צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אדון ערבי - שפחה יהודיה

ThePassionMaster
לפני 19 שנים • 12 באוג׳ 2004

אדון ערבי - שפחה יהודיה

ThePassionMaster • 12 באוג׳ 2004
http://www.amateurslavegirls.com/asg1/asg1_006.htm

חמישה קישורים יש שם
חמישה שפחות
תחת אף שפחה לא מצויין מוצאה. מלבד הישראלית שלפי השם אפשר להבין שהיא יהודיה.
שפחה ישראלית - אדון ערבי.
לי זה מרגיש כמו פרובוקציה.
אז "דורשי השלום" שביננו לא יבינו על מה אני מדבר. ויאמרו לי איך אני מעיז להיות גזעני.

אני מעיז, תודה על הדאגה.
רק מוזר לי מדוע לא פורסם מוצאן של שאר ארבעת השפחות וארבעת האדונים שבשאר ארבעת הקישורים. (מלבד שאחת השפחות צרפתיה)
כתבתי מכתב לאתר.
גם נכנסתי ל www.whois.com כדי לבדוק בידי מי הבעלות על האתר הזה, אולי זה בבעלות איזה ערבי.
זה מה שקיבלתי:
Registrant: CS Quickstop 780 Falls Ave #328 Twin Falls, Idaho 83301 United States Registered through: GoDaddy.com (http://www.godaddy.com) Domain Name: AMATEURSLAVEGIRLS.COM Created on: 26-Jan-03 Expires on: 26-Jan-06 Last Updated on: 26-Jan-04 Administrative Contact: Grey, Cathy Macklho@mindspring.com CS Quickstop 780 Falls Ave #328 Twin Falls, Idaho 83301 United States 2087379455 Technical Contact: Grey, Cathy Macklho@mindspring.com CS Quickstop 780 Falls Ave #328 Twin Falls, Idaho 83301 United States 2087379455 Domain servers in listed order: NS1.ADULTNAMESERVER.COM NS2.ADULTNAMESERVER.COM

בעל האתר או בעלת האתר אם אני מבין נכון, איזו קטי אפורה משהו, נמצאת בארה"ב.
מי שמפריע לו סגנון ההתנסחות, כפי שלי זה מפריע, מוזמן לשלוח מכתב מחאה.
Grey / Green
לפני 19 שנים • 13 באוג׳ 2004
Grey / Green • 13 באוג׳ 2004
אני מסכים איתך גבר-גבר, צריך להיות איז חוק נגד זה. מזדיינת עם ערבים? הי, תראה מה זה. יש חוק נגד זה.

באמת, אני לא מבין איך ישראלית, בת לעם טוב עם חינוך מצויין, מוכנה להתפשט בפני מישהו עם חולצה כזאת. הלו?
בטי בום​(שולטת)

כל כך חשוך

בטי בום​(שולטת) • 13 באוג׳ 2004
צריך לתפוס את הזונה המזדיינת עם ערבים הזו וליתלות עליה שלט : אני מזדיינת עם ערבים !!!!!!!!
למען עתיד ילדינו צריך לעשות משהו , ועכשיו!
פאשן , זה הזמן להקים מליציה אזרחית (כדאי שיהיו לה חולצות חומות ) שיתפסו את הזונות האלו יגלחו להן את השער ויעמידו אותן באמצע הרחוב שכולנו נוכל לירוק עליהן .
עוד רעיונות תוכל למצוא אצל אדולף , זה בסדר בחושך שאתה חי בו תוכל כבר לעלות אותו באוב .

* אני עוברת ליד זה ומתאפקת לא להגיב כבר שבוע , אבל יש גבול אפילו לאיפק הידוע שלי icon_evil.gif

crazy_toast​(שולט){אליס}
crazy_toast​(שולט){אליס} • 13 באוג׳ 2004
תגידו מה שתגידו, אבל אם תקחו למשל ערבים בדואים- הם דומים טהורים!

על אחד יש לו איזה כמה נשים, הוא שולט באשה באופן מוחלט.

