סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה במלכה עושה לכם את זה?

מדויקת​(לא בעסק){+-}
לפני 19 שנים • 28 בספט׳ 2004

מה במלכה עושה לכם את זה?

מדויקת​(לא בעסק){+-} • 28 בספט׳ 2004
לכל אחד יש את טעמו, ואת הדברים אותם הוא מחפש במלכה.
בראשו של כל עבד קיימת המלכה האולטימטיבית:
מי היא, איך היא נראית, איך היא מתנהגת ומה היא עושה לך?
אשמח אם תשתפו אותי.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 28 בספט׳ 2004
קודם שתהיה אשה לטעמי. זה אומר יפה, חכמה, חוש הומור, ובעלת לב טוב.

בקטע השולט, שהוא מבחינתי תבלין נהדר אך לא הכרחי, אני רוצה שהיא תעשה שימוש במעלותיה הטובות ולא הרעות, בכדי לזכות בהתמסרותי, כבודי, וכניעתי. אני סולד מאנשים חלשים, שמגיעים לסאדיזם, רוע, ומשתמשים באלה בכדי 'לשלוט', כביכול.

המלכה, אם כך אקרא לה או כך תרצה שאקרא לה, תלמד אותי דברים שאיני יודע עדיין, תוציא ממני דברים שלא ידעתי שיש בי (או שידעתי, אך מעולם לא באו לידי ביטוי), ותצליח לגרום לי להתמסר לה כמה שיותר. היא תהנה מהמסירות והאהבה שלי, וזה יעשה לה טוב פשוט בגלל שהיא יודעת שהיא הוציאה את זה ממני, שהיא הרוויחה את זה. היא תעריך אותי בשביל מי שאני, ולא תמנע ממני להיות מה שאני, ותעשה שימוש ביכולותיי ובמעלותיי, כבתור כלי לשיפור מצב-רוחה, ושיפור איכות ורמת היחסים ביננו.

אני חושב שזה מה שחשוב לי, בתמצית. בעיקרון, מדובר בדמות שמשלבת בתוכה אם, מורה, ומאהבת.
אלון-סאב​(נשלט)
אלון-סאב​(נשלט) • 28 בספט׳ 2004
אין לי אולטימטיבית. יש: אישה בשר ודם כמו כל אישה. היא תהיה אישה לטעמי. היא תראה... לטעמי. icon_smile.gif היא תתנהג כאישה. בת אדם. רצוי טיפה יותר דומיננטית מה"נורמה". רצוי אשת מידות. נבונה. אוהבת. דואגת. תקשורתית להפליא. קפדנית. כמובן... שתלטנית. אני כמו עש לאש אמשך לדומיננטיות שבה. דומיננטיות בכל התחומים, במיטה ומחוצה לה. והיא תדע לגרום לי לחוש שייך לה. היא תדע כמה זה יעשה לי טוב. ואני אדע יום יום שאני שלה, בטוח בחיבוקה. בחסותה. תחת שלטונה. היא תהנה לגרום לי להיכנע לה. במבט. במילה. במגע. ואני כל כך איהנה להרגיש רק שלה. גופי ונפשי רכושה הבלעדי, לעצב ולגדל ככל העולה ברוחה. אהיה לה מאהב. אוהב אותה מכל הלב ואתאהב בה כל יום מחדש. בגללה.

במילה: שלה.
zboy{זאתי}
לפני 19 שנים • 29 בספט׳ 2004

אדישות?

zboy{זאתי} • 29 בספט׳ 2004
זה אולי ישמע מוזר רבל שמתי לב שהרבה פעמים מה שעושה לי את זה זה האדישות שלה ביחד עם המובן מאליו. זאת אומרת האדישות שלה אלי כבן אדם, או כיצור חושב בכלל וזה שהיא רואה את הקיום שלי שם למענה כמובן מאליו, טבע הדברים, ככה העולם צריך להתנהג בשבילה ואין פה שום דבר מיוחד. מלכות שמקבלות את מלכותן בצורה טבעית עושות לי את זה הכי הרבה.
zboy
מדויקת​(לא בעסק){+-}
לפני 19 שנים • 30 בספט׳ 2004
מדויקת​(לא בעסק){+-} • 30 בספט׳ 2004
כששאלתי את השאלה התכוונתי ל: מה גורם לכם את הערפול הזה במלכה.

אדישות, אגרסיביות, טוב לב, חוכמה, היכולת שלה לקרוא אותך, הסדיזם.

ברור שכולם רוצים כוסית מושלמת.

אבל לכל אחד משהו אחר יוצר את ההצתה.

אותי למשל מדליק בעבד שהוא בוחן את הגבולות היטב לפני ההתמסרות הטוטאלית. ושהוא חכם ומבין עניין.

יש בנות שאוהבות אותו כנוע מראש למשל. אני לא.
אי זוגי
לפני 19 שנים • 30 בספט׳ 2004
אי זוגי • 30 בספט׳ 2004
מעבר למראה החיצוני והאופי מה שמצית את הדמיון במלכה מתאימה הוא המבט בעיניה ,טון הדיבור וחיתוכו
אוהב שולטות​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 1 באוק׳ 2004

אהה אני מתחיל לפקפק בהיותי "עבד" במובן המקובל של ה

אוהב שולטות​(מתחלף) • 1 באוק׳ 2004
בכל אופן, כשם שאינני יכול להגדיר את עצמי ואת רצונותיי חד משמעית,
אז קשה לבחור תכונה או דבר שבגינו אשלול מלכה מסויימת.
אבל לדעתי התכונה החשובה ביותר, היא יופי חיצוני. היא צריכה להיות יפה.
תכונה נוספת שמוסיפה או יכולה לגרוע בהעדרה זו חכמה.
קשה לי לראות עצמי מתעורר מבחינה מינית או נהנה מנטאלית משיעבוד
לטפשה מכוערת.
כל השאר כיד הדמיון. icon_razz.gif
kamor​(נשלט)
לפני 19 שנים • 3 באוק׳ 2004
kamor​(נשלט) • 3 באוק׳ 2004
מלכה מבחינתי היא משהו עליון ונערץ . בכלל המושגים מלכה ועבד חסרי משמעות בעניי .
הצורה שאני רואה את השליטה היא מעט שונה . מלכה מושלמת בעניי היא אחת שיודעת לרומם את עצמה מעל ,יותר מאשר להשפיל .

לדוגמה בממלכה דמיונית בארץ דמיונית יש מלכה. כל משרתיה ונתיניה מצייתים סוגדים ומעריצים את עפר רגליה , בגלל שהם רואים בה משהו עליון ולא בגלל שהיא משפילה אותם .והמלכה רואה את עצמה מעל כולם .

מלכה בעניי צריכה לדעת לשלוט בעבד שלה מנטלית ופחות פיזית , כי רק שליטה מנטלית מביאה את העבד לכניעה טוטאלית. וזה ההבדל בין משחק לשליטה אמיתית .
א
המממ... מה היתה השאלה ? לא בטוח שעניתי , אבל אני עייף מידי לקורא שוב .

לילה טוב