שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דברים מביכים שקרו לכם תוך כדי סשן, לא לשמור בבטן...

בכוח המוח-אשה
לפני 19 שנים • 28 בספט׳ 2004

כמה זה בלתי נראה?

בכוח המוח-אשה • 28 בספט׳ 2004
את יכולה להיות ספציפית?
כי יכול להיות שמדובר בנפילה אמיתית ולא סתם קטע מביך.. icon_eek.gif
Black Roses
Black Roses • 28 בספט׳ 2004
טוב נו נשתף אותכם...
עשיתי למישהו סשן....
הוא שכח לידע אותי שהאיבר שלו עבר ניתוח והתפרים......
הכל היחה חשוך היה רק כמה נרות עדיין לא מספיק כדי לראות תפרים
הוא היה קשור ומפה לשם זה נשאר אצלי ביד icon_redface.gif
נבהלתי וברחתי משם......
עד היום אני לא יודעת מה עלה בגורלו ואני גם לא זוכרת תניק שלו
אז איש יקר אם אתה רואה בצבץ בסימן חיים (אני מקווה)
Happiness is a Warm Gun

בכוח,

Happiness is a Warm Gun • 28 בספט׳ 2004
אני מדברת על גילוי מדהים של איפוק עצמי שלא לפרוץ בצחוק למראה ה5-6 סנטימטרים האלו שהיו מחוברים לגבר מרשים באופיו, אישיותו וגובהו.
מה אני אגיד לך... לפחות אני צוחקת עכשיו.

(פאם, ההודעה שלך אחת מן המצחיקות שקראתי כאן)
אנפת לילה

אוי זה מביך.......

אנפת לילה • 28 בספט׳ 2004
בתחילת דרכי , בעיצומו של סשן מופלא ונהדר, עשיתי קצת רעש.
בעברית קוראים לזה צרחתי כמו פסיכית. גם ככה אני לא בדיוק שקטה, אגודת דגי אילת לא היתה מקבלת אותי למועדון, שלא לדבר על מנזר השתקנים, אבל הפעם כנראה התעלתי על עצמי. והאשמה היתה כולה שלו, כמובן icon_smile.gif (אשמה, אשמה, אבל לא תיקון הזגוגיות הסדוקות של החלון....נו טוב לא משנה).
בכל אופן לאחר מספר ימים נודע לי שהשכן שלי , שאשתו היתה בחו'ל באותה תקופה, ישב לו עגמומי ומר נפש במרפסת ביתו כששמע אותי. מודאג הוא קם והתחיל להתקדם לכיוון הבית שלי מתוך מטרה נאצלה להציל אותי מהפרעות שבאו עלי. באמצע הדרך נפל לו האסימון והוא הבין שמה שהוא שומע לא קשור בכלל בכלל למשהו שצריך להציל ממנו. ואז הוא התחיל לחפש בקדחתנות סולם.......
לשמחתי ולדאבונו הוא לא מצא סולם, אבל הסיפור רץ במשך שבועות ארוכים בשכונה
icon_redface.gif
הוא​(שולט)

עד עכשו

הוא​(שולט) • 28 בספט׳ 2004
זה היה אמת ונעבור לחובה
מוח תני סיבוב לבקבוקicon_smile.gif

ונקנח בבן לוקח בת -וקושר אותה באמבט
בת לוקחת בן -ודופקת אותו תוך שהוא מתחנן
_טרוריסט חמוש באננס

פירסום רשמי של מועצת המהפיכה הטרופית (פלג צ'ה גווארה)

_טרוריסט חמוש באננס • 28 בספט׳ 2004
להלן פירוט שתי "פאדיחות על" שהתרחשו בעת סשנים שערכו סוכנינו העשויים לבלי חת ברחבי העולם:

