סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה לא מצאתי מלכה אמיתית?

ממש גרוע​(אחר)
לפני 19 שנים • 6 בספט׳ 2004
ממש גרוע​(אחר) • 6 בספט׳ 2004
מבלי לעשות הכללות,
אני חושב שיש פה פער גדול בין רצונותיהן של מלכות מסויימות לרצונותיהם של רוב העבדים, ולפחות שלי.
לא שיצא לי לפנות הרבה למלכות,
אבל לפי מה שכמה מלכות כותבות בפרופיל שלהם, הרי שיש להן דרישות רבות, כמו למשל מכות פיזיות קשות, הן מאוד מפונקות, ויש גם מלכות שרוצות בשעבוד טוטאלי לגמרי, בנוסח ימי הביניים.
בין רצון זה לבין רצון העבדים קיים פער גדול,
שכן כל השטות הזו, שנקראת "עבד אמיתי" בנוסח ימי הביניים, כמעט ולא קיימת פה.

אבל יש פה לשמחתי גם הרבה מלכות אנושיות, נחמדות, שרואות בגבר קודם כל בן אדם, ו"עבד"--רק להנאה ולמשחק.
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 6 בספט׳ 2004
מסכים לכל מילה של אריאנה ושל ליידי שירה.
וגם לכך שההגדרות "מלכה אמיתית" "עבד אמיתי" נתונות לפרשנות שונה ןמשונה של כל אחד מאיתנו.
אני לא רואה בתכונת "אחריות המלכה לעבד" או איך שהוגדר ע"י פותח השירשור כתכונה הכרחית למלכה.זוהי אגדה שתפשה מהלכים בקהילתנו ועד היום לא ברורה לי משמעותה.
אני לא רואה גם פגם בכך שמלכה הגיעה למלכותה עקב תסכולים,נקמה בגברים וכיו"ב.אם כל זה הביא מישהי למעמדה ולרצונה לשלוט-אברך.
גם מלכות המוציאות "טובות הנאה" מיחסיהן עם עבד אינן"פגומות"או פסולות בעיני,ודי סביר שמלכה תרצה שהעבד יפנק אותה,(קל וחומר כשמדובר בעבד נשוי)ואם היא לא תדע את הגבולות,פשוט אודיע לה שהגיעה לגבול היכולות שלי.
אם בצעירותי חיפשתי רק את המלכה החתיכה,תואמת הפורנו-חטובה גבוהה,שדיים וכ"ו וכ"ו,היום ברור לי שהמלכה האמיתית(עבורי)לפעמים מתחבאת באשה שאינה תואמת בדיוק את הפנטזיה.וכשהיחסים מתהווים,הצורה מאבדת את חשיבותה הדומיננטית.
אגב,כולנו "מתחילים"רק עם חתיכות(בשוק הואנילי)אך משום מה חלק גדול מאיתנו מתחתן בסופו של דבר עם...רחוקות ממה שחיפשנו.
אלה הכללות.גם במועדון,גם בפורומים ישנן מלכות מסוגים שונים,ומה שצריך זה לחפש בסבלנות את המתאימה,מבלי להתפש מראש לאיזה דימוי.הציפיות,התמונה שבונים מראש ובראש עלולה להכשיל,ומכשילה.
ואציין רק ששמעתי מכמה מלכות שלצערן זן העבדים האמיתי נדיר מאד ושחלק גדול מעבדי הקהילה פשוט מחפשים סטוץ,אך ברגע שהם נדרשים למחויבות אמיתית,לנאמנות אמיתית,לשיעבוד אמיתי,הם פורשים .כנפיים ונעלמים....
דוכיפת​(נשלט)
ובינתיים עיינתי שוב בהודעה הפותחת של אורי ומסתבר לי שלא הוא הגדיר או התיחס לענין ה"אחריות"
אז אודיע לך ב"אחריות"אורי שקיימות מלכות ששואבות הנאה מיחסי המלכה-עבד,אירוטית או לא(איך אתה קובע זאת?),הן בהחלט נהנות ואוהבות זאת.
אני שייך למלכה כזו icon_redface.gif
פטר​(נשלט)

לאורי

פטר​(נשלט) • 6 בספט׳ 2004
שלום לך אורי!
לפי דעתי אתה צריך לחפש בחורה כזו לא רק כאן אלא בכל מקום אתה יכול לפגוש מישהי.
תחשוב על כך שאולי אתה גם צריך לבנות אישה כזו אולי היא לא בא אליך כזו מוכנה. בכל מקרה טוב לך אם תהיה סבלני. בהצלחה.
מנטאלסלב​(אחר)

