לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לשיפוטכם

מיינד
לפני 20 שנים • 22 בספט׳ 2004

לשיפוטכם

מיינד • 22 בספט׳ 2004
אתאר לכם סיטואציה

האדון קורא באתר הכלוב והאתר עובד כמו צב, השפחה ממתינה בסבלנות, והוא לאור האיטיות מתקשר לסיוע טכני בחברת הכבלים.
אחרי רבע שעה שהעצבים שלו בשמיים עונה לו נציג שירות אשר מנסה לשכנעו שהמהירות תקינה. האדון החליט שיש לנקוט בצעד ומודיע לנציג השרות שאתר הכלוב עובד לאט ומודיע לו בקלילות ובשקט נפשי שלא יבהל כי האתר הוא על BDSM , השפחה איבדה את עשתונותייה ומתחילה לצחוק כמו מטורפת. נציג השירות היה מופתע ובהלם מהבקשה אך עשה את אשר היתבקש וביקש גם לאיית מספר פעמים את שם האתר וצחוק השפחה רק מתגבר. השפחה מאחור עוד אומרת שהוא בעל פוטנציאל של סאב. הצחוק שלה עלול לגרום לאדון לסגור את הקו, אך הוא שולט בצחוק ומסיים את השיחה עם איש השרות בנימוס.

כיצד הייתם מענשים את השיפחה?
אני הייתי מבקש ממנה לבדוק את מהירות אתרי הBDSM מול נציג טכני , כל אתר עם נציג אחר.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי ספט' 22, 2004 2:00 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
הוא​(שולט)

תלוי

הוא​(שולט) • 22 בספט׳ 2004
אם נציג הכבלים צרפתי מוסלמי או יהודי שנוסעים ברכבת
גלתיאה
גלתיאה • 22 בספט׳ 2004
icon_lol.gif icon_lol.gif
Tamashi Nawa​(שולט)

העונש האולטימטיבי!!!

Tamashi Nawa​(שולט) • 22 בספט׳ 2004
לנהל דיון מעמיק שבסופו ישתכנע דום קיחוט לענות במשפט אחד בלבד מדוע הוא הדום הכי שווה ממלכה, או לחליפין לגרום לדום קיחוט, אביר האור הידוע, להודות שבסתר ליבו הוא אכן מאמין שהדום הכי שווה הוא Abyss הגדול מכולם.....

ושוב, אני מדגיש, להוציא מדום קיחוט תשובה של משפט אחד בלבד.......
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 22 בספט׳ 2004
השפחה במידה מסוימת מייצגת/משקפת את האדון, כך שחוסר הכבוד שהיא הפגינה כלפי אותו נציג שירות במידה מסוימת אתה לקחת בזה חלק, בכל אופן לא עשית דבר בשביל למנוע את זה, מנקודת המבט שלי זה היה באחריותך למנועה ממנה לצחוק על נציג השירות, כך שאתה שותף לחוסר הכבוד שהופגן כלפי אותו נציג שירות שהיה מספיק נחמד בשביל לטפל בפנייתך בשקט.

יכולה להיות אשמה נוספת על שפחתך במידה ואמרת לה שלא לדבר או בכלל לפתוח את הפה מכל סיבה שהיא ומאחר והיא לא עשתה כך היא אשמה בחוסר ציות ועל זה יש לכל אחד את העונשים שלו.

כך שאם אתה מחליט להעניש את השפחה גם את עצמך אתה צריך להעניש, כך בחשבון שתמיד אפשר לסלוח... icon_smile.gif

כמובן שזו היא רק נקודת המבט שלי, והרי כתבת לשיפוטכם.
max69​(שולט)

חחחחחחחח

max69​(שולט) • 22 בספט׳ 2004
עונש הטבסקו כמובן icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 22 בספט׳ 2004
מיינד ,בימים האחרונים הכלוב עבד בצורה איטית מאוד
ואם הכלוב עובד לאט -
כלובי הוא הכתובת.
איך מכאן הגעת להעניש את הסאבית שלך?
שלירז תעניש את כלובי .....! icon_lol.gif
Tamashi Nawa​(שולט)

לפעמים המרק הוא רק תרוץ....

Tamashi Nawa​(שולט) • 22 בספט׳ 2004
הרי תמיד צריך למצוא איזה תרוץ כדי להעניש את הסאבית.
אם אין סיבה והיא "טובה" מידי, צריך איזה תרוץ, גם אם הוא לא ממש באחריותה לעונש בשבילה כדי שלא תסבול מהזנחה...

עוד לא למדת את זה TOOT?
תגיעי אלי לכמה שעורים פרטיים..... icon_smile.gif