1.
המיקום: הדאנג'ן,חדר ראשון מגרם המדרגות.
הזמן: חצי השנה הראשונה לפעילותו.
הנסיבות: סשן משולש זוגות+אורחות קרואות (או שמא נאמר "קרועות") ומדי פעם אורחים לא קרואים.
תמונת המצב הראשונית: שלוש שפחות כפופות זו לצד זאת על גבי השולחן/מיטה שבחדר. שלושה דומים בכירים ומיומנים מבצעים בהם שלל מעשים.
התרחשות הדברים: אחלה אקשן, פצצות לפיטמות.
(עובדתית זה משפט מדוייק,מבחינת תחביר עיברי, נו).
כעת מתבצעת פעולת חדירה רבתי בכל החזיתות בסיוע טקטי של כוחות ארטילריה ולוחמה אלקטרונית.לפתע קורס השולחן/מיטה ועליו נערמים שלושה דומים מהוללים ושלוש סאביות מעוכות.

סיכום: היה סשן הורס,נקודה.
והפקת לקחים: יש לבצע שינוי מיידי בהד"ם (הנחיות דומים מבצעיות).
הוצא מבזק עידכון מיידי ,ראה אשגר "זיקפת אמת" מס 6969 .

2.

המיקום: בית הורי (פאפא מנגו ומאמא פג'ויה).
הזמן: שנתיים לאחור.
הנסיבות: זוגתי ואני + ידידה. הידידה ואני במקלחת ,זוגתי על ארבע בישבן מורם על המיטה בחדר שלי, דלת פתוחה.
ההתרחשות (הכה ברורה מאליה): המנגו והפג'ויה מקדימים (מאוד,אפילו מאוד מאוד,אפילו מאוד מאוד מאוד...). מבעד למים הזורמים והדפיקות בכל הגוף הידידה ואני שומעים את הדלת של החדר שלי נסגרת. נסגרת חזק.
אני שומע את ההורים שלי ומתחיל לשיר לידידה ההמומה " לך תצא מזה עכשיו,איך תצא מזה עכשיו..."
סיכום: לא רוצה לדבר על זה.
הפקת לקחים: כל מילה מיותרת. עברנו לדירה ביחד. נו, לפחות משהו טוב יצא מכל הסיפור הזה.

בברכת "עלו והשפילו", יו"ר מועצת המהפיכה (פלג צ'ה גווארה) ,וויוה לה רזיסטאנס !!

האננס.

נ.ב - המסר הבא מיועד ל"מועצת המהפיכה- פלג שאול יהלום" : איקו דמפרוס דל בננה דלה פוטה מאדרה.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 28 בספט׳ 2004
ציטוט: אבל למראה האיבר הקטן עד בלתי נראה שניצב מולי (ניצב? נו שוין...) לא יכולתי שלא להבין כי מדובר בפשלה אדירה.
(למען הסר ספק: מדובר בפשלה שלי, הייתי צריכה לדעת מראש שזה ייתכן גם אצל "דומים")

אוף, את לא מבינה כלום. קודם כל, יכול להיות שמדובר בתסמנות 'הזין הנסוג', יענו, הפחדת אותו, ושמוליקו ברח לו אל מעמקי הבטן התחתונה. דבר שני, יכול להיות שהיה מדובר פשוט בזין טלסקופי!
קליבר​(שולט)
לפני 19 שנים • 29 בספט׳ 2004

Re: טוב, אני הייתי בטוחה שאני לא צריכה לספר...

קליבר​(שולט) • 29 בספט׳ 2004
בכוח המוח-אשה כתב/ה:
אני הרי הייתי השפחה המעופפת של קליבר.
טבסקו ודרגש, מי יכול לשכוח.

...

רגע רגע ואת כבר לא ?
דפי.
לפני 19 שנים • 29 בספט׳ 2004
דפי. • 29 בספט׳ 2004
סיפור ששמעתי ממקור ראשון......

ניתן לכם את ראשי הפרקים.....

קשורה לשולחן נפל הכיסא שהפיל אגרטל שהפיל עציץ שהתרסק על הויטרינה שנשברה וכול המדפים בה קרסו עם כול הדברים השבירים שהיו עליהם...........

ולמה לו לאיש לשים כול כך הרבה דברים שבירים אחד ליד השני?! לא שמע מעולם על אפקט הדומינו??!!! כמובן שהכול באשמתו......

מספיק מפדח?!

icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif