סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כפכפים וסטילטוז ומגפיים עד המפשעה, ונעלי התעמלות ונעליים לים

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 19 שנים • 24 באוג׳ 2004

כפכפים וסטילטוז ומגפיים עד המפשעה, ונעלי התעמלות ונעליים לים

כמה זוגות נעליים יש לך בארון? וכמה מהם את באמת נועלת? עובדה: אנחנו אוהבות נעליים וקונות אותן כל הזמן, לא תמיד מפני שאנחנו ממש צריכות אותן. נשים קונות נעליים. כלומר, נשים קונות הכל - הן קונות בגדים, אוכל, ספרים, דיסקים, חפצים לבית, מכונית ודירה. אבל לרוב הן קונות נעליים. נעליים לקיץ ולחורף, כאלה שהן שוחקות כל העונה וכאלה שהן לא נועלות אף פעם. זוג בשביל הנוחות, וזוג בשביל הפוזה. הן קונות כפכפים וסטילטוז ומגפיים עד המפשעה, ונעלי התעמלות ונעליים לים ונעליים לעבודה. הן קונות את אותו זוג בכמה צבעים, וזוג שחור שהן חייבות שיהיה להן (והוא בכלל לא דומה לשחור שכבר יש להן). הן קונות נעליים נוצצות, בשביל אירועים מיוחדים, ונעליים של מנולו בלניק, בגלל שלקארי ברדשאו יש. הן קונות כי יש כאלה לכולן, וקונות כי אין כאלה לאף אחת. הן קונות בקניון ובחנויות מפעל, בארץ ובחו"ל, ולפעמים גם בדיוטי פרי. הן קונות כי הן באו במיוחד, או כי הן ראו בחלון. הן קונות בזול, ביוקר, בחצי מחיר, בסוף עונה, במבצע, והן חוזרות הביתה ואומרות שזה עלה הרבה פחות ממה שזה עלה באמת. הן קונות נעליים שכבר מזמן לא מתאימות לגילן, נעליים שלא מתאימות לאישיות שלהן, נעליים שמתאימות למישהי אחרת, מישהי שהן היו רוצות להיות והן אף פעם לא יהיו.

http://www.feelgood.msn.co.il/feelgood/fashion/15D401C76A2845269CD8010EA13C55C2.htm
Mistress Gatta
לפני 19 שנים • 24 באוג׳ 2004

you are right

Mistress Gatta • 24 באוג׳ 2004
we, women, have the biggest fetish of all - shoes! if i'm upset- i get new pair of shows, if i'm mad- the same , when i'm happy - 2-3 pairs. then comes the time when you have no more closet space for all those beauties, so you give them away.... and then it starts allover again. so that's - women, creatures that like new and exciting things in life, and shoes - especially beatiful high heeled black shoes, are exciting way to look at yourself in the mirror, or step on somebody feet if they bother you

also there are more much more interesting ways to deal with shose high heeled shoes. mmm.
מיתוסית​(שולטת)
לפני 19 שנים • 29 באוג׳ 2004
מיתוסית​(שולטת) • 29 באוג׳ 2004
נההההההה
אין לי משיכה לנעליים.
את הנעליים שי שלי בבית אני יכולה לספור על יד אחת ואני נועלת בעיקר זוג אחד לעבודה ועוד אחד ליציאה. כפכפים ונעלי פורט של פעם במאתיים שנה אני לא מחשיבה.

לי יש חולשה לבגדים יפים.
יש לי בארון יותר בגדים ליציאה מאשר ליומיום ואם אני רואה חולצה נוצצת או עם מחשוף יפה או משהו מיוחד, אני חייבת לקנות...

icon_lol.gif
Mistress Gatta
לפני 19 שנים • 29 באוג׳ 2004

TO BLUE QUEEN

Mistress Gatta • 29 באוג׳ 2004
OH, ME TOO, I LOVE NICE CLOTHES, ACTUALLY ALL BEATIFUL THINGS IN LIFE. LEATHER SURE BEING #1 but fetish is fetish, and we all have them......