שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעשה שהיה

Queen M​(שולטת){ianta bate}
לפני 19 שנים • 3 בספט׳ 2004

מעשה שהיה

Queen M​(שולטת){ianta bate} • 3 בספט׳ 2004
הלכתי עם חברתי (סוויצית) לרקוד ב 80' S במועדון בלילינבלום. היא לבושה לפי מיטב מסורת ה'הינטייל ואני כמדונה מהקליפ "ווג". בחוץ דיברנו עם עלם חמודות שרקדנו איתו. הוא הציע ללוות אותנו הביתה. השעה היתה קצת אחרי שלוש בלילה.

לפתע אני מבחינה במצלמה וקול שבוקע מהאינטרקום שאל לאן זה יפיפיות? איך יצורים כמוכן מוצאים את דרכן לאיזורינו? ומה דעתכן לעלות?... הזזנו את הראש וראינו שלט "בנק ישראל". הייתי חייבת לבדוק מה העניין ונגשתי לאינטרקום ושאלתי האם הוא רוצה לפתוח והוא ענה שהוא בהחלט בעניין של לפתוח וגם בעניין של לרדת. מנקודת מבטי זה בהחלט נשמע טוב. הוא הדריך אותנו לכניסה צדדית והתנצל שאין דרך אחרת אך זהו בנק שמור היטב...
נכנסנו ביחד עם הרכישה האחרונה. את הדלת פתח לנו בחור צעיר לבוש בחולצת מאבטח. עם מבט חולמני בעיניו ובקול רועד ברך אותנו לשלום והזמין אותנו פנימה. המקום היה מרוצף בשיש בגוון שנהב עם עמודים, ועמדות לקופאיות. עלינו במדרגות ונכנסנו לחדר קטן סודי, עם מצלמות מעקב, מסכי טלויזיה, טלפונים והמון כפתורים בהמון מקומות, שם מצאנו את החבר שלו אשר חולצתו היתה כבר חצי פתוחה. חייכתי, מכיוון שכעת היתה לי רק חצי עבודה.
הוא חייך וברך אותנו לשלום. היה לו מבט חצוף בעיניו אשר מיד גם לי לרצות להעמידו במקום. התקרבתי אליו עם חיוך ובלי מילים פרמתי את שאר הכפתורים וחשפתי חזה חלק ושרירי מעוטר בשתי פטמות מגרות. דחפתי יד למכנסיו גיליתי שהוא אכן מרוגש. פתחתי את החגורה ושלפתי אותה החוצה. בו בזמן שותפתי הפשיטה את השומר הנוסף ועלם החמודות שלנו מצא מקום טוב לשבת ולצפות במתרחש.
קרבתי את ראשו של הבחור לחזי,שהציץ מכל מקום דרך החזיה. הוא הביע קריאת התפעלות וניסה לנשק אותו. פקדתי עליו לרדת למצב כריעה. הוא נשאר בהלם ולא הבין אז הסברתי לו שאו שהוא עושה זאת או שאנו הולכות. הוא ציית. קירבתי את עצמי אליו והבחנתי במבט חדש בעיניו-סקרנות.
דחפתי אצבע משוכה בלק אדום דם והוא החל למצוץ בשקיקה. את האצבע הורדתי לפיטמותיו ולאחר שימון קל התחלתי לעסות אותן, למשוך ולסובב עד שעווית של כאב ועונג ניכרה בפניו.
שאלתי אם אני מוצאת חן בעיניו והוא הינהן.ליטפתי את ראשו והורדתי אותו על ארבע, התישבתי עליו ופקדתי ללקק את מגפי.
תוך כדי ידי מיששו את הקימורים של ישבנו המוצק והחלו בטבעיות לחלק לו ספנקינג. ראשו ניזרק לאחור מדי פעם. נאסר עליו להסתכל עלי. הזכרתי לו מה עליו לעשות ברגע זה על מנת לרצות אותי.לשם זירוז משכתי לו את תחתוני הסליף עד שהגיעו למצב חוטיני שלא מבייש ברזילאית אוטנטית.
הוא החל בליקוק הססני ומאופק ואח"כ המשיך בליקוקים של טירוף חושים בו כל ס"מ מלכותי במגפי טופלו עד שהבריקו. "כולל העקב"-ציוויתי."תמצוץ הכול . תראה לי שאתה זונה טובה. קדימה במרץ. גורמת לו למצוץ כמו שמעולם לא מצצו לעקבי.
