סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה לא מצאתי מלכה אמיתית?

דוכיפת​(נשלט)
לפני 19 שנים • 6 בספט׳ 2004
דוכיפת​(נשלט) • 6 בספט׳ 2004
בודאי שאלה התירוצים שלי.היו.אתה בטוח שהם גם לא שלך?חומר למחשבה.
מאיפה לקחת "שירותי נקיון"?אני אמרתי משהו בכיוון?
נכון,זה אגו של בן אדם,ואם הוא עבד אז זה אגו של בן אדם -עבד,ובלי האגו-עבד קומפלט.
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 6 בספט׳ 2004
חיפשתי אורי, באמת שחיפשתי, ועדיין לא מצאתי שום שאלה שהעליתי.
אני נוטה להסכים עם דוכיפת שאתה קצת מפלפל יתר על המידה,
והכי אני לא מבין מאיפה אתה מביא את ההכרזות הנחושות האלה:
ציטוט: אני לא חושב שניתן להמשיך ולממש קשר שליטה בתוך המסגרת הזוגית

ציטוט: כאשר התשוקה והריגוש מפנים את מקומם לרגשות עמוקים יותר ובמסגרת התמסדות הקשר והפיכתו לקשר זוגי מונוגמי, לא נשאר זכר מכל הנושא הזה של מימוש יחסי השליטה במסגרת הזוגית.

מאיפה אתה יודע?
עשית סקר בנושא?

ממש לא הולך להתכתש איתך על דעותיך הנחושות. כל מה שרציתי במקור זה לתת לך שביב אופטימיות אך נראה לי שלא זה מה שאתה מחפש.
הצעה ידידותית (ואתה בהחלט יכול לא להתייחס אליה) שים בצד לרגע את דעותיך המוצקות להפליא לגבי מה אתה מחפש, מי היא מלכה אמיתית, מה יכול להתקיים או לא, ופשוט תזרום עם מה שמגיע. אולי תפתיע את עצמך.
בכל מקרה המון בהצלחה...

cow.gif
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 6 בספט׳ 2004
אורי

בהודעה שלך , בין כל הדברים שכתבת , קבעת גם שכל מלכה שלא חושבת כמו בפנטזיות שלך או רוצה ונמשכת בדיוק למה שאתה רוצה , בסגנון שאתה רוצה , היא לא מלכה "אמיתית".

זה כמו שמישהו יפרסם שנשים לא אוהבות סקס , וכדי לבסס טענה זאת הוא מסביר שכולן סירבו לשכב איתו...

אז מבחינתך כל המלכות הן "לא אמיתיות" כי סירבו לקשר איתך בדיוק על פי הפנטזיות שלך ורק שלך.

תחשוב רגע
איך יכול להיות כזה דבר עבד/מלכה/אדון/שפחה "אמיתי" אם כל אחד מחפש משהו אחר?
מה שמתאים לאחד לא מתאים לשני.
לכל אחד הרצונות שלו , מה שמושך אותו ובקצב המתאים לו.
אמיתי לא קיים. המצאת את המילה.

כלובי

חלק מהתגובות בשרשור נמחקו

כלובי • 6 בספט׳ 2004
לבקשת אחד הכותבים נמחקו התגובות שלו בשרשור. עקב כך נוצרו אולי מקומות לא קונסיסטנטים בשרשור. עמכם הסליחה.
Demi
Demi • 6 בספט׳ 2004
הדברים בעצם מאוד פשוטים
לכל אחת יש את הפטישים שלה ואצל כל אחת זה מגיע ממקומות מסויימים.
לא לנו לשפוט אם המקומות נכונים או שאינם נכונים או אם הפטישים מקובלים או שלא, ועל הסאב לבחון את מה שעומד מולו ולעשות את ההחלטות שלו בשביל עצמו.
אם לדעתי רוב המלכות והאדונים מגיעים לבדסמ ממקומות שלדעתי האישית הם לא נכונים.... זאת רק דעתי, וזאת דעתי, ודעתי היא שגם חלק גדול מעבדים ושפחות הם כאלו גם כן.
מעבר לזה יחליט כל אחד על דרכו בהתאם למצבו בשלב מסויים בחייו, רצונותיו בשלב מסויים בחייו וכדומה.
דוגמה מעניינת היא מהנהיגה (למי שנוהג): כשנוהגים ומסתכלים מטר קדימה התאונה מתבקשת, כשנוהגים ומסתכלים למרחק סביר התאונה נמנעת, כשנוהגים ומסתכלים אל האופק גם כן תאונה תגיע במהרה.
ככה זה גם בקשרים אישיים, ובדסמ מבוסס על קשרים אישיים.
אריאנה​(שולטת)
לפני 19 שנים • 7 בספט׳ 2004
אריאנה​(שולטת) • 7 בספט׳ 2004
מצאתי לנכון להביע שוב דעתי בעזרת ציטוט דבריו של טום, שהם מֵמַצים את העניין במילים הכי מתאימות:

tom. כתב/ה:

בהודעה שלך, בין כל הדברים שכתבת, קבעת גם שכל מלכה שלא חושבת כמו בפנטזיות שלך או רוצה ונמשכת בדיוק למה שאתה רוצה, בסגנון שאתה רוצה, היא לא מלכה "אמיתית".

זה כמו שמישהו יפרסם שנשים לא אוהבות סקס, וכדי לבסס טענה זאת הוא מסביר שכולן סירבו לשכב איתו...

