סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה לא מצאתי מלכה אמיתית?

Black Roses
לפני 19 שנים • 2 בספט׳ 2004
Black Roses • 2 בספט׳ 2004
לפני שאני הולכת להגיד תדברים ולפני שאתן קוראות אותם(מופנה למלכות) תקחו נשימה ואל תתקפו ישר,אלה שתוקפות הן אלה שמצדיקות תדברים.
אתה לא מוצא מסיבה נורא פשוטה
שרוב ה"מלכות" כאן הן כאלה שגברים דרכו עליהם במשך החיים ומחפשות מעיין נקמה בגברים
הן לא מבינות ומפנימות את היחסי שליטה כניעה של בדסמ
הם רואות נטו של ניצול ורמיסה.
Tamashi Nawa​(שולט)

אני מוריד בפנייך את הכובע

Tamashi Nawa​(שולט) • 2 בספט׳ 2004
כל הכבוד לך פאמי שהעזת לומר את האמת המרה בצורה כנה וישירה.

אכן יש מלכות רבות בקהילה, לא כולן, אבל רבות מהן, שמתיחסות את העיסוק הזה כנקמה או כאגו טריפ בגלל חסכים שיש להן. חבל שזהו המצב גם שהן זקוקות לזה וגם שהן בוחרות בנתיב הזה ומוציאות לשאר שם מאוד רע ותדמית לא ראויה.

כמובן שיש גם "שולטים" רבים שמתייחסים לזה אדרך להשיג זיון או להשפיל או כל דבר אחר, אבל לדעתי זה בולט יותר בקרב הנשים.
Tamashi Nawa​(שולט)

מסכים איתך

ושנינו יודעים למה את מתכוונת

אבל תסתכלי סביבך פעם במועדון ותיראי כמה "מלכות" יש וכמה "אדונים"

קל מאוד להבחין במבט המזלזל בעיניים מי עושה זאת לשם האגו ומי באמת שולט מתוך תשוקה.

תסתכלי פעם על המבט בעיניים של שאלופון לדוגמא והתשוקה שלו כאשר הוא עושה סאשן ללוטוס, לעומת המבט הקר והמתנשא של מלכות אחרות כאשר הם משפילות עבדים במועדון

ואם לא מתאים לך דוגמא זיכרית לעומת ניקבית, קחי לדוגמא את אורלי (של יגאל) ואת התשוקה שבמעשיה לעומת על מיני אדונים אחרים שאת יודעת ומכירה מי הם באמת.....
Aiko​(נשלטת){Jake}

Re: אני מוריד בפנייך את הכובע

Aiko​(נשלטת){Jake} • 2 בספט׳ 2004
Abyss כתב/ה:
כל הכבוד לך פאמי שהעזת לומר את האמת המרה בצורה כנה וישירה.

אכן יש מלכות רבות בקהילה, לא כולן, אבל רבות מהן, שמתיחסות את העיסוק הזה כנקמה או כאגו טריפ בגלל חסכים שיש להן. חבל שזהו המצב גם שהן זקוקות לזה וגם שהן בוחרות בנתיב הזה ומוציאות לשאר שם מאוד רע ותדמית לא ראויה.

כמובן שיש גם "שולטים" רבים שמתייחסים לזה אדרך להשיג זיון או להשפיל או כל דבר אחר, אבל לדעתי זה בולט יותר בקרב הנשים.

אני לא בטוחה שזה אכן בולט יותר בקרב הנשים, אבל בהחלט עושה רושם שהתופעה מתקבלת ביתר סלחנות כשהיא מופיעה אצלן. למה, בעצם? זו עוד אחת מתוצאות היחס המספרי בין מלכות לעבדים, או שמא סתם פוליטקלי קורקטנס מסוג מתקדם במיוחד?
Tamashi Nawa​(שולט)
זה מתקבל ביתר סלחנות כי כאשר גבר "מנצל" אישה כולם קמים וזועקים חמס ואילו כאשר אישה "מנצלת" גבר הרי זה מתקבל בחיוך ובסלחנות

ואני לא מדבר רק על ניצול מיני. גם ניתול ריגשי. תסתכלו סביבכם במועדון ותיראו איך כמה מהמלכות מתייחסות לעבדים במועדון ותנסו לרגע לחשוב מה ההי קורה אם מישהו היה מתייחס אל השפחות ששם באותו אופן.....

