סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תפירת שפתיים מסוכן או לא?

max69​(שולט)
לפני 19 שנים • 28 בספט׳ 2004

תראה, תגובות קיבלת הרבה

max69​(שולט) • 28 בספט׳ 2004
חלקן מתרעמות ומזועזעות וחלקן סולידריות , דעתי האישית לא רלוונטית לשאלתך ואולם אומר לך
כי על סמך הגיון בריא ( ואיני עוסק בשום מקצוע פארא -רפואי).
ברגע שהמחט תגע בסאבית סביר להניח שתקבל כתגובת ריפלקס בעיטה לפנים.
המחט צריכה להיות סטרילית, האיזור צריך להיות מאולחש, אתה צריך לדעת באיזה חוט ואיפה
לתפור דם הולך לרדת וגם דמעות ,הסאבית תשתולל מכאב ומהלם.
אתה הולך לקראת סיפור הגדול עלייך בכמה מידות ואישית אני חושב שכל העניין יגמר
בבית חולים במפח נפש , בבושה ואולי אפילו בתביעה משפטית נגדך על נזק פרמננטי
(אולי תפגע בעצב חיוני?? ).
לכן המלצתי כאדם ללא יומרות היא במופלא ממך אל תחקור
חפש ריגוש אחר הגיוני יותר ולטעמי הומני יותר
ואל תכנס לעניין הזה המיועד לידי כירורג אם בכלל.
מאסטר יקיר​(שולט)

Re: ז-ב-א-ל-ט!

מאסטר יקיר​(שולט) • 28 בספט׳ 2004
G-O-L-D כתב/ה:
כל מה שנאמר כאן למעט המיעוט, שווה ערך לפלצנות ארוכה תחת הכותרת "איש איש באמונתו יחייה". עלק.
בדס"מ שמבדס"מ יש ג-ב-ו-ל-ו-ת הגיון.
יש, ואין על זה וויכוח.
ולכל אלו "השפה אינה בעינייהם או אופן ההתבטאות"
תמצצו לי, את ההתחסדויות שלכם תשמרו למישהו אחר, כזה שלא יודע איזה בהמות מילוליות אתם כשזה נפלט לכם.

*
צביעות, היא אולי תכונת האופי היחידה שבגנותה, הייתי מאכיל את בעליה בחציר.

לפני שאתה מציע הצעות מגונות שכאלה,
אולי קח משהו לפה שלך
ותחשוב לפני שאתה פותח אותו!
על פי מה שכתבת, אתה רחוק מאוד מלהבין בכלל מה זה בדסמ!!
זכורה לנו, ולא לטובה, התנהגותך אל מישהי בבית קפה,
שלא נענתה לחיזוריך!!
נריסה יקירתי,
כל מילה בסלע!
נכנס אדון לפורום, שאל שאלה כדי ללמוד
ועל מנת שלא לגרום נזק
וכמה מטומטמים מתחסדים, שאינם מבינים דבר בבדסמ
מעיזים לתקוף אותו!!

בייבי, גם את צודקת! icon_wink.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 28 בספט׳ 2004
ציטוט: בשרשור הזה יש הכל...חוץ מהתייחסות שלך למשכותבים לך.
אתה לא צריך לצאת בהתגוננות, כי פרט לאנשים שקיללו אותך וגידפו אותך, היו גם כאלה (הרוב), שהתייחסותם היית עניינית, מהולה בדאגה רבה לך ולשיפחתך.
התועיל לענות?
בייב

בדיוק על זה חשבתי. 3 פאקינג עמודים, כל המקום במרקחה, ואין אף לא תגובה אחת של פותח השרשור... אולי הוא כבר ניסה את שחפץ? icon_eek.gif
מלכת הלילי​(אחר)
מלכת הלילי​(אחר) • 28 בספט׳ 2004
ברצוני להתיחס למספר נקודות בשירשור זה…

דבר ראשון...נריסה כתבה..
"יש אקסטרימים בסאדו,זה מה שעושה להם את זה...כששני הצדדים מסכימים ולא כשהצד הדומיננטי מפעיל מוניפולציות רק כדי שהצד הכנוע יסכים – תחת לחץ!!"