קמתי והורתי לו להסתובב על הגב והתישבתי לו על החזה אבל הפוך. דרך גב המכנס נחשף חלק מהקעקוע שלי והוא ניסה לכופף את הראש ולהגיע עם הלשון כדי ללקק. כשהצצתי לכיוון חברתי, מצאתי אותה יושבת על כיסא כשאותו בחור ערום ומעסה לה עם לשונו את החריץ של הדגדגן."אתה חצוף" שמעתי אותה אומרת שניה לפני שהורידה לו סטירה מצלצלת."לא הרשתי לך לדחוף את הלשון לשם".-"אני מתנצל-קשה לעמוד מול הריח הנפלא והמזמין הזה". קמתי וניגשתי לשם.
הזזתי אותו עם רגלי והתישבתי עליה.
"מה שלומך מתוקה?" שאלתי ונישקתי אותה צרפתית. פתחתי לה את החולצה וחלצתי שד מעוטר בפירסינג עם משקולת. מצצתי בשקיקה. אצבעותי גילו שהיא כבר די מגורה אז הורתי לבחור להוריד לה את הנעלים והגרביונים וללקק את כל האצבעות-ומה שביניהן ולמצוץ במרץ את כריות העקב בצדדים ובכלל לעשות אהבה עם כפות הרגלים שלה. השומר השני נקרא גם כן. הוא התישב על ישבנו על הריצפה הקרה, גבו צמוד לרגלי הכיסא וראשו מסתכל למעלה נתמך בבסיס הכיסא\מוכן. היא התישבה לו על הפרצוף ואני המשכתי לחרמן אותה במשחקי פטמות. כשהיא הרגישה שהיא כבר לא יכולה יותר, היא הסתובבה והתישבה לעבד על הפרצוף. "ספק אותי" דרשה.
הסתכלתי במבט מזלזל בעבד הלא מחונך, שכף ידה של חברתי היתה צרובה בפניו. אמרתי לו לשכב על הבטן וניגשתי להתיר את שרוכי נעליו. תוך דקה הוא היה קשור וארוז. ניגשתי לחמם את ישבניו בעזרת ספנקינג בלחיים-של ישבניו. דבר זה גירה אותו וישבנו מדי פעם התרומם כדי לפגוש את כף ידי."-מה? לא שמעתי? כך לא גונחת זונה טובה". גרמתי לו לנהום."קח דוגמה מהחברה שלי. נסה להשמיע קולות טובים יותר. "התישבתי לו על שרירי השוק והחדרתי לו את עקבי לחור הקטן והמזמין שלו. הוא הסתכל לאחור ואני רק חיכתי והמשכתי "את צודקת". זה לא מספיק גדול אה זונה?" התקרבתי וחפנתי את אשכיו בידי. קמתי ולאחר סריקה קלה מצאתי שקית. כרכתי אותה על שתי אצבעות והתחלתי לעסות את החור מבפנים. עיסוי עמוק. היד השניה שלי מוחצת ומשחררת חלופות את האשכים ואת הזין עד ששמעתי קול "אוי אוי אל תפסיקי אני גומר..."
אז הפסקתי. "הרשתי לך לגמור זונה? כנראה שלא הבנת אבל את תגמרי רק כשאגיד לך ולא לפני -ברור?" בו בעת חברתי היתה כבר בחצי הדרך לאורגזמה השלישית שלה.
חזרתי לתת לו ספנקינג והפעם דחפתי לו שלוש אצבעות ארוכות. "האם אני יכול הפעם לגמור?" נשמעה השאלה. "עוד רגע"- עניתי."עכשיו". פקדתי והרגשתי איך כל גופו מפרפר ובעיניו הלם,פורקן והמון תודה.
יצאנו מחויכות כשהם עדיין על הריצפה,מנסים לעכל מה בכלל קרה שם. עלם החמודות המשיך איתנו. ושוב כשעברנו בשנית באיזור המצלמה שמענו: תודה. מתי נראה אתכן שוב ואיך קוראים לכן בכלל?"
אז חייכנו למצלמה והמשכנו בדרכנו.
your moon​(נשלט)

כמה יפה, מסעיר ומרגש

your moon​(נשלט) • 3 בספט׳ 2004
קווין אמ! את גם אישה גם אופה? גם מלכה גם מעצבת וגם כותבת. נפלא ומביא בתענוג!
your moon​(נשלט)

אפשר עוד ?

your moon​(נשלט) • 3 בספט׳ 2004
פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז
דריאון​(מתחלף)

בנק הקציר

דריאון​(מתחלף) • 3 בספט׳ 2004
לזרוע רצו , ובמקום זאת הניבו אושר לשתיכן . נפלא בהחלט .