בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ואנחנו מצפים מונילים שיבינו אותנו?...

נוריתE
לפני 19 שנים • 4 בספט׳ 2004
נוריתE • 4 בספט׳ 2004
אני מצפה מונילות שיבינו אותנו אבל יודעת שחיה בציפיות שווא.

האופן בו המדיה מציגה את העולם שלנו הוא לא מחמיא לרוב.
ומה אם לא יותר קרוב להבנה הזאת של חוסר ההבנה , מאשר הביית.

ישלי ילדה, על סף גיל 18 מאוד בוגרת לגילה ובכלל
היא רואה היכן אני גולשת, היא קוראת לעיתים מאחורי גבי כשאני כותבת לא תמיד לא בתשומת לב
אני לאיודעת אם היא נכנסת לאתרים שלנו או לא
אבל, יצא לי לנהל איתה שיחה, כללית של אימא בת והיגענו לנושא הזה כשהיא יצאה בהצהרת פתע
ס-א-ד-ו זה מגעיל אותי וסוטה
שאלתי למה, מסתבר שהיא קראה בלאישה או באיזה מגזין נשים אחר כתבה על הדאנג'ן
ושמה ראתה תאור כדבריה "דחפתי לו נר בתחת"
אוקיי
לא שאלתי מה עוד היא קראה,זה היה תאור של סשן של מלכה בדאנג'ן , לא אחפש לא מעניין אני יודעת מה הולך שמה, וזה לגיטמי, בעינינו
אבל אדם מהיישוב שיקרא דברים כאלו?אתם בכלל מצפים ממנו להבנה וקבלה?
דר אגב, עט הסקאנדל היה בעיניה סרט דרמתי תקופתי חביב
הסרט הצרפתי על דה'סאד לא הזיז לא במיוחד והמזכירה, הצחיקה אותה בנוסף לזה שהיא באמת לא הבינה מה שמה היה בדיוק סאדו- גם אני לא דרך אגב.
והערה כזו מראה לי שאולי היא כן חופרת באתרים שלנו וקוראת ואם כן אז גם חומר שלי והיא "יודעת" מה אימא שלה, באופן מעוות מאוד, אבל היא אישית לא מסכימה לקבל את הקונספט שכביכול בוצעו בי דברים כמו שתוארו באותה כתבה או שאני " מסכימה" לזה והיא גם בתור ילדה ובת שלי לא מוכנה לקבל הסברים שזה אחרת גם, כי היא לא רוצה לדעת בייחוד אחרי מה שהיא קראה.
ואם היא תירצה להבין אני אסביר, מנקודת מבט שלי .

איפה היתי? ההא
לא נוכל לצפות מאנשים מבחוצ להבין אותנו כאשר אנחנו מוצגים באופן ממממ חד צדדי ומגמתי סנסציוני צהובוני עד שלא נעז לצאת החוצה לתקשורת ולהסביר מה שהתקשורת לא מראה כי זה לא מספיק "סקסי" לטעמם
וגם אם ונילות ניכנסים לאתרים שלנו הרי זה בכדי לראות תמונות ולחפש "חומר פורנו חריג"ולא באמת להתעמק ולהבין
ואף מילון בידי סמ לא יעזור
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
לפני 19 שנים • 4 בספט׳ 2004
מי ששופט נשפט.
זה חוק החיים.
היתה פה שפיטה של כאלו שכתיבתם לוקה בטעויות
ועכשיו שפיטתם של אלו ה"אינטיליגנטים הפלצנים"
מספיק עם זה . זה מכוער.
בדסמ היא לא נחלתם הפרטית לא של אלו ולא של אלו
וכדאי שנלמד לקבל אנשים על כל גווניהם,
לא חייבים לאהוב אותם אבל גם לא להשפיל אותם.
הדברים למי שלא הבין, הם לשני הצדדים .
Dom_Quixote
לפני 19 שנים • 6 בספט׳ 2004
Dom_Quixote • 6 בספט׳ 2004
השרשור הזה מזכיר במשהו את "שפחה אינטלקטואלית" הזכור לטוב.

