לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרידה

QriS​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 14 בספט׳ 2004

פרידה

QriS​(מתחלף) • 14 בספט׳ 2004
ציטוט: יפה אחת יפהפיה אהובה ונהדרת שלי!

216 עמודים. 216 עמודי וורד של התכתבויות. מההיסטורי של האיציק וכל כל כל המכתבים באימייל כולל המכתבים של ההתחלה שכתבתי לך לאימייל שעוד היית אצל רוני בלונדון אחרי שחזרתי מאמסטרדם!

הכל לפי סדר כרונולוגי. חסרות הכותרות של האימיילים ובאיציק העפתי את השמות שלנו. יש קוים מקווקוים לכל רפליקה.
עשיתי את זה בשביל לצמצם. אחרת זה היה איזה 500 עמודים icon_smile.gif
גם כל מה שהיה במסנג'ר לא עבר הנה כי אני לא שמרתי את ההיסטורי של המסנג'ר אבל אני זוכר שהיה שם שמח והלכו הרבה דברים יפים לאיבוד לא נורא... גם ככה יש המון... בטח גם יש מיילים שקופצים אחד קדימה או אחורה כי לפעמים את ענית פעמיים ולפעמים אני שלוש, אבל מבחינת תאריכים זה מסודר.

סה"כ והכל מה 6.11.03 עד ה 8.9.04 - כמעט שנה של צ'אטים והתכתבויות.
עדכנתי הכל שמרתי פעם אחרונה אני צורב ושולח להורים שלך.

את מה שנתכתב הלאה אני אנסה לשמור גם איכשהו ולשלוח לך בהזדמנות אבל רק עוד הרבה זמן.. ככה או ככה, זה ים של קריאה טובה ומרגשת ואני הבנתי עלינו המון דרך הקריאה בזה. גם עלייך וגם על עצמי ובעיקר, על האהבה הגדולה.

אוהב ומנשק כל כך נורא רוצה שנדבר עוד פעם אחת לפני שאני נוסע. עכשיו חגים ראש השנה כיפור אני מעביר נוסע כל הזמן לים מקומות רואה אנשים אין לי כמעט זמן בכלל.
זה לא כל כך טראגי בובה אני אהיה בהוטמייל תמיד וגם במסנג'ר אם תתפסי אותי אונליין ונוכל גם לדבר שאני אהיה בהודו זה בטח יהיה אפילו יותר זול!

זהו קסם שלי. אני מקווה שאת נהנית. תשמרי אותי תמיד בתוך הלב שלך אני התכשיט שלך ואין שום גבול ושום תחליף לאהבה שלי אלייך בובה קופה קטנה שלי.
ותהיי תמיד בקשר! נשיקות מיליונמיליארד
סמי.