שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכות/שולטת=ציידות או שמא ניצודות?

בטי בום​(שולטת)
לפני 19 שנים • 11 באוג׳ 2004
בטי בום​(שולטת) • 11 באוג׳ 2004
אריאנה ,לא ביטלתי את דעתך אלה את שאלת הדייון ,
צר לי אם חשבת אחרת icon_redface.gif
אריאנה​(שולטת)
אריאנה​(שולטת) • 11 באוג׳ 2004
דניאל. כתב/ה:
אבל קורה שלעיתים מלכה יכולה לשים עין על מישהו מיוחד ובאם יש לה את התכונות שציינתי למעלה אז ייתכן מאד שהיא תעשה את הצעד הראשון ולא תהיה שום בושה בכך.

בנימה אופטימית -
אני חושבת, דניאל, שאכן מצב זה מתקיים לא אחת.
icon_cool.gif
זיקית

המממ..

זיקית • 11 באוג׳ 2004
" ואילו בחורה שמנסה להתחיל עם גבר, הרי שהרבה אנשים בעלי דעות מיושנות יראו בה "שרמוטה" ובמה שעשתה-מעשה שלילי"

בדיוק - אנשים בעלי דעות מיושנות, וכשכאלה, אין לי עניין בדיעות שלהם.

אני התחלתי קונסיסטנטית עם מי שרציתי כשרציתי..כולל החבר הראשון שלי בכיתה ז', כשבאתי והודעתי לו שאנחנו חברים icon_biggrin.gif

כמו שבטי ציינה, מבול הפניות בהחלט מקל על כל עניין ה"קח-תן", אבל כשאני נתקלת במשהו שמעניין אותי אני אפנה. אין כאן פאסון - לא מבחינתי, בכל מקרה.

icon_twisted.gif
בטי בום​(שולטת)

Re: המממ..

בטי בום​(שולטת) • 11 באוג׳ 2004
זיקית כתב/ה:
" אני התחלתי קונסיסטנטית עם מי שרציתי כשרציתי..
icon_twisted.gif

ממש קונטסה אמיתית icon_smile.gif
Goddess Selene_​(שולטת)
Goddess Selene_​(שולטת) • 11 באוג׳ 2004
אז גם פה אני כנראה במיעוט.
אם מישהו מוצא חן בעיני אני באופן טבעי מוצאת את עצמי יוזמת את תהליך ההכרות. גם בעולם הזה וגם בעולם שהיה. נכון שבעולם הבידיאסאמי אני מרגישה הרבה יותר בטוחה ושלמה עם הפעולות היזומות שלי.
מנסיוני בשני העולמות בלי קשר לונילה או בידיאסאמה אני קושרת את הנושא יותר להבדלים בין המינימה, הגברים הם שמאותתים בירוק והנשים הן שעושות את הצעד, מממשות את המעבר. (אוף כמה ממים...)
מוכן_לעשות_הכל​(נשלט)
לפני 19 שנים • 17 באוג׳ 2004

מצטער להפריע בדיון

נראה לי, שלמרות שעבור גבר להודות שהוא נשלט זה כמעט כמו לצאת מהארון (מה יותר פוגע באגו הגברי מללכת על ארבע ולמצוץ סטרפ-און?) עדיין, גם במצב הזה גם במאה ה21 מסתבר שיש יותר גברים שרוצים את זה (או שמוכנים להתנסות בזה, עם כל הסיכונים) מנשים שמוכנות לשלוט, עדיין הנשים מחפשות בקשר כל מיני מאפיינים של מערכת יחסים ממוסדת (עניין, משיכה מעבר לסשן, שחס וחלילה לא יעזוב אותן אחרי תקופה, בטחון וכו'). גברים יותר מוכנים לזרום ולהתנסות.

אבל זה גם די מאפיין כללי של נשים מול גברים, גברים יותר מוכנים לקחת סיכונים בשביל לחוות חוויות שנראות להם שוות, נשם יותר שקולות.
Yell​(נשלט){אלה}
לפני 19 שנים • 17 באוג׳ 2004

החיים הם לא שחור ולבן...

Yell​(נשלט){אלה} • 17 באוג׳ 2004
אני מסכים עם כך שבחורה ליברלית תתחיל עם מישהו,
אך גם במקרה שם נשים שהן "שמרניות" יותר, או "ביישניות" יותר -
הן יודעות איך למשוך את תשומת הלב של הגבר שבו הן מעוניינות, ובכך, לגרום לו להתחיל איתן.

היא עושה את הצעד הראשון - אנחנו פשוט לא מודעים לכך...

וכמן שאמרו - אישה היא אישה, ומלכה היא אישה...
מוכן_לעשות_הכל​(נשלט)
לפני 19 שנים • 19 באוג׳ 2004
זה נכון שכללי החיזור היום הם כאלה שהגברים מתחילים ראשונים, מנופפים בנוצות, עושים קולות של חיזור מאמצים את שרירי השכל להיות מקוריים וסקסיים ומגרים, ואז אם יש מזל (ומוזה), פגעת בול במה שהגבירה רצתה, ואז היוזמה עוברת אליה.

אבל העובדה נשארת, הגברים הם אלה שמתחילים ראשונים...

אם אישה תירשם לכאן היא מיד תוצף בעשרות פניות.
גבר יכול להזדקן כאן ערירי ונשכח..
מוכן_לעשות_הכל​(נשלט)
לפני 19 שנים • 19 באוג׳ 2004
זה נכון שכללי החיזור היום הם כאלה שהגברים מתחילים ראשונים, מנופפים בנוצות, עושים קולות של חיזור מאמצים את שרירי השכל להיות מקוריים וסקסיים ומגרים, ואז אם יש מזל (ומוזה), פגעת בול במה שהגבירה רצתה, ואז היוזמה עוברת אליה.

אבל העובדה נשארת, הגברים הם אלה שמתחילים ראשונים...

אם אישה תירשם לכאן היא מיד תוצף בעשרות פניות.
גבר יכול להזדקן כאן ערירי ונשכח..