שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הממלכה הירוקה

master281
לפני 19 שנים • 4 בספט׳ 2004

הממלכה הירוקה

master281 • 4 בספט׳ 2004
קבענו להפגש בבית קפה היא היתה לבושה בדיוק כמו שצוותה
בחרנו לנו שלוחן צדדי שנוכל לדבר בשקט להכיר ואולי מי יודע מה יכול לקרות
בכול זאת אחרי שהי מילאה את השאלון שנתתי לה אז היא אמרה שאין לה בעיות
אם השפלות בפומבי דווקא מאוד אוהבת את זה (חיוך זדוני עלה בפני)
התחלנו את השיחה הורתי לה לפשק רגליים שלחתי את ידי אלייה לבדוק שהגיעה כמו שאמרתי לה
ללא שום לבוש תחתון מיד הרגשתי את הרטיבות שלה מתחילה להתגבר המלצרית נגשה אליינו
(עוד לפני שבאה המלצרית אמרתי לה מה אני רוצה לשתות ) היא הזמינה לנו משקאות עוד שנייה עומדת לגמור התחילה להסמיק המלצרית בחצי עיין קרצה לה
הבטתי בה והיא נייתה אדומה מאוד שאלתי אותה מפריע לך חשבתי שאת אוהבת את זה
מאוד אוהבת אדוני אז למה את אדומה כי בכול זאת פגישה ראשונה להפסיק את זה את תמיד יכולה את יודעת מה מילת הביטחון שלך נכון כלבה כן אדוני איך שסיימה לדבר הרימה את ראשה והמלצרית מופיע אם ההזמנה שלנו קצת מסמיקה הכול בסדר שאלתי את המלצרית ככככןןןן חנוק יצא מגרונה
חייכתי לעצמי שאלתי את הכלבה שלי מה דעתך היא גם בקטע חייוך נמרח על פנייה את דו כן
המוח שלי התחיל לעבוד שעות נוספות המשכנו בשיחתנו במשך השיחה אמרתי לה בפעם הבאה שהיא מגיעה תשאלי אותה מתיי היא מסיימת לעבוד ועם היא בקטע
קמתי לשרותים ושחזרתי ציפתה לי הפתעה הכלבה שלי אמרה שלא רק שהיא בקטע היא גם דו
והיא מסיימת לעבוד עוד חצי שעה קראתי למלצרית שאלתי אותה אם היא מוכנה להצטרף לשיחה אחרי שהיא תסיים את העבודה והיא אמרה בכיף הזמנו עוד קפה והמתנו שהמלצרית תסיים את העבודה
שילמנו ונסענו לבית קפה אחר להמשיך את שיחתנו
המלצרית התחילה לספר איך היא נכנסה לזה וכמה שהיא רוצה ללמוד עוד ועוד
הורתי לכלבה לרדת מתחת לשולחן ולהתחיל לשחק למלצרית אם הרגליים בנתיים שאנחנו מדברים
הזמנו שתייה ואז הורתי להן להתחלף (נראה לי שהמלצר לא הבין בכלל מה קורה פה) כול פעם משהי אחרת נעלמת סיימנו לשתות שילמנו ונסענו לממלכה הירוקה

הגענו לממלכה הקטנה והצנועה שלי איך שנפתחה הדלת הבנות ירדו על ארבע הורידו את הבגדים
אני ידעתי שאני צריך להפגש אם משהי היום אבל לא היה לי שמץ של מושג שאני יחזור אם שתיים
הורתי לאחת להתחיל לסדר את המטבח השארתי בכוונה מעט כלים לבדוק כמה דברים
לשנייה הוריתי להכין לי קפה
היא נכנסה לסלון הניחה את הקפה על השולחן מבט חודר לעניים היא הבינה שאני צריך את הסיגריה שלי
תוך שנייות הסיגריה היתה בתוך פי מודלקת
היא התישבה לידי על הכורסא (טעות ראשונה )מבט אלייה הבינה את הטעות אמרתי לה שבלל שזו הפעם הראשונה אני מוותר בפעם הבא היא תשלם כפול גם על הפעם הראשונה בנתיים היא סיימה אם המטבח
ועברה לשבת בצד השני ליד הרגליים שלי
כלבה מכול צד והראש שלהן מונח על הברכיים שלי
הוצאתי את הקולרים מהתיק ונתתי להן לענוד אותם חיברתי רצועות לקולרים והובלתי אותן לחדר הסשנים
הצמדתי אותן פנים מול פנים והתחלתי לקשור לא לפני שחיברתי להן מצבטים אחת לכול פיטמה שהשרשרת מחברת פיטמה של אחת לשניה
הידים נמתחות למעלה רגלים נקשרות בפיסוק תנוחה ממש לא נוחה מוצי 4 משקולות של 250 גרם ומחבר אחת לכול שרשרת
הכאב נראה על פניין בברור מתחילות לדבר שקט כלבות אני צועק לא זכור לי שנתתי לכן רשות לדבר
על זה שדיברתן כול אחת תבחר מספר מ 1 ל 10
כלבה א בחרה 5 כלבה ב בחרה 6 יפה עכשיו עם כול שוט קיין חגורה יד אתן תקבלו את מספר ההצלפות שבחרתן ענייהם נפערו לא מאמינות למשמע אוזניהן
מתחיל בסידרת ההצלפות 5 ל א 6 ל ב מחליף את השוט ביד 5 ל א 6 ל ב וכך עובר על כול מערכת ההצלפה שלי מוסיף עוד מנעול לכול שרשרת הן בקושי עומדות בלחץ
אני שואל לשחרר את המצבטים כן מאסטר מתחננות אין בעייה מתיר את הידיים שלהן ומורה להן לשחרר אחת את השנייה אני רואה את הכאב שעולה להן אם השיחרור של המצבטים הן לא ידעו שיותר כואב לשחרר מתיר להן את החבלים הן יורדות על הבירכיים עניים לאדמה
שאלתי אותן מישהי רוצה לגמור כלבה ב ענתה כן
אמרתי לה בגלל שקפצת ולא המתנת עד הסוף יהיה אסור לך לגמור עד למפגש הבא שלנו
ועכשיו תתחילי לרדת לחברה שלך ולה יהיה העונג לגמור היום אחרי שהיא גמרה הורתי להן לגשת אליי ולהתחיל לענג אותי נשכבתי על הבטן הן התחילו במס'ז ליקוקים לילה של שיכרון חושים
Monarch_D​(שולט)
Monarch_D​(שולט) • 4 בספט׳ 2004
לא מצאתי בסיפור הזה אף סימן פיסוק וקשה מאוד לקרוא בצורה כזו.
זה משהו עקרוני כזה או שבאג בתוכנה שלי?
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
אני ידעתי שאני צריך להפגש אם משהי היום אבל לא היה לי שמץ של מושג שאני יחזור אם שתיים icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

סיפור מרתק ועלילה משעשעת!

כל הכבוד VIP!
master281

:)

master281 • 4 בספט׳ 2004
תודה מכשי והוטי
@buba@​(נשלטת)
@buba@​(נשלטת) • 4 בספט׳ 2004
אחלה סיפור !!!!!!!!
אתה בהחלט עושה חיים icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

אגב , חוסר סימני פיסוק הקשו על הקריאה , אבל אם אתה מכיר בדיחה שמסתיימת "מי צריך נוצות בכלל ? " אז זה בדיוק המצב icon_lol.gif
master281

צודקת

master281 • 4 בספט׳ 2004
בובה