יש אנשים שלדידם בדסמ הוא עניין פיזי בלבד, שנועד להנאה ותו לא. זכותם. שיקפידו על SSC וייהנו כאוות נפשם.

ברם אולם, ישנם אנשים שעבורם מדובר במשהו עמוק יותר. מערכת יחסים של איזון מסויים בין שתי נפשות הקשורות, תרתי משמע, זו בזו. זו מערכת יחסים שיש בה המון נתינה הדדית - של אהבה, של כוח. עבור אלה, זה אך טבעי לתאר את תחושותיהם עקב חוויה רגשית כה עמוקה בשירה ובפרוזה. אשר לסגנון - כל אדם ומה שמדבר אליו. אנחנו מכירים את הסיפורים של לורי למשל, שכתובים בשפה פשוטה יחסית אך קולחת להפליא, או של נריסה, שכותבת נפלא בסגנון ריאלי. אחרים כותבים בשפה פיוטית, כי זה מה שמדבר אליהם, שמתחבר לרגשותיהם.

אני חושב שבקהילה שחרטה על דגלה פתיחות וקבלת השונה, לא צריך לזלזל או ללגלג על מי שבוחר לצטט שירי משוררים אחר. בדסמ הוא נפשי כמו שהוא פיזי, הוא טהור כמו שהוא סליזי, הוא עמוק כמו שהוא כיפי. אני בהחלט מבין את מצטטי הרחל למיניהם, אבל אפילו אם לא הייתי מבין אותם, מן הראוי להפגין כלפיהם את אותה פתיחות וקבלה שהיינו רוצים שיפגינו כלפי ה"מוזרות" שלנו.

ומשאמרתי זאת, ברצוני לציין שכל מי שלא הצביע קיחוט בשרשור האדון השווה ביותר יוצא להורג במוצאי יום כיפור.

כבוד,
קיחוטה
עקשנית​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 6 בספט׳ 2004
עקשנית​(נשלטת) • 6 בספט׳ 2004
לליידי שירה,

אני שפירסמתי לא אחת פה שירים של רחל, וכן אם את היית חובבת גדולה כ"כ של שירה היית מבינה לגביה לפחות דבר אחד:

ברגע ששיר יוצא כל אדם שקורא אותו רשאי לשפוט אותו בדרך שעיניו רואות.

צר לי שקשה לך לקבל את זה, אני לא חושבת שרחל הייתה סאבית כן? אבל השירים שלה מתחברים לי לתחושות מסוימות. בדיוק כמו שלחלק מאוד קשה עם זה שאני מערבת את בורא עולם בכל צעד ושעל שלי ואחרים חושבים ונבהלים מכך שאין זה מקומו...

אם אני פוצית? מנסה להראות שאני אינטלקטואלית שקוראת שירה? ייתכן, אבל לא תיארתי שתפליגי רחוק כ"כ עם מחשבות על פרסום שירים.
באו פה לשתף, ולא פעם גמני בחרתי כך. מעבר לכך שאנו בעולם הזה אנו בני אדם עם עוד כמה עניינים...

לא רוצה להיות ליד זה? תבורכי גם כך, לדעתי מדובר במחשבה צרה מאוד מאוד.

אם בחיים האמיתיים את בוחרת להיכן להשתייך, גם פה תבחרי זה לא שונה. כל טוב ...
orit{{ML}}
לפני 19 שנים • 7 בספט׳ 2004
orit{{ML}} • 7 בספט׳ 2004
ההתעסקות הזו במה שאחרים כותבים או חושבים לא מובנת לי.
ירצו - יקבלו אותנו.
לא ירצו - שיחפשו ת'חברים שלהם.

