סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיעור מוחות וירטואלי - ערבי סרטים בדס"מים

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 20 שנים • 13 ביוני 2003

סיעור מוחות וירטואלי - ערבי סרטים בדס"מים

ידידים יקרים

עמוס לוי בעל המועדון נענה להצעתי לקיים במועדון ערבי סרטים בדס"מים בימי שלישי בערב. על כן ביום שלישי האחרון 10 ביוני נערכה הקרנת פיילוט למוזמנים בודדים, אשר הגיעו לכמה שעות והביעו את דעתם על מתכונת הערב.

הסרטים הוקרנו על מסך לבן ברחבה המרכזיתicon_smile.gif)) בין 20:00 ל - 23:30 (האלו זה יום עבודה למחרת)

בעקבות, הפיילוט אנחנו מסיקים את המסקנות ויתכן שבעוד שבוע שבועיים יתקיימו ערבי הקרנה על בסיס קבוע יותר.

ראשית אני מתנצלת בפני מי שמרגיש נעלב שלא הזמנתי אותו לפיילוט, אבל עכשיו אני אשמח לשמוע את דעתכם בסיעור מוחות וירטואלי כאןicon_smile.gif)) וכמובן גם מי שהיה בפיילוט מוזמן להגיב מעבר למה שאמר לנו ביום שלישיicon_smile.gif

האם יש ז'אנרים שלפי דעתכם יענינו את כולם?
האם צריך לעשות פעם בשבוע או מספיק פעם בחודש?
האם צריך להשאיר את הסאונד של הסרט או לתבל במוסיקה מדליקה?
האם צריך לעשות ערב אחד סרטי פאמדום וערב אחד סרטי מיילדום? או 10 דקות פאמדום ו - 8 דקות מייל דוםicon_smile.gif))
amy_​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 13 ביוני 2003

מכשפה

amy_​(נשלטת) • 13 ביוני 2003
אני לא יודעת בקשר לשאלות, לא מבינה בזה הרבה, אבל רק רציתי לומר לך שהרעיון לכשלעצמו הוא נהדר! icon_biggrin.gif חיפשתי וחיפשתי סרטים של בדס"מ על DVD ולא מצאתי. אולי לא ידעתי איפה לחפש?
עתליה​(שולטת)
לפני 20 שנים • 14 ביוני 2003
עתליה​(שולטת) • 14 ביוני 2003
אפשר להתחיל פעם בשבועים, ולבדוק איך העיניינים מתקדמים.
(פעם בשבוע מוגזם מידיי לטעמי, ופעם בחודש מעט מידיי לטעמי).

תיבול במוסיקה מדליקה יכול להיות נפלא.
לא כל קטע מעניין כל אחד, מה גם ש....
מאמינה שיהיו קטעים ש'יעשו את זה' ויהיו כאלה שיעדיפו לפרוש הצידה....
(אלא אם כן זה אמור להיות ערב מהוגן, חליפה ועניבה חובה icon_biggrin.gif )

בערב אחד צריך להיות מגוון ז'אנרים.
פמדום, מיילדום, גייז, לסביות (ממממ...) ועוד.
* אחת ל... אפשר ליחד ערב מסויים לסרטי פמדום, מיילדום וכו'
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 14 ביוני 2003
לפי דעתי צריך להתחיל עם ]עם ראשונה ולפי זה למשש את הדופק ולהחליט לפעם הבאה.
לגבי פס הקול זה תלוי באיזה סרט מדובר יש סרטים עם מלל חשוב שמוסיקה תהרוס ויש סרטים שמוסיקה מתבקשת.
כדאי להכין סרט מייל דום ופםדום ולהקרין לפי יחס התעניינות האנשים.
masterhaifa​(שולט)

לא יודע מה אתכן אבל

masterhaifa​(שולט) • 14 ביוני 2003
מוזיקה בערב סרטים????

ושנפסיד את אווחת השוט המשסעת את מסך הכסף? מישהו בעט לכם/ן בגולגלת במהלך סשן רע??( icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif לא לקחת ללב ירידה קלה מהתחום)
מוסיקה אפשרית ברקע או אפשר לעשות משהו אחר- לצערי לא הייתי מעולם במועדון אבל אני בוגרו של מועדון גותי ישן בחיפה ושם במקביל לרחבת הריקודים הייתה פינה אפלה שם הוקרנו סרטים אדירים כל הזמן
עם 10-14 מושבי קולנוע
אם יש כוך נחמד במועדון להקרנה יומית של מגוון סרטונים זה יכול להוות מעין פינת היתיחדות נוספת- כמה ספות מסך ממול וזוגות ושלשות על כל ספה מביטים אל המסך תוך כדי גיפוף או השפלה- אני יודע שהייתי נהנה לשבת על הספה כאשר רגלי על גבי ההדום האנושי שלי!!
ואם היא התנהגה כראוי אתן לה להרים את ראשה ולצפות בסרט יחד עימי