוג של זבוב נקבה לא מונוגומית.
הזמן, המקום והגישה יכולים לשנות את הדבר הזה לחלוטין, כמו שבאירן, תרבות הורי, התרבות הייתה אחרת לגמרי מפה, והנשים שם נחותות,בניגוד הפוך למה שקורה בארץ,
כך גם בענייננו דברים יכולים להשתנות.
אלא מה, יקח לזה זמן, בפרט במדינה כמו שלנו שיש בה הרבה תרבויות עבר פחות פתוחות בעניינים הללו.
ממש גרוע​(אחר)
ממש גרוע​(אחר) • 11 באוג׳ 2004
domme כתב/ה:
אני חושבת שזה גם תלוי במלכה...
יש כאלו שיתחילו ויפנו אל עבד לא? icon_rolleyes.gif
או שאולי אני תמימה?

מסכים איתך לחלוטין,
ישנן מלכות ציידות icon_razz.gif
אריאנה​(שולטת)
אריאנה​(שולטת) • 11 באוג׳ 2004
להערכתי,
זה לא שמלכּוֹת כן ציידוֹת או לא ציידות, כן יוזמות או לא יוזמות..
אלא שהן צָדוֹת את הפוטנציאלי ש"טעים" להן, לדעתן.

מכל מקום, אם מזכירים את דרכּוֹ-של-עולם-מאז-ימי-בריאתוֹ..
נשים, שולטות או נשלטות, עדיין אוהבות להיות מחוּזַרוֹת.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 11 באוג׳ 2004
סליחה icon_rolleyes.gif מה הקישקוש הזה?
בטוח שיש מלכות שצדות ,אבל לרוב זה לא בורטואלי , לי קשה לראות פרופיל ולהיתרגש (מה לעשות שמנסיון אני יודעת שכתוב נאה בפרופיל זה אומר יפה בעיני אמא שלי )
מה גם שמבול העבדים הפונים מונע את הצורך לחפש .
אבל גם בוניליות כשרציתי לקחתי , כך גם בשוקולד עבדים שעשו לי את זה התחלתי איתם !!!
ולראיה, אפרוח , שאם היתי מחכה לו שיתחיל איתי היו לי כבר נכדים (ולא איתו )
עברו ימי הביניים שאנחנו צריכות לחכות שהאיש החזק יביא את הצייד למערה , עוד לא ראיתי גבר שהתחילה איתו בחורה וזה לא הגניב אותו .

זה עדיין לא מונע מהעבדים לחזר ולהשקיע flowers1.gif
אריאנה​(שולטת)
אריאנה​(שולטת) • 11 באוג׳ 2004
בטי בום-קטלני כתב/ה:
סליחה icon_rolleyes.gif מה הקישקוש הזה?

אפשר לקיים דיון גם בלי לבטל את דעתם של אחרים
דני בוי
דני בוי • 11 באוג׳ 2004
טוב קודם כל גם כאן בארץ ישנן נשים שמחזרות או מתחילות עם גברים אם כי ברור שלרוב מצב זה הינו הפוך.
באותם מקרים שנשים כן מתחילות או "צדות" גבר שנראה להם הן עושות זאת בצורה אלגנטית, עקיפה ומכובדת יותר לרוב מאשר הרבה גברים הנוהגים לנקוט בגישה ישירה יותר.

נשים ישירות, ליבלרליות, מודרניות, פתוחות בראש שאינן ביישניות ושלא דופקות חשבון ואולי גם דומיננטיות הן לרוב יתחילו עם גבר שממש נראה להם גם אם אינו ממש משתף פעולה בקשר העין הראשוני או בחיזור עצמו, הכל תלוי באיכות הגבר שהן רואות מולם ועד כמה הוא שווה את "המאמץ".
כמובן גם שגברים מצליחים במיוחד אם הינם סלבריטאים יזכו לחיזור מנשים רבות אף בצורה ישירה גברית משהו.

לגבי עולם הבדס"מ.
בסופו של דבר אשה היא אשה וגם מלכה היא אשה ולכן לרוב גם מלכה תשמח מאד להיות מחוזרת ושיתחילו איתה עבדים וככל שירבו כן ייטב, כך יהיה ברשותה מבחר גדול לבחירה.
אבל קורה שלעיתים מלכה יכולה לשים עין על מישהו מיוחד ובאם יש לה את התכונות שציינתי למעלה אז ייתכן מאד שהיא תעשה את הצעד הראשון ולא תהיה שום בושה בכך.
מאחר ואי אפשר לומר שכל מלכה אותו דבר כי כל מלכה היא אישיות אחרת חוץ מהדבר המשותף והוא האהבה/היכולת/הרצון לשלוט וכמו כן אישיות דומיננטית משותפת לכולן פחות או יותר מי יותר ומי פחות, מכך אין להסיק כי מלכה תבחר בלהתחיל ולחזר אחר עבד, כל אחת וגישתה היא אם זה עפ"י השקפתה על עולם השליטה, גברים, חיזורים ואם זה עפ"י אופייה.