שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה עדיף, דומית טובה או שחקנית טובה?

your moon​(נשלט)
לפני 19 שנים • 17 באוג׳ 2004

מה עדיף, דומית טובה או שחקנית טובה?

your moon​(נשלט) • 17 באוג׳ 2004
אתמול תוך שחית 3 הק"מ הקבועים, כשהזמן נתקע ובקושי זז, והבריכות נעשות ארוכות יותר ויותר,

כפות הידים גורפות את המים שחומקים ביו האצבעות, והרגלים מנסות להתחמק מעבודה, מעבירים

את עיקר המשימה של משיכת הגוף לידיים.

או אז, אני נכנס "לפול ספייס" המחשבות מציפות אותי ומשם הדרך קצרה למחשבות הקשורות

"בסאב ספייס".

וכאן באה וצצה השאלה, מה עדיף, בת זוג שהיא דומית בנשמתה ובדמה, אוהבת את השליטה, אבל

הביצועים שלה בשסנים לא משהו.

או שבת זוג שהיא וונילית לחלוטין באופיה וכל הקטע לא בראש שלה. אבל למען הזוגיות והאהבה היא

משחקת אותה בשסנים מטרפים.

מה אתם אומרים?
המלכה_הילה​(שולטת)

שאלה מענינת

המלכה_הילה​(שולטת) • 17 באוג׳ 2004
אני חושבת, שגם אם בת הזוג שלך "משחקת" בשבילך, הרי שזה ראוי להערכה רבה מצידך.
אני מניחה שלו לא היתה נהנית מזה ולו במעט - לא היתה משתתפת ב "משחק".
אני חושבת שכדאי ורצוי שתביע את הערכתך בפניה בצורה ברורה, ותנסה לזרום איתה, ולבדוק בעדינות ממה היא נהנית יותר. - בכל מקרה אין ספק שבת זוגך מאד אוהבת אותך.

במידה וזו מלכה אמיתית -שכל רצונה הוא בסשן אמיתי -ויסלחו לי כל המלכות האחרות, במידה ואינן מסכימות לדעתי, - אינני בטוחה שמערכת יחסים כזו עשויה לפרוח ללא תשתית רגשית לאורך זמן, שתוביל למערכת יחסים מונוגמית ביניכם.

בברכה
המלכה_הילה
RONY^​(אחרת)
RONY^​(אחרת) • 17 באוג׳ 2004
וואו כשהתחלתי לקרוא - חשבתי שאני נמצאת באיזשהו מקצה של האוליפיאדה באתונה..
והיות אני עוקבת אחר כל משחה ומשחה אתה בהחלט צודק... (אני בדרך כלל לא חושבת בזמן השחיה ולכן השחיה יותר נעימה)..

לגבי שאלתך, אני נמצאת איפה שהוא באמצע - וזה הפתרון

אין קיצוניות בקטע הזה - או ש.. או ש...

תמיד יש את העמק השווה כאן - הרי זה עולם מלא דמיונות ומלא פטנזיות...

אני גם אוהבת לשלוט אבל אני לא דומית בדם - מה לעשות.. icon_rolleyes.gif - טיפה מהווניליות רואים...

טוב פה זה ישמע פלצני אבל אני יודעת שהביצועים שלי בסשנים הם בהחלט בTOP ... (סתם חוש הומור על הבוקר..)

ותמיד אני מוצאת מה שאני רוצה בקטע הזה - ואני חושבת שגם אתה צריך למצוא את העמק השווה לך ולא לחפש קיצוניות... (בשום דבר זה לא טוב.)
Passion Fruit​(שולטת){[pfp]}

אחרי שקראתי את ההודעה

Passion Fruit​(שולטת){[pfp]} • 17 באוג׳ 2004
נשארתי עם מספר תמיהות.
בהנחה שמדובר על שאלה היפוטטית (כי אני רואה שאתה מקולר ומקווה שאתה שמח בחלקך)
אז דבר ראשון-למה התכוונת ב:"אבל הביצועים שלה בשסנים לא משהו. "
לאיזה אספקט של הסשן אתה מתכוון? מהם הביצועים בהם צריך לעמוד?
אולי התחושה נובעת מתסכול, שאין התייחסות מספקת לצרכים של שני הצדדים. שדברים נאמרו אך אין אליהם התייחסות. שיש נתק בין התחושות הרגעיות לבין איזו פנטזיה או תבנית שנבנתה בעבר. אולי מה שחסר במקרה כזה היא תקשורת יותר פתוחה וזורמת. דרך לתקשר גם במהלך סשן.

קשה לי לדמיין סשן מדהים כשרק צד אחד נהנה והצד השני עושה "כאילו". אם אכן יש מישהו כזה, אולי כדאי שיעשה הסבה מקצועית ויפנה לתאטרון. איך אפשר לזייף לאורך זמן, פעם אחר פעם ריגוש ותשוקה? איך אפשר בכל סשן להעמיד פנים שישנה התלהבות?

לדעתי, סשן טוב הוא סשן מדויק.
לא "ליד" ולא "בערך". וקשה לזייף אותנטיות לאורך זמן.
Passion Fruit​(שולטת){[pfp]}

חבל שאי אפשר לערוך

Passion Fruit​(שולטת){[pfp]} • 17 באוג׳ 2004
והייתי רוצה לומר בפיסקה האחרונה בפוסט שלי:

"לדעתי, סשן טוב הוא סשן כן (מלשון כנות).
לא "ליד" ולא "בערך". וקשה לזייף אותנטיות לאורך זמן.
your moon​(נשלט)

הבהרה: שאלה הנשאלת אינה קשורה ביחסים ביני למלכה ליה.

your moon​(נשלט) • 17 באוג׳ 2004
על מנת להסיר ספקות, המלכה ליה היא דומית בנשמתה ובכל רמ"ח אבריה, שאוהבת לשלוט,

יודעת איך, אשפית בשסנים ואף פה ושם, מתפרנסת מאהבתה, ואני גאה להיות משוייך אליה.

כך, כפי שנאמר, השאלה היא הפוטטית לחלוטין.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 17 באוג׳ 2004
ביצועים כאלו ואחרים יכולים להשתפר. גישה או קיבעונות לעיתים רחוקות משתנים.

אז, אם אתה נותן לי מישהי שבדסמ זה אצלה בנשמה, אבל יש לה עוד הרבה מה ללמוד, או מישהי שבשבילה זה לא רציני (וונילית, נניח), אבל מדוייקת ואיכותית בסשנים... אני אקח את הראשון.

Any day.
Goddess Selene_​(שולטת)
Goddess Selene_​(שולטת) • 17 באוג׳ 2004
רגע, בעצם אתה שואל (שאלה היפוטתית) אם עדיף לך בת זוג (שלדעתך היא ונילית) ושיש לכם סשנים סוף הדרך, או בת זוג שתלטנית שלא יודעת (או סתם לא בראש שלה) לחבר את הדומיננטיות שלה עם הקשר האינטימי בינכם. זאת היתה השאלה?
1. מה אכפת לך אם היא ונילית או לא, אם היא שחקנית או לא כל עוד הסשנים איתה מעולים ולשניכם טוב? (לפעמים משחקים הם אמיתיים. ככה מישהו אמר לי פעם ואני זוכרת עד היום).
2. איזה סיבה יש לך להיות עם אישה שתלטנית שאתה לא מקבל ממנה את מה שאתה רוצה? אלה אם כן אתה מזכוסיט שנהנה ממצב כזה.
קרוליין​(שולטת)
קרוליין​(שולטת) • 17 באוג׳ 2004
על אותו משקל ניתן לשאול האם עדיף בת זוג המתנה אהבה בצורה מטריפה אך היא שחקנית, או בת זוג האוהבת לשכב אך לא עושה זאת עם אותה אנרגיה והתלהבות.

לכל גבר מתאים אישה שונה בשלבים שונים של החיים, וזה שאלה של מה אתה מחפש.
לגמור או להתמסר.
your moon​(נשלט)
לפני 19 שנים • 18 באוג׳ 2004
your moon​(נשלט) • 18 באוג׳ 2004
Dasi כתב/ה:
רגע, בעצם אתה שואל (שאלה היפוטתית) אם עדיף לך בת זוג (שלדעתך היא ונילית) ושיש לכם סשנים סוף הדרך, או בת זוג שתלטנית שלא יודעת (או סתם לא בראש שלה) לחבר את הדומיננטיות שלה עם הקשר האינטימי בינכם. זאת היתה השאלה?
1. מה אכפת לך אם היא ונילית או לא, אם היא שחקנית או לא כל עוד הסשנים איתה מעולים ולשניכם טוב? (לפעמים משחקים הם אמיתיים. ככה מישהו אמר לי פעם ואני זוכרת עד היום).
2. איזה סיבה יש לך להיות עם אישה שתלטנית שאתה לא מקבל ממנה את מה שאתה רוצה? אלה אם כן אתה מזכוסיט שנהנה ממצב כזה.

דסי, תודה על התשובה. מסכים איתך. אך לדעתי גם בקשר שליטה , כמו בכל קשר בין שני בניאדם,

יש ציפיות!!! וכגודל הציפיות (והפנטזיות), גם באות האכזבות - במידה והן לא מתגשמות. וכאן גם מתחיל

הניתוק והאכזבה מהקשר.

וזה יכול לקרות בשני המקרים. לי באופן אישי חשובים, האמת, הכנות וההדדיות שיחסים. כך שבשני

המקרים אחוש אכזבה.