סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הטרדה במועדון

eyal__​(אחר)
לפני 19 שנים • 20 בספט׳ 2004
eyal__​(אחר) • 20 בספט׳ 2004
אם זה צהוב כמו ברווז
ועושה כמו ברווז
זה ברווז!
וזה מניסיון לא נעים עם אותו אדם
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 20 בספט׳ 2004
נראה לי שכל אחד מדבר פה כל מישהו שונה.
Tamashi Nawa​(שולט)

תגובה יותר עניינית

Tamashi Nawa​(שולט) • 20 בספט׳ 2004
כל התגובות שלי עד כה בעניין הנ"ל היו בלי כל קשר לאנשים המדוברים ובלי שום הטיה או אמונה לצד זה או אחר. התגובות שלי היו כלליות בלי להתייחס להכרות שלי עם האנשים
אני מכיר את שני הצדדים, אמנם הכרות לא מעמיקה אולם שניהם מוכרים לי, וחביבים עלי.

אני שמח שהעניין יצא אל האור לא בגלל שאני מאמין לצד זה או אחר אלא כי דברים כאלה אסור שישארו חבויים, ואני מכיר אישית מה קורה כאשר מדברים מאחורי הגב ומשמיצים אנשים שלא בפניהם בלי לתת להם אפשרות לתגובה.

אני לא היתי עד למעשים שכאלה ואני מאוד מקווה שזוהי בסך הכל חוסר הבנה והכל יבוא על מקומו בשלום, אולם אני מבקש להדגיש כאן בלי קשר לאנשים המעורבים שבמידה ואני אראה מקרה כזה אישית, כפי שקרה גם בעבר, זה לא יסתיים רק בפוסט זועם.

אסור בשום אופן להסכים להטרדות מסוג כזה וכאשר מישהו אומר לא זה חד וחלק לא.
ושוב, במידה ואני אראה מקרה כזה אני אגיב, ואני קורא לכל אחד להתנהג באותה הצורה.

בנוגע למקרה הנ"ל אני רק יודע שלאחר פירסום המקרה פנו גם אלי אנשים שנפגעו מההתנהגות הנ"ל ואמרו שזה נכון, ולכן אני קורא לאדם המדובר לקחת זאת לתשומת ליבו, ולהבין במידה ולא הבנת כי ההתנהגות לא רצויה, לשנות אותה ובכך לסתום את הגולל על כל הפרשה העצובה הזאת.

אני קורא לכולכם לגלות איפוק, ולתת לדברים לזרום לסיום הולם וראוי לנושא
Black Roses
Black Roses • 20 בספט׳ 2004
אני לא רוצה להכנס ולגונן על אף צד
אבל שמענו את הצד של הוט קווין
ולגבי הצד השני עוד לא נשמע דעתו רק הסובבים סביבו הגיבו
ומכיוון שה"קהילה" הזו ניזנת משמועות והופכת אותם לשטויות
כדי שגם הצד השני יגיב לפני שמישהו נרצח כאן בקצב הזה icon_razz.gif
חוץ מזה שאם הוא אינו מגיב זה רק נותן תחושה יותר חזקה כמה קטן ואינו יכול לעמוד על דעתו אם דעתו היא כמו שהסובבים אותו אמרו....
ובשביל שלא יצא אווטינג שיצא בניק בדווי ויאמר שהוא זה הצד השני
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 20 בספט׳ 2004
אני חושב שכל רבע בלש מתחיל שעבר על התגובות לפוסט הזה יכול להסיק על מי מדובר, גם אם הוא לא היה בכלל במועדון ביום חמישי האחרון ולא מכיר אף אחת מהמתלוננות. לכן נראה לי שאין טעם בניק בדוי והכי נכון לנסות לסגור את הסיפור הזה בין הנוגעים (והננגעות) בדבר ולפרסם את דבר הסולחה במקרה שהתקבלה, או לפרסם את הצד של מכנסי העור בכינויו המקורי במקרה שלא הובהר העניין באופן פרטי. הטרדות, בייחוד מצד חברי קהילה, הן דבר בלתי קביל בעליל וחבל שייערך פה משפט במעמד צד אחד בלבד.
דפי.
דפי. • 20 בספט׳ 2004
אם מדובר במי שאני חושבת שמדובר אז גם איתי הוא חצה את הגבול אבל ממש קרע אותו לגזרים אם הייתי מגישה תלונה אני חושבת שזה היה עומד על חקירה של תקיפה .
בלתי נסבל שהאדם מתהלך לו כטווס וחושב שכולן בבעלותו והוא יכול לעשות כול מה שבא לו הוא מזלזל באנשים על ימין ועל שמאל חושב שהוא סמכות קובעת בנוגע לנושא הבדסמ ושהנוכחים צריכים לרדת על ארבע רק למשמע שמו שבאמת אין לי בעיה אם הוא רוצה לחשוב ככה שיפתור את זה עם הפסיכולוג שלו אבל זה לא נגמר אצלו בראש הוא נוגע מרביץ ממשש והכול ללא רשות ובכוח זה בלתי נסבל מגעיל וחייבים לעשות משהו בעיניין הזה באמת שהגיעו מים עד נפש .

