סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתקשרים לזהבי ברדיו

ThePassionMaster
לפני 19 שנים • 12 באוג׳ 2004
ThePassionMaster • 12 באוג׳ 2004
בתגובה ל 009

אני לא ממש התעניינתי בפסטיבל, לא מכיר את כל הפרטים
אבל אני מניח שהפרסומים על הפסטיבל נמצאים כבר לא מעט זמן בחוץ.
אני לא חושב שאפשר לבטל פסטיבל שידוע עליו למעלה מחודש מראש בשניה האחרונה.
ואם כן אפשר בגלל נסיבות מסויימות, אני מניח שבית המשפט יקבל את הצורך לטפל בעתירה בהתראה קצרה היות וגם ביטול הפסטיבל קרה ממש קרוב למועד ההתרחשות.

אבל עם כל זה, ראיתי ושמעתי מספיק שחיתויות ואטימות במערכת החברתית שלנו, כך שאם אני טועה וזה בכלל לא מעניין את בית המשפט, אני לא ממש מתפלא.

רק שכואב לי הלב על כל מי שטרח לארגן ולהרים את הדבר הזה.
Aiko​(נשלטת){Jake}
Aiko​(נשלטת){Jake} • 12 באוג׳ 2004
crazy_toast כתב/ה:
TV_Eye כתב/ה:

חחח.....

ומה בדיוק מצחיק אותך? הבורות והאטימות (שלא לדבר על השנאה הארסית) של אנשים שרואים בנו חבורה של סוטים מסוכנים שצריכים לזחול חזרה מתחת לסלע ולהסתתר שם עד קץ הימים, עדיף תחת השגחה משטרתית?
crazy_toast​(שולט){אליס}
crazy_toast​(שולט){אליס} • 12 באוג׳ 2004
she-wolf כתב/ה:
crazy_toast כתב/ה:
TV_Eye כתב/ה:

חחח.....

ומה בדיוק מצחיק אותך? הבורות והאטימות (שלא לדבר על השנאה הארסית) של אנשים שרואים בנו חבורה של סוטים מסוכנים שצריכים לזחול חזרה מתחת לסלע ולהסתתר שם עד קץ הימים, עדיף תחת השגחה משטרתית?

הצחיקו אותי כמה וכמה דברים:

1. למה להתקשר לאידיוטים כמו סגל? הוא בן אדם טיפש מאוד ולגמרי לא פתוח לשום דבר. בכך משיגים בעצם תוצאה הפוכה. העלה את השני לשידור רק כדי להסתלבט על TV EYE .
2. ביקורת בונה ל TV EYE: ההסבר לא היה רהוט ותקיף מספיק. אולי זה ההתרגשות מהשידור אבל הרבה דברים לא הוזכרו בקשר ל BDSM. בסיום השיחה עדיין נותרה ההרגשה ש BDSM זה לא טוב. כלומר לא מספיק משכנע.

אני חושב שזאת תהיה טעות גם לפנות לזהבי. הוא גם יוציא אתכם אהבלים.

אי אפשר לדרוש לקיים פסטיבל כזה בלי לקיים פעילות הסברתית נרחבת לפני.
קהיליית ה BDSM צריכה להרוויח את הלגטימציה שלה.

קחו דוגמה מהקהילה ההומו לסבית, שהוזכרה בשיחה (ושחלק מה BDSM גם משתייכים אליה), הקהילה ההומו לסבית לא קמה יש מאין. היו פעיויות הסברה, תנועות ברחבי הארץ והעולם,
יהיה קשה מאוד לעורר את עניין ה BDSM כשכל הפעילות שנעשית היא בלילה בדאנג'ן. ושמרבית האנשים לא רוצים להחשף ואין הרבה תופעות של יציאה מהארון כמו בקהילת הגאווה.

נ.ב: TV EYE , כשההוא שעלה לשידור אמר שעוד מישהו אצל זהבי, אפילו שאתה לא יודע מי זה, היית צריך לומר שכן הוא שייך אליכם. בזה שלא אמרת ככה יצרת תחושה של צעקת יחידים ולא של מאבק קבוצתי.
גלתיאה
גלתיאה • 12 באוג׳ 2004
צר לי לדעת כי הפסטיבל בוטל- תעודת עניות לרשות הגנים. את הקידמה שלהם הם בטח השאירו אי שם מאחור.

מכת האדישות היא אחת מהמכות שהתברכ ה הקהילה שלנו. וכבר שמישהו מנסה להזיז את העניינים- עומדים כאן ומותחים עליו ביקורת.
ביום שיהיו בקהילה אנשים כמו טיוי וטיצ'ר- במספר יותר גדול מאלו שאדישים, או שמותחים ביקורת, מצבנו יהיה הרבה יותר טוב.
לוסי
לוסי • 12 באוג׳ 2004
אין זמן לעתור לבג"ץ?

מעניין. החוק דווקא לא מגביל בזמן לענייני עתירות.

אולי כשיפסיקו למרוח אותנו מבפנים, נוכל להזיז קצת דברים בחוץ, אה?

אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 12 באוג׳ 2004
לפני שאתחיל אני אבהיר שאני לא התכוונתי להגיע לפסטיבל בכל מקרה אין לי שום ענין לצאת החוצה אל העולם עם בשורת הבדסם.
אני כן בעד מקומות בילוי לחובבי הבדסם, אבל פסטיבל מהווה יציאה החוצה והפצה של הבדסם, מכל מיני סיבות ואני בטוח שזה מהסיבות הנכונות (לגיטימציה רחבה וכו') אך עדין משהו שאותי באופן אישי לא ממש מעניין.
למרות זאת, גם אותי מקוממת העובדה שמתרחש לו ביטול כה שרירותי, ברגע האחרון, של ארוע שהושקעו בו כוחות רבים, ואפילו דמים מרובים, וכל זה רק בגלל העובדה שהתוכן הוא בדסמי. תוך זלזול גס בכל כך הרבה אנשים שכן חשוב להם שייערך ארוע כזה, שלא לדבר על המארגנים שבאמת השקיעו את נשמתם בפסטיבל. חבל לי שעד שסוף סוף גוייסו הכוחות הטובים ביותר להפיק משהו רציני זה נכשל.

אני לא בקי בפרטים הקטנים של המאבק, ולא יודע מה המצב מבחינה משפטית (צו מניעה לביטול תביעה על נזקים שנגרמו וכו' וכו') ולכן גם לא אכנס לזה. אני בטוח שמי שאמור להתעסק בזה, יודע היטב את העבודה, ומתייעץ עם האנשים הנכונים שמבינים.
אבל הקריאה הזאת לכולם להתקשר לרדיו ולדבר, לא ממש נראית לי רצינית.
תקשורת זה לא תחביב - זה מקצוע!!! נראה לי שבלהט הקרב, העובדה הפשוטה הזו נשכחת לה.
יציאה לתקשורת יכולה להיות הרת נזק רציני לקהילה, מתקשר אחד עם הכוונות הכי טובות בעולם, יכול להפוך את כולנו לחוכא והתלולא, שלא לדבר על נושא הלגיטימציה של הבדסם, שמן הסתם קרוב לליבם של מארגני הפסטיבל.
המראיין שנמצא מעבר לקו, הוא איש מקצוע, אין לו שום ענין להיות יקיר קהילת הבדסם, המטרה היחידה שלו היא לעשות כמה שיותר מטעמים ואקשן על חשבון מי שלא יהיה, העיקר שיהיה צחוקים ואנשים ימשיכו להאזין לתוכנית.
וכאן כל מיני מתקשרים יהיו מוכשרים ככל שיהיו, שאולי יודעים להעלות דעה בצורה יפה בויכוח בין חברים, עלולים ללכת לאיבוד ללא ידע בסיסי מינימלי הכרחי בתקשורת ורטוריקה.
מעבר לזה חשוב לזכור, שהמדד לריאיון מוצלח, זה לא איך הריאיון נראה בעינינו, אלא איך הוא נראה בעיני אדם ממוצע שלא שמע יותר מדי על בדסם עד היום.
אני לא מתכוון למשהו שקרה או למישהו מסוים, כי הבנתי שכבר התקשרו, אני מדבר על משהו שעלול לקרות בעקבות הקריאה הזאת "התקשרו בהמוניכם".
לדעתי, אם כבר תקשורת (אני באופן אישי לא מאמין שמכאן תצמח ישועה), אז כדאי שהמארגנים ימצאו גורם מתאים רציני, שמסוגל לטפל בנושא בצורה טובה, אני בטוח שיש פה הרבה כאלה, חלקם אפילו אנשי מקצוע מוכשרים, והם ירכזו את העבודה בצורה רצינית ומסודרת, אם בהתקשרויות ואם בייעוץ והכוונה של אלו שמתקשרים.

