שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ומה לגבי דיגדוגים?

Liquefier​(אחר)
לפני 20 שנים • 15 ביוני 2003

ומה לגבי דיגדוגים?

Liquefier​(אחר) • 15 ביוני 2003
מה לגביהם, באמת?

שוחחתי פעם עם סאבית שאמרה לי שדיגדוגים גרועים מן הכאב. מה אתם/ן חושבים/ת, בין אם אתן/ם מהשולטים/ות או הנשלטים/ות?

האם הם נמצאים במילון, או שמא הם "רכים" מידי? או אולי... הם מעבר לגבול?

Liquefier icon_lol.gif
אדון האור​(שולט)
אדון האור​(שולט) • 15 ביוני 2003
דיגדוגים
נקודה מצחיקה לדיון רציני icon_biggrin.gif
ברור שזה בשימוש רב.

כאשר רוצה לתת לסאבית סיבה לעונש (יש כאלו שזקוקות)
מחדיר דילדו ואומר לה לשמור אותו בפנים, כל סנטימטר שיוצא שווה 2' מכות של תותחת (למי שלא יודע התותחת זה גרסה מורחבת של קרוז לרישעון)
ידית עץ עם רצועת עור רחבה מאד וכפולה (תאמינו לי כואב)

הדילדו בערך 15' ס"מ (תעשו לבד את החשבון)
דיגדוגים טובים עם שוט רכיבה ואצבעות זה כרוניקה ידועה מראש של (חישבתם כבר כמה) מכות תותחת
icon_biggrin.gif
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 15 ביוני 2003
דיגדוגים מעלה לי נשכחות.
בצעירותי,הייתי מזה רגיש לדיגדוגים,רק היו מתקרבים אלי,וכבר הייתי מתכווץ.
וכל הזמן הייתי חושב לעצמי,וואלה,אם ידגדגו אותי,יוכלו להוציא ממני את כל סודות המדינה.
ככה שיש אנשים,שיעדיפו הכל רק לא דיגדוגים.
היום,אי אפשר לדגדג אותי,מעניין,זה לא מזיז לי icon_lol.gif
DomDomina​(שולט)
לפני 20 שנים • 16 ביוני 2003
DomDomina​(שולט) • 16 ביוני 2003
אדון האור וואלה כתבנו באותה שעה בדיוק.
אתה במקרה שמאלי.
ובמקרה שלך על כל דיגדוג,צריך לשלם,בכאב.
זאת אומרת 237 דיגדוגים=474ס"מ=948מלקות בתותחת.
רחמנות icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

ואחד שמבין,עכשיו אני מבין למה אתה תמיד מתקפל שרק שולחים לך ידיים.
ואני חשבתי שאתה מפחד icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 16 ביוני 2003
כשהייתי קטנה האחים שלי היו מחזיקים אותי- אחד תופס בידיים והשני ברגליים, ומדגדגים. הייתי מתפקעת מצחוק אבל רק כי לא הייתה לי ברירה- זו הייתה תגובה רפלקסיבית,לא נהניתי בכלל. מאז יש לי טראומה מדגדוגים. שונאת את זה ושוקלת בחיוב להכניס את זה לגבולות הקשים שלי. icon_biggrin.gif זה לא נחשב שיטת עינויים באיזשהו מקום בעולם?
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 16 ביוני 2003
אגב סיפורים מהעבר.
כשביקרתי ב-OWK בפעם האחרונה. היתה שם מלכה מיוון שההצלפות שלה היו מדהימות היא היתה משתמשת ב-ridding crops עם רצועת עור בעלת צורות שונות ובכל הצלפה היא היתה משאירה סימן מידי חד ומדויק של צורת השוט בצבע כחול כהה שהיה נשאר לכמה ימים וחוץ מזה גם מאוד כואב משהו די זניח ב-OWK. זה היה משהו מרתק ובדרך כלל צופים וצפות רבים היו מתגודדים לקראות איך היא יוצרת יצירות מופת על ישבני ושאר איברי העבדים.
היא בכלל אהבה כל מיני משחקים ושטויות. במשך שבוע שלם כל יום היא הביאה משחק חדש ותמיד עוררה עניין.
הבחורה התידדה מאוד עם המלכה שבאתי כעבד שלה בלילה האחרון במועדון של ה-OWK הן התלהבהו ממתקן התליה החשמלי והחליטו לתלות אותנו. יש שם שלושה מתקנים אחד ליד השני ותלו אותנו ככה בשורה. כשהיגיעו לאחד העבדים הוא ניסה להתחמק. כשנשאל מה קרה, הוא אמר שלהיות תלוי ולחטוף מהמלכה הזאת הצלפות זה ממש יותר מדי אחרי כל מה שעברנו בימים האחרונים - מה שנכון.
בקיצור כמובן שהמלכה מיוון התגלגלה מצחוק, שיעשע אותה לדעת איזה אפקט מרתיע יש להצלפות שלה וכטוב ליבה מהידיעה החדשה היא הבטיחה שהיא לא תצליף אפילו הצלפה קלה באף אחד מאיתנו והיא גם תשמור עלינו שאף אחד לא יצליף בנו. מה יכול להיות יותר בטוח כשהיינו למעלה, היא התחילה לדגדג אותנו, מה שנתן אות לכל שאר המלכות שבחבורה להצטרף אליה.
אז כולם התגלגלו מצחוק וצרחו ורק אני השתוללתי בצורה שאי אפשר היה להתקרב אלי הרגליים שלי הגיעו לגבהים מדהימים המזל היחיד שלי היה שהבטיחו שלא יצליפו בנו.
בקיצור דגדוג זה משהו היסטרי עבורי.
Liquefier​(אחר)

שלושה גרעינים

Liquefier​(אחר) • 16 ביוני 2003
לאחד שמבין:
אחלה סיפור. אני מקוה שהמסקנות הוסקו, עם זאת, שבפעם הבאה כדאי לקשור גם את הרגליים, לא? icon_wink.gif

לאיימי:
עכשיו אני אפילו עוד יותר בטוח שהגעתי לקהילה הנכונה:
1. משום שגם דיגדוגים, כפי שתארת, הם תחושה בעלת עוצמה, ומלווה באובדן שליטה.
2. הממ... ובכן, אם גם דיגדוגים הם שיטת עינויים איפשהו, הרי שאני בודאי במקום הנכון, לא? כי גם כאב הוא שיטת עינויים בכל מיני מקומות, והדקויות אינן של "מה" (דיגדוגים או כאב) אלא מי גורם, איך, באיזו עוצמה, באיזו סיטואציה, ומתוך איזו מערכת יחסים.

ובכל מקרה:
תמוגר הטראומה! icon_cool.gif
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 16 ביוני 2003
תודה, אבל אין סיכוי... הטראומה תשאר, נראה לי, עד קץ הימים.
אדון האור​(שולט)
לפני 20 שנים • 17 ביוני 2003
אדון האור​(שולט) • 17 ביוני 2003
amy כתב/ה:
תודה, אבל אין סיכוי... הטראומה תשאר, נראה לי, עד קץ הימים.

אפשר לקבל את זה בכתב icon_biggrin.gif