מסכימה לחלוטין,סאדו הוא תחום שבנוי מהרבה תת תחומים למיניהם ,לאחד זה פוט פטיש,לאחר זה מדיקל ,ביזאר ועוד...לדעתי אין מה מותר ומה אסור,ואבל בהחלט יש כללי
בטיחות,כללי זהירות,שפיות,והסכמה הדדית.

נריסה כתבה..
"החלק של ההסכמה הכפויה במערכת היחסים הצעירה,והעובדה שאותו דום הוא חסר ניסיון לחלוטין לדעתי האישית צריכים לעצור מבעדם מלהגיע לאקסטרים"

מאסטר X, אקט מהסוג תפירת כוס הוא אכן כרוך בידע רב שנידרש בתחום המדיקל עצמו,זהו אקט שבו נידרש הדומיננטי לשלוט בידע בסיסי של החדרת מחטים,ואת הסיכונים הכרוכים בזאת ,כמו כן על הדומיננטי לדעת להתמודד עם כל סטואציה שמתפתחת או עלולה להתפתח בזמן עשית האקט עצמו..ולאחריו..
והדבר החשוב ביותר זה להסביר את הסיכונים האלה לפני לסאבית העומדת מולו...!!
דבר נוסף שברצוני להתיחס אליו הוא ,חודשיים של הכרות אינטנסיבית לא מספיקים לדעתי לאקט מסוג זה,למרות שאולי יש קירבה והבנה הדדית אבל תפירת כוס זהו שלב קצת יותר אקסטרמי בתחום המדיקל עצמו,אפשר להתחיל במחטים בחלקי גוף שיש בהם רמת סיכון נמוכה יותר…ולאט לאט אם הזמן לנסות להתקדם לשלב נוסף…אכן מומלץ לקבל הדרכה מבעל מקצוע שיכול להסביר כיצד להקטין סיכונים כגון: זיהומים,פגיעה בכלי דם,פגיעה בעצבים ובגידים.
דבר נוסף שברצוני לציין שככל שהפעילות הבידיאסמית יותר אקסטרימית יש יותר צורך בקשר עמוק, יותר אינטימי, יותר כזה שבו התקשורת בניכם זורמת ללא מחסומים שבו אתה תוכל לדעת בצורה וודאית מתי לא זה בבקשה תמשיך,ומתי לא זה לא!!
חשוב לזכור שהרבה פעילויות בדאסמיות דורשות גם אפטר קייר טיפול של הדום בסאבית ותמיכה בה גם לאחר סיום הסשן וגם בתקופה שלאחריו.

דן קפ כתב…
"לא די שהסאבית אומרת "כן" חשוב שהיא תבין מה נכלל בפעילות שהיא מסכימה לה,ומהם הסיכונים העלולים להתלוות לפעילות"

"לא די שהיא אומרת "כן" חשוב שאתה תדע שהיא מסכימה כי היא רוצה ולא בגלל שהיא חוששת לאבד אותך או שהמערכת היחסים תידרדר"

מסכימה לחלוטין,חשוב שהסאבית שעומדת מולך תהיה שלמה בהחלטתה בגלל שהיא רוצה,בגלל שהיא מוכנה,בגלל שזה עושה לה את זה,ולא מסיבות אחרות כמו לרצות את מערכת היחסים בניכם.

מלכת שבא.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

דוגמה קצרה על סכנות במדיקל

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 28 בספט׳ 2004
דוגמה קטנה מתחום שכן - פירסינג.

אם נסתכל על פירסינג בשפה העליונה מקרוב נראה משהו מאד מוזר - רוב הפירסינגים נעשו כך שחור בשפה העליונה איננו במרכז הפנים.

לכך יש סיבה אנטמית חשובה - במרכז עובר עצב.

פגיעה בעצב במהלך הפירסינג (או ע"י זיהום) יכולה לגרום לפגיעות הנעות בין אובדן תחושה בחלקים שונים של הפנים לבין אובדן שליטה בשרירים בפנים.