לסיום, אני מאחל לכולנו, שהמאמצים ישאו פרי, והאמרגנים יראו ברכה בעמלם ובמאבקם.
והדגשה אחרונה, כדי שלא יצאו דברים מהקשרם. אני לא מעביר ביקורת, על האנשים היקרים שבאמת עשו כל כך הרבה (לעומתי שלא עשיתי כלום), אני בסך הכל מנסה להעלות דרך מחשבה שנראה לי שלא זכתה לתשומת לב ראויה בלהט המאבק.
לוסי
לוסי • 12 באוג׳ 2004
צודק, אחד שמבין.

אם כבר יוצאים לתקשורת, תשלחו מישהו שיודע לנסח משפט אחד בעברית ושגם מבינים מה הוא אומר.

אור השליטה, למשל.

@buba@​(נשלטת)
@buba@​(נשלטת) • 12 באוג׳ 2004
גלתיאה כתב/ה:
צר לי לדעת כי הפסטיבל בוטל- תעודת עניות לרשות הגנים. את הקידמה שלהם הם בטח השאירו אי שם מאחור.

מכת האדישות היא אחת מהמכות שהתברכ ה הקהילה שלנו. וכבר שמישהו מנסה להזיז את העניינים- עומדים כאן ומותחים עליו ביקורת.
ביום שיהיו בקהילה אנשים כמו טיוי וטיצ'ר- במספר יותר גדול מאלו שאדישים, או שמותחים ביקורת, מצבנו יהיה הרבה יותר טוב.

כל הכבוד ....
אמרת דברים נכונים , לכן נשאר לי רק להצטרף לדברייך !!!!
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 12 באוג׳ 2004
שמעתי היום מלקוחה של אבא שלי על ביטול הפסטיבל והייתי המומה ונזעמת... אנשים השקיעו מזמנם, כספם, מרצם והכל בתאום עם כל הגורמים החוקיים ופתאום ממש ברגע האחרון מישהו מחליט שלא מתאים לו???? הרי מראש ידעו שזהו פסטיבל פטיש, זה לא שאמרו שיעשו פסטיבל שנטי וברגע האחרון שינו את דעתם.
ההחלטה לבטל את הפסטיבל, מעבר לכך שהיא מאכזבת את כל מי שציפה לו בכליון עיניים, זוהי פגיעה גסה בפרנסה של הרבה אנשים שהשקיעו המון בהכנת הפסטיבל - שמטרתו קודם כל הנאתנו, ולאו דוקא רק למטרת רווח.
האנשים האלו השקיעו ימים ולילות, זמן וכסף, כדי שהפסטיבל הזה יהיה דבר ראוי שיזכר בהנאה ובגאווה.
לי אין הרבה קשרים בתקשורת, אבל אני בהחלט אפנה לאנשים שלהם יש גישה ישירה למקומות חשובים ואביע מחאה.
אם לא מוצא חן בעינכם שיתקיים פסטיבל פטיש בארץ - אל תאשרו אותו מלכתחילה, אבל לגרום לאנשים הפסדים ככה סתם??? זה לא רק ראוי לגנאי - זו בהחלט עילה לתביעה!