שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ומה לגבי דיגדוגים?

רויטל
לפני 20 שנים • 17 ביוני 2003

אם אני הייתי חייבת לבחור...

רויטל • 17 ביוני 2003
הייתי בכייף בוחרת בדיגדוגים....
כאשר מדגדגים אותך ואתה אדם רגיש אתה ניכנס לאטרף של צחוק פוקע.. ואז הכאבים מתחילים במיתרי הקול [ שם נו.. בתוך הגרון ] והם מתחזקים לכאבי בטן תוך כדי פיתול ואם אנו קשורים אז יהיה את הדחף לברוח אבל אין לאן נכון?? אפשר דרך דיגדוגים להגיע לאותו שלמות שאחרים בוחרים להנות כמו כל דבר יש את הפלוס ויש את המינוס
אחלה בחירה מוצלחת לעבור ערב דיגדוגים חחחחח נו שיין התחלתי לצחוק לבד וזה עוד מבלי שנגעת בי :-))))
{ash{MasterOr​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 17 ביוני 2003
{ash{MasterOr​(נשלטת) • 17 ביוני 2003
אין כמו הצחוק ההיסטרי שבא מדיגדוגים!
כל כך שונאת דיגדוגים, ועם זה כל כך אוהבת אותם.
אין כמו דיגדוג, ואחריו מכת תותחת עצבנית... icon_lol.gif
guy2tickle
לפני 19 שנים • 5 במרץ 2005

דיגדוגים (סשן דיגדוגים)

guy2tickle • 5 במרץ 2005
שלום
הופנתי לפורום הזה מפורום אחר (דיגדוגים בהיידפארק) מאחר ונושא הדיגדוגים הועלה כאן.
לאחר שקראתי את התגובות כאן עלי לציין שחלקן היו ממש מעניינות והחלטתי לכתוב גם כן.
בעוד שרוב האנשים כאן יותר בקטע של שליטה עם כאב, יש אנשים (ביניהם אני) שגם כן בקטע של שליטה אך במקום כאב יש דרך הרבה פחות כואבת... אך האמינו לי מענה לא פחות - דיגדוגים.
לצערי בישראל הנושא של סשן דיגדוגים לא כ"כ רווח כמו בארצות הברית. אבל מניסיון אישי זהו סשן אינטנסיבי לא פחות (לא ניסיתי אף פעם סשן סאדו כי אני לא בקטע אבל עדיין) מסשן שליטה וכאב. לא סתם הסשן נקרא tickle torture.
בסשנים כאלה נקשרתי בלי יכולת לזוז (spread eagle) ודוגדגתי באינטנסיביות בכל חלקי הגוף ... ללא "רחמים" וללא הפסקות (חוץ ממילות בטחון) גם ע"י נשים וגם ע"י גברים והאמינו לי - זו חוויה.
הצחוק ההיסטרי נשפך ממך ללא הרף וזהו גם סוג של סבל כי הדיגדוג מטריף את הגוף ואי אפשר לעצור אותו. אני רואה בסוג כזה של סשן דיגדוג סוג של עינוי מסוים אך בבד בבד גם מהנה.
אשמח לקבל תגובות על הנושא במייל tickleisrael@yahoo.com ואולי אף לפגוש בחורות/ים שיהיו מעוניינים לקיים סשן כזה בתור המדגדגים.
sheze​(נשלטת)
sheze​(נשלטת) • 5 במרץ 2005
איזה מזל שהגעת להעלות מהאוב שרשור משנת 2003 ...
guy2tickle

תגובה

guy2tickle • 5 במרץ 2005
טוב... מתנצל לא שמתי לב לתאריך
אבל אם זה עדיין אקוטאלי עבור החברים כאן, אשמח לקבל תגובות ו"לעורר" את העניין בדיגדוגים בחזרה.
T O M​(שולט)
לפני 19 שנים • 7 במרץ 2005
T O M​(שולט) • 7 במרץ 2005
אם ברצונך לדון בנושא הנ"ל פתח הודעה חדשה.
השירשור הזה מת.
Tainted​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 28 במרץ 2005
Tainted​(לא בעסק) • 28 במרץ 2005
דווקא הכי כיף דיגדוגים,
צחוק זה גם דבר משחרר, לא רק כאב
ket​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 28 במרץ 2005
ket​(לא בעסק) • 28 במרץ 2005
אוי זה נורא, נוראאאאאאאא!!!
רק לא דיגדוגים
במיוחד לא לאחת קופצת כמוני ... icon_evil.gif