אדם שכל הידע שלו על פירסינג בא מתמונות וממידע חסר רקע אנטומי ייקח מחט 14 ויעשה חור בדיוק במרכז, ובכך ידון את הקורבן המסכנ/ה לפגיעה קשה בעצב חשוב ורגיש.

קל וחומר כשאנחנו מדברים על פעולה שמוגדרת כפעולה כירורגית...
המלכה_הילה​(שולטת)
לפני 19 שנים • 29 בספט׳ 2004

מצטרפת בהחלט לדעתו של URANUS - המלכה_הילה

המלכה_הילה​(שולטת) • 29 בספט׳ 2004
Uranus כתב/ה:
באיזשהו שלב נשבר לי לקרוא את כל השרשור הזה, אז רק אסכם את דעתי על השרשור כולו בשתי מילים :
נריסה צודקת ! icon_cool.gif
ובנושא עצמו ולפותח השרשור:
1. לא עושים כזה דבר כדי לרצות ולא מפחד נטישה ולא מחוסר רצון לאכזב אלא כי רוצים וזה מדליק את שני הצדדים.
2. לא עושה את זה אדם חסר ניסיון. (ואפילו שלא כל כך מצוי - רצוי ניסיון של לימודי רפואה או במכוני פירסינג...)
3. תפירת כוס יכולה יופי להתאים לנשים שהן מכורות לפירסינג לדוגמא או סתם אקסטרימיסטיות אז די כבר לדסקס האם האקט עצמו הוא חולני, מוסרי, מוגזם או אם לאו. אם זה לא לטעמו של מישהו אף אחד לא מצמיד לו אקדח ומאלץ אותו לעשות את זה. אין מקום לבקר בגלל זה מישהו אחר. אין כאן אף אחד בארץ הקטנה הזו שיודע יותר מהשאר או שיש לו מנדט לקבוע מה בדסמי ומה לא אז לכל הכהנים, לויים, מטיפים ומנהיגים למיניהם... תרדו מהעץ הזה כבר.
4. צריך לחשוב האם באמת יהיה לעניין "לחורר" מישהי אחרי חודשיים הכרות כשאולי עוד שבועיים בכלל לא תהיו יחד.

וכפי שיצחק שמעוני היה אומר: "התחלתי ולכן אסיים"

נריסה צודקת!
נסיך קטן (מאסטר)​(שולט)

מצטער שאני לא הולך עם המגמה הפופולרית...

הגורסת: נריסה צודקת.

לא בדיוק. אני אכן מסכים שסאבית לא צריכה להסכים מתוך לחץ. אין ספק!!!
אבל:

ציטוט: לכל המקללים למינהם - יש דברים שלא מתאימים לכם מעבר להצלפות קלילות בישבן ואיזו קשירת ידיים. זה אחלה. יש סאדו לייט ויש סאדו-מאזוכיסטים כבדים יותר.
אצל הסאדו-מאזוכיסטים הכבדים תפירת כוס היא לא משהו כל כך היסטרי כמו שאתם מנסים לעשות מזה. זה מצריך ליווי של מנוסה/מקצועי, זה מצריך הכנות מראש (הן פיזיות והן נפשיות), זה מצריך היכרות מעמיקה יותר עם הכנוע/ה (בטח חודשיים לא מספיקות).

הלללו חברים!
בידיאסאמ אינו שווה לסאדיזם.
כל הזמן מחליפים בין המושגים.
ואם כך: לשם מה נוצר הצורך השילוש הברזל הקדוש של הבידיאסאמ?: שפוי, בטוח ובהסכמה.
מי שיסכים שיעקרו את עיניו וכך יעשה לו מצוי בתחום הסאדיזם למרות שישנה הסכמה. כי זה לא בטוח ולא שפוי.
השאלה צריכה תמיד להיות סביב שלושת העקרונות האלה.
ולעניין עצמו:

שפוי- יתכן, היות וניתן לבצע ניתוח כזה באופן הפיך ויחסית לא מזיק. ואם אכן הסאבית עברה שיחת בירור והכנה עם פסיכיאטר\פסיכולוג (נוהג מקובל לחלוטין ברפואה לפני ניתוח קוסמטי או ניתוח מרצון למשל כשאדם רוצה לתרום כיליה).