החברה שלנו מתייחסת את הנשים כפגיעות יותר ולכן זוכות יותר להגנה, אם לא מעשית, לפחות במחשבה ובתפיסה החברתית.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 2 בספט׳ 2004
ציטוט: אני לא בטוחה שזה אכן בולט יותר בקרב הנשים, אבל בהחלט עושה רושם שהתופעה מתקבלת ביתר סלחנות כשהיא מופיעה אצלן. למה, בעצם? זו עוד אחת מתוצאות היחס המספרי בין מלכות לעבדים, או שמא סתם פוליטקלי קורקטנס מסוג מתקדם במיוחד?

לדעתי זה בהחלט קשור ליחס המספרי שמאפשר למלכות מסוימות להעלות דרישות שלא היו מעלות לו היו להן מתחרות ראויות בכמויות ראויות.
יש גם עניין תרבותי. לדוגמה, בתרבות שלנו (כמו ברוב התרבויות), הרבה יותר טבעי ומתקבל בסלחנות שאשה תדרוש מגבר לתמוך בה כספית מאשר להיפך. כמו כן אני מסכים עם אביס לגבי התפיסה השונה של גברים ונשים מבחינת פגיעות וצורך בהגנה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי ספט' 02, 2004 7:19 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
אריאנה​(שולטת)

שוב הדיון ב"מלכה אמיתית"?

אריאנה​(שולטת) • 2 בספט׳ 2004
בעיניי, כל מי שחושבת ומרגישה מלכה - היא אכן כזאת. שמנה/רזה/גבוהה/נמוכה/יפה/מכוערת - נתונים חיצוניים אשר לא משקפים בכלל את אמיתוּת השליטה. ההבדל הוא בהשקפה ובאורח-החיים של כל אחת ואחת על עולם השליטה.
יש מי שבוחרת להסתפק בשליטה מינית.. יש מי ששליטה מינית, מבחינתה, לא ברת-קיוּם, בפני עצמה. לגיטימי כך או אחרת.

יש שתידרושנה "הכל או לא-כלום".. יש שיבקשו להנוֹת מכל העולמות בו-בזמן.. icon_idea.gif

[איש-איש יפשפש במעשיו ויקח אחריות עליהם, לפני שיזרוק טענותיו לאויר העולם]
Tamashi Nawa​(שולט)

אני חולק עלייך

אני מסכים שנתונים חיצוניים לא משנים כהוא זה בנוגע לשליטה ואין הבדל בין מלכה יפה וחטובה ובין מלכה מכוערת וגדולה.

ההבדל הוא במהות. מלכה לדעתי היא אחת אשר מבינה ומקבלת שהשליטה היא קודם כל אחריות ומחוייבות לפני טובות ההנאה. האחריות להוביל, לדאוג ולהוליך את העבד, לשמור עליו, גם מפני עצמו אם יש צורך, ולדאוג לשלומו הנפשי, ולא רק לקבל ממנו ליקוק של המגפיים, טובות מיניות או כסף, או סתם להצליף בו.

שליטה אינה פריבילגיה - זוהי מחוייבות ואחריות!
אריאנה​(שולטת)

אין לי מחלוקת איתך, אביס

אריאנה​(שולטת) • 2 בספט׳ 2004
בכותבי: "הכל או לא-כלום"
כוונתי היתה לדברים עמוקים הרבה יותר [מליקוק מגפיים]