לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתקשרים לזהבי ברדיו

teacher​(שולט)
לפני 19 שנים • 11 באוג׳ 2004

מתקשרים לזהבי ברדיו

teacher​(שולט) • 11 באוג׳ 2004
אנשים כבר מתקשרים ועולים לשידור.

כל מי שיכול ומעוניין, שירים טלפון ויעלה לשידור.
אין חובה להזדהות..

057-400103

teacher

===================
-מתוך ההודעה לעיתונות-

בוטל פסטיבל הפטיש הראשון
בישראל שהיה אמור להתקיים בשבוע הבא
הסיבה: רשות הגנים הלאומיים החליטה: "באתר היסטורי לא יהיו הצלפות"
הפסטיבל, שהיה אמור להתקיים ביום חמישי הבא, במבצר אנטיפטרוס בראש העין, בוטל ברגע האחרון על ידי רשות הגנים הלאומית
עמוס לוי, ממארגני הפסטיבל: "הרשות קיבלה החלטה לא עניינית הנגועה בשיקולי מוסר ופוגעת בחופש הביטוי. אנחנו עמדנו בכל הקריטריונים וקיבלנו אישור מכל הגורמים הרלוונטיים רשות הגנים הלאומית, משטרת ישראל ומכבי האש".
הדום לרגלייך​(נשלט)
לפני 19 שנים • 11 באוג׳ 2004

ביטול פסטיבל

הדום לרגלייך​(נשלט) • 11 באוג׳ 2004
למה להתקשר לזהבי כשיש פה אדישות כללית?העלתי את הנושא בצ'אט,לא ענין את אף אחד.לא נראה לי שאנשים מבינים את המשמעות האמיתית של הביטול. אם כבר היו תגובות הן היו לועגות:מה גם פה יש יפי נפש?בקיצור,לך תגיב עם כאלה.
teacher​(שולט)
לפני 19 שנים • 12 באוג׳ 2004

אדישות והיחשפות

teacher​(שולט) • 12 באוג׳ 2004
זה קשה להיחשף, במיוחד דרך התקשורת.
יש הרבה דיעות קדומות וחוסר הבנה בסיסי בקרב האנשים מחוץ לעניין.
הבורות הכללית היא בעוכרינו במקרה הזה וכבר יש אנשים שנתקלו בכל מיני אי נעימויות כתוצאה מחשיפה לא מבוקרת.

א ב ל -
אתה צודק מאוד שלרגעים מסויימים נראה שיש גם אדישות, איזה חוסר רצון בסיסי לנקוף אצבע.
הרי זה לא שמישהו סתם הביע דיעה - "אתם סוטים", אלא בא ועשה מעשה וביטל לנו אירוע שתוכנן בהתאם לכל החוקים והכללים הידועים מראש. הכל מסודר ומעוגן, עם מהנדסי בטיחות ותכנית אבטחה וכו'... אלא מה, זה לא מסתדר לו עם המוסר. התכנים אינם מוצאים חן בעיניו והבעת דעתו הינה באמצעות ביטול דעתנו. זה העניין.
ואנחנו, בחוסר תגובה, נותנים לו להצליח. היית צריך לשמוע את הריאיון בגל"ץ עם עמוס ודובר הרשות. אין להם שום סיבה עניינית לסגור אותנו. שום סיבה.

ואם לא נביע את דעתנו, ולא משנה היכן, זה יכול להיות אפילו כאן בפורומים (זה לא חייב להיות בעיתון או בטלויזיה), לא יהיה לנו כלום. מחר הם יכנסו לנו למועדון ומחרתיים לציציות.
בתי המשפט יתייחסו ל-BDSM כאל תקיפה בנסיבות מחמירות, ואנחנו נחזור למחשכים מהם באנו.

וזה מה שבאמת משגע אותי. אפילו כאן יש בקושי תגובות.
השרשור על הנחש קיבל 6 עמודים גדושים, 46 תגובות תוך יום אחד.
ואנחנו כבר יומיים עם פסטיבל שלם שתוכנן חודשים ובוטל בשניות.
והשיירה נוסעת...

זה מה יש ועם זה נצטרך לנסות לנצח.
teacher
ms-a​(שולט)

??

ms-a​(שולט) • 12 באוג׳ 2004
משהו פה לא מסתדר לי
על פניו , בהנחה ובאמת מדובר בביטול שרירותי
ובהנחה שההנמקה היחידה שנתקבלה היא "פה לא יהיו הצלפות"
[להבדיל מהתנגדות עקרונית לעריכת מסיבות באופן כללי / נימוקים אחרים שלא הובאו לידיעתנו]
הרי שמדובר במקרה "קלאסי" לעתירה לבג"צ
עם סיכויי הצלחה לא רעים בכלל מבחינת המועדון מחד , ומתן לגיטימציה וחשיפה חיובית לקהילה מאידך.
אני מניח שעמוס השקיע כסף רב בהכנות לארוע , ואין לי ספק שהוא נהנה משרותיו של עו"ד משובח.
ולכן תמוה בעיני שהתגובה היחידה היא "תתקשרו לזהבי"
...
teacher​(שולט)

זה לא תמוה כלל

teacher​(שולט) • 12 באוג׳ 2004
אמנם עתירה לבג"ץ זה משהו כמו 280 ש"ח
א ב ל שכר הטירחה לעו"ד רציני עומד על כמה אלפי דולרים.

את השיקולים האם לשכור עורך דין או לא, אני משאיר למי שיכול לממן את זה.
אני ביקשתי מאנשים שיגיבו, לא עמוס.

ולא רק אצל זהבי, יש עוד המון מקומות:

הפקס בלישכת שר המשפטים : 02-6285438
סגל עצבני,
התוכנית של ז'וז'ו אבטובול ,
הכול דיברים עם רזי ברקאי,
אצל איריס קול בתכנית,
לשלוח פקסים והודעות לרשות לגנים לאומיים.

ויש עוד.

בוקר טוב
teacher
baby(expired)​(לא בעסק)
baby(expired)​(לא בעסק) • 12 באוג׳ 2004
הכל דיבורים זו תוכנית הבוקר של קול ישראל, מה בוער תוכנית הבוקר של גלי צה"ל עם רזי ברקאי (טל: 03-5126999) אפשר גם להתקשר לתוכנית הצהריים של יעל דן בגלי צה"ל באוו המספר ולתוכנית יש עם מי לדבר בטלפון 03-6813344

לגבי מספרי הטלפון של קול ישראל וערוצי הטלויזיה השונים, אם יש מי שמוצא עמו מעוניין דברו איתי, ואשמח לארגן לכם מספרי טלפון של ההפקה של כל התוכניות.

בייבי
009​(אחר)
009​(אחר) • 12 באוג׳ 2004
אין ספק שלו היה את הזמן הדרוש היתה מוגשת עתירה לבג"צ ולפי חוות הדעת השונות והיועצים המשפטיים היה סיכוי מצויין לזכות בהליך שכזה.

בשלב הזה אין די זמן ועל כן הדרך המשפטית נדחתה ונותרה בידנו אך ורק הדרך לפעול באמצעות כלי התקשורת למיניהם עיתונאים וכו'.

009

עבד הבית של מועדון הדאנג'ן
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 12 באוג׳ 2004
אני מרים את הכפפה אני דיברתי אצל סגל תנו לי שעות תחנות וטלפונים ואני ימשיך להגן על הקהילה שלנו