בטוח- ממש לא, אלא אם מדובר בחירורג ובתנאים רפואיים הולמים. וכן ההסתייגות הפסיכולוגית לעיל.

בהסכמה-לכאורה כן, אבל יש לוודא את זה באופן מעמיק.
JUST DOM​(שולט)

מסכן

JUST DOM​(שולט) • 29 בספט׳ 2004
סך הכל שאל שאלה X
תענו לו ברצינות ובלי לפגוע
או שלא תגיבו בכלל
מה נהיה פה,דיקטטורה ?
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 29 בספט׳ 2004
נסיך קטן, אני עומדת להפתיע אותך. בגדול כנראה. icon_lol.gif

סאדו-מאזו זה חלק מ-BDSM.. צ'מע - אפילו הקדישו שתי אותיות בקונספט הזה בשביל התחום.
סאדו-מאזו עבורי אישית, מלבד העונג המיני, הם גם כלי לשליטה מנטאלית.
יש השוזרים את כל הסקטורים השונים בבדסמ - יש המתמקדים רק בצד המנטאלי, יש המתמקדים רק בצד הפיזי.

יקירי - הצלפה, צביטת פטמות, אפילו ספנקינג.. כל אקט בו צד אחד מעניק כאב (בקונוטציה מינית ותחת כללי היסוד שציינת) נכלל תחת סאדו-מאזו.. ולא יעזור לך איך שתהפוך וצפה ותנסה לעדן את זה..

אני יודעת שיש הנרתעים קשות מלהכליל עצמם בקטגוריה הזו ומנסים ככל יכולתם לתת הגדרות שונות ומשונות למה שכן מענג אותם בכאב.. קשה להם לקבל את העובדה הזו על עצמם בדיוק כמו שיש באוכלוסיה אנשים הנלחמים בנטיות הומוסקסואליות האישיות שלהם והופכים הומופובים קיצוניים.. רק כדי להסתיר את הנטיות האישיות שלהם.
אם טוב להם מנטאלית עם הגדרות אחרות והם מרגישים "שפויים" יותר כשהם מצפים את האמת בצלופן קורקטי אחר - בכיף. כל אחד שיעשה מה שטוב לו.

יש אנשים שקשה להם אישית עם העובדה שהם נהנים מכאב או נהנים להעניק כאב בעוצמה זו או אחרת - אבל זו הבעיה שלהם. שלא ישליכו אותה על אחרים שממש אין להם בעיה עם הנטיות הכיפיות שלהם, שהם שלמים עם זה, שהם נהנים מסאדו-מאזו אקסטרימי בצורה שפויה (להם) בטוחה (להם) ובהסכמה (משותפת שלהם.. הם ממש לא צריכים הסכמה/שפיות קהילתית לעונג הפרטי שלהם או לפעול על פי איזו רמת כאב מוסכמת על הכלל..)

אני מודעת לכך שיש אנשים שהתקיפה האישית שלהם על אחרים היא מין.. מנגנון הגנה אישי.. הצטדקות אישית.. אני מחייכת ושותקת משום שגם אני הייתי שם. היום אני במקום אחר. קיצונית יותר.

אני זוכרת את ההתחלה שלי בקטע.. איך הייתי מזועזעת לשמוע שיש כאן סאביות שמוכנות שיחתכו אותן עם סקלפלים.. יתקעו בהן מחטים. הן בהחלט נראו לי לא שפויות.. אבל מעולם לא הגבתי בצורה שאנשים הגיבו כאן בשרשור. באטימות, בצרות אופקים מצמררת למי שאמור להיות שייך לקהילה פתוחה שכזו..

אלוהים! כמה מהאנשים כאן הגיבו כמו חמי לתופעה שיש גברים שלוקחים שוט ומרביצים לנשים - והן עוד מסכימות לכך ונהנות מזה! שיש גברים שמנשקים כפות רגליים של נשים והן משתינות עליהם! (בעקבות כתבה שראה בטלויזיה..)
בדיוק אותה תגובה אטומה, פרימיטיבית, מעצבנת.
תגובה ונילית פרופר. בחיי..