אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לכוווולם.

Rocco​(שולט)
לפני 19 שנים • 27 באוג׳ 2004

לצאת גבר

Rocco​(שולט) • 27 באוג׳ 2004
השראליות לצאת גבר לא לצאת פראיר הראתי לו מה זה
המאניק הזה חושב להכנס לפני בפקק בן זונה חכה חכה נראה לו מזה לבן אלף זונות הזה
לשבת ערב הזוי אחד מול המסך ולראות איזה תוכנית ארוח פוליטית ולהבין איך מתנהג
אספסוף הכנסת
כך גם אנחנו מתנהגים רק שברשת אין גבולות
מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 27 באוג׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 27 באוג׳ 2004
"זה גם עניין של אגו, שלדעתי כן קשור בבדסמ לא פחות מאשר בישראליות שלנו. אנשים פה כל כך נהנים וממהרים להיעלב מכל שטות, כי כל אחד בסרט שהוא ורק הוא (ובכוונה "הוא" ולא "הוא/היא") יודע הכל הכי טוב מכולם - ואם אתה לא חושב כמוהו, אתה בכלל לא בקטע אלא ונילי קינקי! כי כל אחד מינימום אבן שושן פוגש את אהרן ברק. ורק הוא יחליט וידבר, מי יחלוק עליו? זה פשוט קרב קטלני בין אגואים מנופחים עד אימה, שתוצאותיו המעצבנות ידועות מראש."

אוייישש, הגברים האלה... icon_rolleyes.gif

ואצלי בראש, אבן-שושן עושה סשנים יחד עם אהרון ברק ווטולקין שלבוש כמו עלף, פרויד מאונן בצד, ניטשה דופק את הראש בקיר, וקליגולה מניף שוט וצועק שטויות בעשרים שפות, וצועק משהו על זה שחבל שלכולם אין צוואר אחד.
ורה
לפני 19 שנים • 28 באוג׳ 2004

חחחחחחחחח

ורה • 28 באוג׳ 2004
נצחוני בני, נצחוני בני icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Homelander​(שולט)
לפני 19 שנים • 28 באוג׳ 2004

ובכן ידידי היצור, זמן רב לא שוחחנו...

Homelander​(שולט) • 28 באוג׳ 2004
עברתי על התגובות ועם שניים מהאנשים פה אני מסכים- זלאופון ומקבי שחיזק את דבריו לפני.

אני אמנם בחור שיש לו חיים פעילים ביותר מחוץ לרשת כמו רבים מאיתנו כאן (הבוגרים שבנינו כמובן), אבל לצד זה יש לי גם חיים פעילים מאד ברשת וכאשר אסביר לך את הגישה שלי תבין מדוע.

למדתי פעם מבחור חכם עד מאד בצ'ט של במה-חדשה (כן יש באתר ההוא מעטים מהזן החכם), שזה הכל מין משחק.
ואסביר את הכוונה מאחורי זה- כאשר אתה נכנס לצ'ט או לפורום, אתה יכול לבחור להיכנס תחת שם אחר מהשם הביולוגי שלך (אכנה אותו ככה כי זה הכי מדויק בתפיסתי- אבל זה להרחבה כבר בנושאים אחרים אם יבקשו זאת ממני..) זהו שם שאתה בחרת לעצמך, שם שמעצב את הדמות שבתור אותה דמות אתה אח"כ כותב את הדברים.
עכשיו, כאשר כולם נכנסים בדמויות וירטואליות שכאלה ולא מייצגים תמיד את מי שהם באמת, אלא כל-מיני דברים שהם לא היו יכולים להביע בע"פ, אז המשחק תופס לגבי כולם- כי מה שאתה כותב הוא לא רציני- זה לא אותן מילים שאתה אומר בע"פ שיכולות לגרום אסונות אדירים לך או לאלו ששומעים אותך, אלו סתם מילים שאתה כותב לאנשים שלא מכירים אותך ואתה לא מכיר אותם בשום צורה שהיא מלבד אולי מפגשים שטחיים וחסרי משמעות... ולכן גם המילים הללו פעמים רבות הן מאד חסרות משמעות, הן לא אמיתיות בהכרח, הן חלק מהמשחק.
הרי, אם נביט בצורך שלנו לכתוב במדיה הזו, מלבד להביע דיעה (שזה לא תמיד מה שאנו עושים פה באמת..) זה להפיג את השיעמום, ולכן אנחנו משחקים.

לכן אין שום קשר לכך שאנחנו ישראלים (ומי כמוני שונא את אותם עוכרי-ישראל שממשיכים להתנהג כמו עבדים ולהצליף לעצמם על גבותיהם בכך שהם מגנים את עצמם ואת עמם בכל מקום ומצב שאפשר ולפעמים גם לוקחים את זה רחוק יותר).
הסיבה היחידה היא שאנחנו משחקים פה משחק וירטואלי, המדיה היא שמשפיעה על הסגנון.