אז מבחינתך כל המלכות הן "לא אמיתיות" כי סירבו לקשר איתך בדיוק על פי הפנטזיות שלך ורק שלך.

תחשוב רגע
איך יכול להיות כזה דבר עבד/מלכה/אדון/שפחה "אמיתי" אם כל אחד מחפש משהו אחר?
מה שמתאים לאחד לא מתאים לשני.
לכל אחד הרצונות שלו, מה שמושך אותו ובקצב המתאים לו.
אמיתי לא קיים. המצאת את המילה.

בדיוּק !
קרשינדו
לפני 19 שנים • 7 בספט׳ 2004

"מלכה אמיתית" - אמיתיות = הדדיות

קרשינדו • 7 בספט׳ 2004
טום ואריאנה צודקים שלא ניתן להגדיר באופן אבסולוטי פנטזיה אינדבידואלית כלשהי של בן אדם...
אבל לא בכך דברים אמורים:
הכינוי "מלכה אמיתית" הוא מטעה מאד:
הכוונה היא לא להגדיר איזה פנטזיה היא אמיתית לאחד או לאחר ולהחליט שזאת אמת אבסולוטית
( זה באמת טיפשי ) אלא להגדיר אמת שהיא קריטית בקיום קשר בין מלכה ועבד באותה המידה שהיא עקרונית בקיום כל קשר אחר ( לא בדסמ"י ).
האמת הזאת, היא עיקרון ההדדיות.
במקום להסביר מהי הדדיות, אפשר לתת דוגמא מאד ברורה של קשר לא הדדי, וזה קשר עם נערת ליווי: צד אחד מקבל סיפוק מיני, צד שני מקבל כסף.
הבעייה העיקרית היא שקשרים בין מלכות לעבדים מתבססים ברוב המיקרים על חוסר הדדיות: העבד מקבל משהו אחד, בעוד שהמלכה מקבלת משהו אחר. למשל:דוגמא נפוצה היא עבדי שירותים:
העבדים האלה זוכים במימוש הפנטזיה המינית שלהם, בעוד שהמלכות בכלל לא מתגרות באופן מיני מכל העניין.
כמובן שזה טיפשי ביותר לפסול קשר כזה, אבל מצד שני זה ברור כשמש שזה קשר לא הדדי.
אין הדדיות בשאיפות של הפרטנרים בקשר כזה.
גם קשר לא הדדי יש לו מקום, אין ספק. מי שנכנס לתוך קשר כזה מתוך מודעות מלאה, וללא פגיעה , כל צד מודע לחלוטין למקומו, ולדברים הטובים שהוא מקבל מהקשר.
הבעייה והסכנה נוצרת כאשר אין מודעות והדבר אופייני אצל עבדים רבים:
עבדים רבים משלים את עצמם שהמלכה מתגרית מהם מינית כאשר זאת לחלוטין אשלייה שלהם
( והמלכות האלה כמובן מרויחות מיצירת האשלייה הזאת).
מרוב שהם שוקעים עמוק בתוך הפנטזיה העבדים האלה מעדיפים לשכוח את האמת, ולחיות את האשלייה הזאת שהיא מנותקת מהמציאות, אשלייה שעלולה להרחיק אותם אי פעם מהיכולת למצא קשר הדדי, באם ירצו כזה קשר בכלל....
הסכנה דומה לסכנה מסמים:
לא עצם המימוש הבדסמ"י הוא הסכנה שבסם, אלא התלות של המסומם במלכות האלה שהן בעצם מלכות בתשלום, וחוסר היכולת של אותם עבדים להגיע למימוש אחר, הדדי, עם פרטנריות לא בתשלום ( לצורך העיניין תשלום מוגדר לא רק כתשלום כסף, אלא גם כתשלום בשירותים שונים).
yosil57​(נשלט)
לפני 19 שנים • 8 באוק׳ 2004
yosil57​(נשלט) • 8 באוק׳ 2004
דוכיפת כתב/ה:

ואציין רק ששמעתי מכמה מלכות שלצערן זן העבדים האמיתי נדיר מאד ושחלק גדול מעבדי הקהילה פשוט מחפשים סטוץ,אך ברגע שהם נדרשים למחויבות אמיתית,לנאמנות אמיתית,לשיעבוד אמיתי,הם פורשים .כנפיים ונעלמים....

חלק גדול של העבדים פשוט מחפשים סטוץ , מהסיבה הפשוטה שהמשקל הסגולי של המלכות בתשלום , הוא הרבה מעבר לפרופורציות האמיתיות , לא שיש לי חלילה משהו נגד מלכות בתשלום.
אבל ברגע שמושם על זה כזה דגש , מי שנפגע מזה בסופו של דבר הן המלכות שעוסקות בזה מאהבת הנושא ולא מהשיקול הכספי.
hogo​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 9 באוק׳ 2004

גם אני מסכים עם דבריה של פאם פאטל ...

hogo​(מתחלף) • 9 באוק׳ 2004
מחתך של נשים שיצאתי עימן ואני לא קורא להן ממש מלכות אלא יותר " נשים מאותגרות שליטטית"
אכן היה ניתן להרגיש שהסיבה העיקרית שהן בחרו בדרך השליטה היא תיסכולן מהמין הגברי
וכן איזה שהיא תחושת נקם ....

תכונה שאגב גרמה לי לדחות אותן אוטומאטית ....

אז מה יהיה ? -אני צריך כנראה לחפש בחורה ואנילית קינקית ולהחדיר בה לאט לאט את הנושא המרכזי ....