סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתגרים ושליטה נשית

חודרת​(שולטת)
לפני 19 שנים • 17 בספט׳ 2004

אתגרים ושליטה נשית

חודרת​(שולטת) • 17 בספט׳ 2004
בעוברי על הנושאים השונים בפורום זה התקבל בי רושם מטריד כי בתחום השליטה הנשית הרצון לאתגר, לחדש ולהתעלות הינו מינורי עד לא קיים כלל. האומנם מתמצה השליטה הנשית בלכנות את העבד בתואר 'כלב', להשתמש בסטראפ-און ולאפשר לו ללקק זוג מגפיים? איה המימד הפסיכולוגי והיכן ההתמסרות באה לכדי ביטוי?
שולטות - מהו האתגר הרם ביותר שהצבתן בפני עבד?
עבדים - מהי החוויה הBDSMית שאתגרה אתכם יותר מכל?
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 17 בספט׳ 2004
הגברים יגידו "זה כל מה שהנשים רוצות."
הנשים יגידו "זה כל מה שהגברים מסוגלים לעשות."
הדום לרגלייך​(נשלט)

מעורבות

הדום לרגלייך​(נשלט) • 17 בספט׳ 2004
להבנתי אתגרים, נגיעות מעמיקות ושיאים ריגשיים כרוכים ברמת הכרות ומעורבות ריגשית עמוקה.הכרות המתבססת על סשנים בלבד תישאר לדעתי שיטחית ומונוטונית.היקשרות ריגשית תבטיח נכונות לוותר על מיגננות (של שני הצדדים) הפריה הדדית ומספקת. מה לעשות, יש להשקיע לחפש ולמצוא בן-זוג מתאים.
YourWishMyCommand

לשאלתך...

YourWishMyCommand • 17 בספט׳ 2004
היו מפגשים בהם הכרתי מלכות שכמו שאמרת ציוו ללקק את מגפיהם ודברים בסדר גודל כזה.
אך היו גם מלכות בעלות דימיון ויצריתיות שאחת מהן היתה בעלת מתקן מטורף של גלגל שקשור עם שרשראות לקיר וחוץ מהעניין האנאלי שבדבר גם מצאתי את עצמי קשור שם כמה שעות טובות + "עינויים בין לבין.
מיותר לציין שבאותו סישין ליקוק הנעליים היווה רק חצי דקה מככל הסישין.
יש לזכור שזה גם עניין של נסיון שמתהווה עם הזמן.
אז לסיכומו של דבר כמו שיש סאב "לייט" יש גם דומינות "לייט" שלא מחפשות את עניין היצירתיות אבל מזלנו שלא כולן כאלה.... icon_biggrin.gif
דריאון​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 18 בספט׳ 2004
דריאון​(מתחלף) • 18 בספט׳ 2004
מידת האתגר , והיצירתיות , באמת תלויים בראש וראשונה במידת עומק הקשר , הרמות והגבולות
שהשולטת והנשלט ירצו להגיע אליהם .
כמובן שקיים גם המימיד הפסיכולוגי ככל שהקשר עמוק יותר , ןהוא נסוב בדרך השליטה המנטלית.

אישית , חוויה בדסמית שאיתגרה אותי בעבר , היתה שיחה אקדמית בת שלוש שעות על מהות השליטה , כאשר המלכה הציבה תנאי ברור לעצם השיחה : אם אכשל בלשוני או שתגובתי לדבריה לא תהיה מספיק מלאה וחכמה בעיניה , הרי אני משלם על כך בסשן נפרד שנערך בביתה . איני חושב שמעולם היה סשן יותר קשה מזה , וכן , כשלתי בו ארבע פעמים ,ושלמתי על טעויותי במטלות שונות שהוטלו עלי בביתה icon_cool.gif .
motislv​(נשלט)
לפני 19 שנים • 20 בספט׳ 2004
motislv​(נשלט) • 20 בספט׳ 2004
ואולי אתם עושים מהשליטה הנשית יותר ממה שזה באמת
תאוות בשרים
עוד לא נולדה השולטת שתצליח לשלוט עליי מנטלית
וגם שולטות יקרות
אתן מודעות לסכנה שבשליטה מנטלית
אתן יודעות מי בד"כ שולט על מוחו של בנאדם אחר
(ואני לא מכליל)
zboy{זאתי}

מעניין אותי...

zboy{זאתי} • 20 בספט׳ 2004
אפרופו אתגרים, מעניין אותי אם פעם ניסתה שולטת כל שהיא לצוות על העבד שלה לפגוע בה וזאת רק בשביל לגרום לו לסרב למשהו שהיא מבקשת ממנו, להכניס אותו למין מצב ללא מוצא - תפגע במלכה שלך ואם לא תעשה זאת, הרי שפגעת בה מתוך הסירוב שלך...
zboy
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 20 בספט׳ 2004
ללא ספק-השפלות פומביות.כאן השליטה המנטלית בפסגתה(ולכל המתחכמים-בודאי שכל שליטה,במציאות,לא בפנטזיה,שואבת כוחה מרצון העבד להשלט).דברים קטנים ,כמו להמתין לגבירה ליד דלת החנות כשהיא מסתובבת לה להנאתה,למלא את מקום המלצר,להגיש לה,ולזכות במבטי תמהון,לשרתה בחנות נעלים,ולנשק את כפות רגליה אחרי כל מדידה.היא לא צריכה לקרוא לי "כלב".אני פשוט מציית כמו כלב...
Passion Fruit​(שולטת){[pfp]}

כמה תשובות...

Passion Fruit​(שולטת){[pfp]} • 20 בספט׳ 2004
חודרת- האתגר הרם ביותר שהצבתי בפני הסאב שלי הוא לחיות לצידי.
יהיו מי שיגידו כי החיים לצידו שלי מישהו-בין אם הוא ונילי, סאב או דום הוא תמיד עניין מאתגר.
נכון, אבל..
כמי שלא עוצרים את יחסי השליטה על מפתן חדר שינה אני חושבת שהמוטו שמתאים לגור שלי הוא: "היה נכון!" (הוא יכול היה להיות בצופים רשג"ד נהדר...)
אני שומרת אותו עירני, על קצות האצבעות.
אני לא מוותרת (כמעט אף פעם) ולא מתפשרת (רק אם יש סיבה טובה ממש)
לחיות ככה? אני לא הייתי יכולה, להיות נתונה במבחן מתמיד עם סף מעבר שעולה...

ויצירתיות? לא חסרים רעיונות. הרי תמיד אפשר למצוא במטבח, למשל, שימושים נוספים לכף העץ, המצקת, קרש החיתוך לסלט והמלקחיים שנועדו מלכתחילה לקוביות קרח..... icon_lol.gif

zboy - אישית, אין לי עניין להציב בפני הסאב שלי אתגרים שאין לו סיכוי לפצח. לא מוצאת בזה עניין או סיפוק.

ודוכיפת-מסכימה איתך שהשפלות פומביות הן חינניות במיוחד. אני זוכרת את היום בו לקחתי את הגור שלי לטייל בקניון אביב עם רצועת כלב קשורה למכנסיו... yes.gif
max69​(שולט)
לפני 19 שנים • 21 בספט׳ 2004

טוב חברה בפורום הזה אני תייר.

max69​(שולט) • 21 בספט׳ 2004
אבל אני מניח שכל הקיק הינו השפלת הגבר ורוממות האשה.
אגב כשאתן משתמשות בסטרפ און על הנחדרים המושפלים
אז איך אתן גומרות כלומר עד מתי אתן קודחות שם
באמת ???
icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
בכייף ובבטיחות.