אני המום מהמגיבים משולטות ונישלטים שולטים ונישלטות

מנטאלסלב​(אחר) • 6 בספט׳ 2004
האין זו מערכת יחסים שעליה יש לעבוד כמו כל מערכת כדיי למצוא את העבד ו/או המלכה ה"אמיתיים" ולא מלכה זה לא מגפיים שחורות ולא אחת שמתרוצצת בין עבדים כי אים זו אחת המגשימה פנטזיות מלכה היא אחת שלא צריכה להיתלבש בישביל מישהוא אחר פרט לעצמה ואינה צריכה לתת דין וחשבון אלא לעצמה והעבד האמיתי צריך להיות אחד שרוצה לאבד ולאהוב את מלכתו ולא רק כשהאיבר מוריד את לחץ הדם. אז כמו כל מערכת צריך להכיר וליגדול יחד כדיי למצוא את ה"אמיתיים"פרט לכך שאני לא רואה בעיה במציאת פטרונות חלופיים ובהגשמת פנטזיות לכל אלו יש מקום בעולמנו הקסום והעשיר בגמישותו ולא בקיבעונו אהבה לכול בר
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 6 בספט׳ 2004
צ'מע אורי, ניסים קורים.
הנה קח אותי למשל, בר מזל שמצא את כל מבוקשו בחיים - גם אישה וגם מלכה וגם חברה וגם אהובה והכל באישה אחת. וסוד קטן... אני לא היחיד.
מכיר עוד כמה שמצאו, מה שאומר שזה אפשרי.
זה לא קל, וכן, צריך הרבה מזל.
אני מכיר לא מעט ונילים שמחפשים שנים על גבי שני בן זוג מתאים ולא מוצאים, ההיצע שלך הרבה יותר קטן מתחילת החיפוש מה שהופך אותו לקשה הרבה יותר.
אבל תישאר אופטימי (לפחות נראה לי שהשרשור הזה העלה את המודעות אליך icon_lol.gif )

cow.gif
דוכיפת​(נשלט)
אורי-לא נדרש לשום דבר למעט נאמנות וצייתנות.היחסים לא מותנים ב..ואם לא...אז
אני,כמו כל מחזר נלהב,רוצה ומבקש את הזכות לפנק-והפינוק אינו חורג מסבירות יכולותי.
הבסיס אינו תן-קח.נתקלתי בכאלה בעבר וכשזה עבר את הגבולות,פרשתי.לא באתי בטענות לדורשות,זכותן,בעיקר שאיני יכול להתיצב לשרתן 24/7
אבל לא ברור לי מדוע כל-כך מפריע לך אם בין שאר דרישותיה מבקשת מלכה גם שירותים?לא זכותה כמלכה?לא חובתך כעבד?כל מערכת היחסים,לטעמך, הם אירוטיקה צרופה בלבד,לדעתך?סקס ותו לא?
תנסה פעם ללכת עם מלכה לקניות,לרכוש לה סנדלים,לכרוע ברך לפניה בחנות,לחלוץ ולהנעיל,ולפעמים גם לנשק את כפות רגליה.כן כן,בחנות.מי כאן המתגמל?מי כאן המתוגמל?
דוכיפת​(נשלט)
התשובה היא כן,ואיני צריך שום מבחנים לכך.
אני חושב שאתה עסוק יותר מדי בזיוני מח של עצמך.עד כדי כך שאני מתחיל לתהות אם אתה לא בונה לעצמך מערכת תרוצים והסברים מדוע לא לתת עצמך למלכה.עד הסוף.זה מפחיד,נכון,זה גם עומד בסתירה,נכון,אז מה?
תמשיך כל החיים לנתח אם היא ממשת את הפנטזיה שלה בתמורה לכך שאתה עפ הפנטזיה שלך בעצם,אולי,ומה פתאום שאני?
שאתה תנקה לה את הבית בגלל שזה מה שהיא רוצה?זה מה שעושה לה טוב?ומה אני(אתה,כמובן)מקבל ממנה בתמורה?אין אירוטיקה,אין סקס אני(אתה כמובן)לא במשחק.אז מי המנצל ומי המנוצל?
אורי,סלח לי,אלה זיוני מח.זיוני מח של האגו.להיות .עבד,לנסיוני,זה לזרוק את האגו לכל הרוחות.רק אז.
(קראתי שוב מה שכתבתי וחשוב לי שתבין שהסגנון בוטה אך אין לי כוונה לפגוע בך)

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני ספט' 06, 2004 7:17 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
דוכיפת​(נשלט)
אורי,יש לך טעות,ידידי.
מיסטרססס ואני נשואים,אך כל אחת למישהו אחר.....
אין לנן פיזית מערכת 24/7
מנטלית?36/21 icon_biggrin.gif