למי בכלל איכפת .
ילדה יפה
ילדה יפה • 7 בספט׳ 2004
icon_eek.gif
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 7 בספט׳ 2004
אני לא רוצה ולא מצפה מאף אחד שיבין אותי

אני רק רוצה שיקבלו אותי
crazy_toast​(שולט){אליס}
crazy_toast​(שולט){אליס} • 7 בספט׳ 2004
TV_Eye כתב/ה:
אני לא רוצה ולא מצפה מאף אחד שיבין אותי

אני רק רוצה שיקבלו אותי

נשמע כמו סלוגן של אק"ים.
QriS​(מתחלף)
QriS​(מתחלף) • 7 בספט׳ 2004
זאלופון, אתה כשרוני, אדיב ומיוחד.
הדברים שאתה כותב יפים ומעניינים ועבורי אתה מאושיות הקהילה הבידיאסאמית בישראל ובטח אחד היותר נחשבים כאן בכלוב.
אני תמיד קורא את הודעותיך בתשומת לב מיוחדת ולומד ממך הרבה דברים חדשים. נפשך העדינה והרכה לא עומדת בשום סתירה עם נטיותיך הבידיאסאמיות לעניות דעתי והבנתי.

בקיצ, אנחנו מצפים שיבינו אותנו, ונילים ולא כאחד.
יש כאלה שמבינים ויש כאלה שמעצבנים ויש ויש ויש. אפילו גם לבירדי הנקניק המאופס והבתול יש מקום בינינו!

אני איתך זאלופון ואני מבין אותך מצוין!
זה הכל יום טוב.
גלתיאה
גלתיאה • 7 בספט׳ 2004
יש כמה סוגי וונילים וצריך להבחין, מי הוא מה.
יש את הוונילים שהעניין מסקרן אותם, אבל לא יותר, יש את הוונילים הסקרנים, שרוצים לנסות
אבל בעיקר הסקרנות מניעה אותם, יש את הוונילים שמגלים שהנושא כן מעניין אותם ומושך אותם
ברמה המינית, והם עושים את הצעדים שלהם אט אט.
הבעיה מתחילה עם הוונילים שכועסים. הוונילים הכועסים, לפי דעתי הם אנשים שמגלים באופן כזה או אחר שהנושא מושך אותם, אבל מה- הם לא מסוגלים לקבל מול עצמם, בעיקר בגלל דעות קדומות ובורות שהם שייכים, לפחות ברשימת הגירויים שלהם לכאן.
דעתם לא סובלת שהם נמשכים לעולם " החולה" וה"סוטה" הזה. אבל מה, מכיון שצורך הוא צורך, גם אם לא נותנים לו מקום, הרי הוא מנהל אותם מתחת לפני השטח, והם יושבים להם כאן
ומוצאים להם הזדמנות פה ושם לשחרר את הכעס שלהם על האנשים שכאן, בלי להבין שהם בעצם כועסים על עצמם. אז יש את אלו שיעשו את זה בדרך מתוחכמת, ויש את אלו שיהיו יותר ישירים, ויש את אלו- שיגידו ישיר- אתם מגעילים ויגררו לתוך זה אלמנטים כאלו או אחרים שבעיקר מראים
לאן הם הולכים עם הדמיון שלהם כשהם מחפשים סיבות מול עצמם, למה לא. ( רומא, נוצה בגרון )
לא צריך להתרגש מול כאלו. הם לא באמת נושאים איזו "אמת" שאנחנו לא רואים. הם יותר מצויים בקונפליקט מול עצמם, כשהישיבה כאן ושחרור הכעס באלף ואחד צורות, עונה על הצורך של שני הצדדים בקונפליקט שגורר אותם בעצם- להתנהגות לא נעימה.

ולגבי הנושא השני- אני חושבת שאין רע בלצוטט שירים. אם מישהו מתחבר בדיוק לאיזה שיר שקרא, ורוצה לשתף את האנשים שכאן- מה פסול בכך? אני לא חושבת שמישהו יקבע דיעה על מישהו בגלל שיר של וולך. אם כבר יש לו דיעה- אז זה על וולך, כי היא אחרי הכל, זו שכתבה את השיר icon_wink.gif