למרות שפה ושם יש קצת ניצני מודרניזציה.
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 13 באוג׳ 2004
[quote="crazy_toast"]תגידו מה שתגידו, אבל אם תקחו למשל ערבים בדואים- הם דומים טהורים!

quote]

עם חולצות שחבל"ז ובחורף? הסוודרים? שפתיים יישקו!
אליאס​(אחרת)

Re: כל כך חשוך

אליאס​(אחרת) • 13 באוג׳ 2004
בטי בום-קטלני כתב/ה:
צריך לתפוס את הזונה המזדיינת עם ערבים הזו וליתלות עליה שלט : אני מזדיינת עם ערבים !!!!!!!!
למען עתיד ילדינו צריך לעשות משהו , ועכשיו!
פאשן , זה הזמן להקים מליציה אזרחית (כדאי שיהיו לה חולצות חומות ) שיתפסו את הזונות האלו יגלחו להן את השער ויעמידו אותן באמצע הרחוב שכולנו נוכל לירוק עליהן .
עוד רעיונות תוכל למצוא אצל אדולף , זה בסדר בחושך שאתה חי בו תוכל כבר לעלות אותו באוב .

* אני עוברת ליד זה ומתאפקת לא להגיב כבר שבוע , אבל יש גבול אפילו לאיפק הידוע שלי icon_evil.gif

גם אצלי הופיע סימן של פג תוקף האיפוק. תודה בטי שחסכת לי.

פאשן, מי ייתן ויגיעו גם אליך ימים של שקט. יהודיה (מזדיינת!) וערבי, פאשיסט כמוך ומר"צניקית, אשכנזי מתנשא ומרוקאית גאה. אתה יודע, אולי כך יישאר לך זמן לעסוק בדברים קצת יותר חשובים בחיים, למשל הסרת הגאלביה מעליך והפרדות לנצח מתואר השייח'.
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 13 באוג׳ 2004
Grey / Green כתב/ה:

באמת, אני לא מבין איך ישראלית, בת לעם טוב עם חינוך מצויין, מוכנה להתפשט בפני מישהו עם חולצה כזאת. הלו?

עם טוב עם חינוך מצויין....

על איזה עם אתה מדבר?
Dominanti​(שולט)

מדוע אין בנמצא דום יהודי(ישראלי) ושפחה פלסטינאית??

Dominanti​(שולט) • 13 באוג׳ 2004

אני בהחלט מסכים איתך. בניגוד לכל "הלברלים" כאן התוקפים אותך בעניין הזה
אפילו בלי להתייחס למהות העניין...העיקר להשמיע....
כל מי שקרא וראה לא יכול להתעלם מעצם העובדה שדווקא לאומיות השפחה הישראלית היהודיה הובלטה כאן כאשר האדון המושל בה הוא ערבי כמובן....מדוע לא צויינה לאומיותם של שאר השפחות
והאדונים?? א. ללמדך שהאדון ערבי והשפחה המושפלת יהודיה ישראלית....זה בכלל לא קשור ל"קטע" יש כאן אמירה מאוד מסויימת ספציפית ומוגדרת שכל אדם בר דעת אובייקטיבי ומבין מבחין בה.
ב. מדוע לא נראה כאן אדון יהודי-ישראלי ושפחה פלסטינאית?? גם זו אמירה מאוד ספציפית
ולא ארחיב כאן יותר מדי. רק אציין שלו בנמצא שפחה פלסטינאית (כאשר השולט בה נניח יהודי
שזה די נדיר בלשון המעטה...) היה מוצא כנגדה מייד גזר דין מוות הן על ידי משפחתה והן בידי החברה הערבית פלסטינאית וזה כמובן ללא ערוב של בית משפט כלשהו....
לכן כל מי שמגיב כאן בנידון חייב להתייחס להבלטה המקוממת של לאומיות השפחה הישראלית
והשיבוץ שלה לאדון ערבי דווקא...לעומת ההתעלמות המוחלטת מלאומיות המשתתפים האחרים...
אין ספק שקיים כאן סוג מסויים של אנטישמיות. דבר אחרון---ישנם עניינים שהם נעלים מהBDSM
וזה רק חומר למחשבה....
אגב, מישהו יכול להראות לי אדון יהודי ישראלי ושפחה ערביה?