אני בדרך כלל לא נוטה להתערב אבל משקראתי ושמעתי את כמות הבנות שהוטרדו על ידו אי אפשר להתעלם ולשתוק. קיוותי שהמקרה שלי הוא מקרה יחיד כול כך מצטערת שטעיתי .
דני בוי
דני בוי • 20 בספט׳ 2004
קודם כל עצוב שזה הגיע לאן שזה הגיע וזה היה צפוי.

הטרדות, שליחת ידיים, אלימות והצקות יש להוקיע מחובבי קהילת הבדס"מ מאחר והם עוברים על כל עקרונות הבסיסיים של הבדס"מ וחבל כי אנשים מהסוג הזה רואים בבדס"מ במה טובה להוצאת פורקנם, תסכולם, עצביהם על אנשים שמגיעים לעולם זה מתוך מטרה טהורה להתמסר ולהכנע באהבה ובבחירה מתוך בטחון ולא פחד.

דברים מאין אלו מכערים את הקהילה בפני עצמה ובפני העולם הונילי והחברה, מעשים ומקרים מאין אלו ירתיעו אנשים אם זה מתוך הקהילה כפי שכבר הבנתי שקרה ואם זה אנשים סקרניים וניליים או שלא וניליים להגיע למועדון או וגם למפגשים שונים.

מקווה שהנושא יטופל בדרך ההולמת בצורה מהירה.

אני הספקתי לשמוע כבר כמה פעמים מנשים שונות שהוטרדו על ידי האיש, הוט קווין הראשונה שהיה לה האומץ להוציא את הדברים החוצה.
יש עוד הרבה מה לומר אבל לבינתיים זה מספיק, כל דבר בזמנו.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

Re: לא היו דברים מעולם

אישה. כתב/ה:
אותו דום מדובר בעל מכנסי העור שטרחתם להוקיע ולהשמיץ, אינו קיים.

אני מכירה את הדום הזה, ומודה למי שזה לא יהיה שהעניק לי את החוויה המדהימה להיות איתו.

מדובר בבן אדם אמיתי, כנה, אמוציונלי שיודע להציב גבולות , קודם כל לעצמו.

אני לא מבינה מהיכן הגיעו המילים הקשות שנאמרו כאן, אולי מתוך אינטרס זדוני, אולי מתוך אי הבנה, אולי מתוך פגיעה סובייקטיבית באגו.

כל חוויה שחוויתי איתו נעשתה בהסכמה מלאה, מתוך רצון ודחף אישי, ללא כפייה, ללא הטרדה.

מדובר באדם מיוחד, ורק הראויים לו והראויות לו יוכלו להכיר אותו מקרוב , וכשיעשו כך, יסכימו לכל מילה שלי.

ואת באמת עדיין חושבת שהכל אינטרס זדוני ו/או אי הבנה ו/או פגיעה באגו?
תתעוררי-הביטי סביבך ותראי כמה תלונות פומביות מתחילות לצאת נגד האיש ועדיין אין לך
מושג מה הולך בהודעות הפרטיות.

מובנת הגנתך עליו אך אל תנסי להעליל לגבי מניעי הנפגעות!!

סייג לחוכמה שתיקה.
Black Roses
Black Roses • 20 בספט׳ 2004
דניאל. כתב/ה:
קודם כל עצוב שזה הגיע לאן שזה הגיע וזה היה צפוי.

הטרדות, שליחת ידיים, אלימות והצקות יש להוקיע מחובבי קהילת הבדס"מ מאחר והם עוברים על כל עקרונות הבסיסיים של הבדס"מ וחבל כי אנשים מהסוג הזה רואים בבדס"מ במה טובה להוצאת פורקנם, תסכולם, עצביהם על אנשים שמגיעים לעולם זה מתוך מטרה טהורה להתמסר ולהכנע באהבה ובבחירה מתוך בטחון ולא פחד.

דברים מאין אלו מכערים את הקהילה בפני עצמה ובפני העולם הונילי והחברה, מעשים ומקרים מאין אלו ירתיעו אנשים אם זה מתוך הקהילה כפי שכבר הבנתי שקרה ואם זה אנשים סקרניים וניליים או שלא וניליים להגיע למועדון או וגם למפגשים שונים.

מקווה שהנושא יטופל בדרך ההולמת בצורה מהירה.

אני הספקתי לשמוע כבר כמה פעמים מנשים שונות שהוטרדו על ידי האיש, הוט קווין הראשונה שהיה לה האומץ להוציא את הדברים החוצה.
יש עוד הרבה מה לומר אבל לבינתיים זה מספיק, כל דבר בזמנו.

דניאל אם קורים מקרים כאלה אז צריך לטפל בהם הפיתרון זה לא לטאטאות מתחת לשטיח כי אז קורה כמו עכשיו שזה מתפרץ צורה גרועה.
דני בוי
דני בוי • 20 בספט׳ 2004
נו פאם ובמה את מנסה לרמוז כאן ?

אני ציינתי שיש לטאטא את הדברים מתחת לשטיח ? הדבר הזה אמור להיות מטופל במיידי בצורה נאותה אחרת יקרו דברים מכוערים במועדון כמו תיגרות למיניהם ואנחנו הרי לא רוצים שזה יגיע לזה נכון ?
ואני יכול להגיד לך שתיגרות היו קרובות מאד להתרחש בגלל מקרים כאלו ובסופו של דבר כולנו כולל אותך פאם נפגע מזה כי את מגיעה לבלות במועדון ובטח לא תרצי להגיע למצב שלא יהיה לך כיף להגיע למועדון יותר.