שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד ליום אחד, ידיעות 29.9.04

כלובי
לפני 19 שנים • 29 בספט׳ 2004

עבד ליום אחד, ידיעות 29.9.04

כלובי • 29 בספט׳ 2004

abcd
abcd • 29 בספט׳ 2004
הורס אותי כל פעם מחדש התגובה של אנשים מבחוץ. כמו של ילד מפגר.

וואו...! הם אפילו עושים ככה וככה עם השוט וואו. ואפילו ראיתי מרביצה....יואו. איזה פליאה. כאילו נולד היום .

הכל חדש. בחיים שלו לא פיצץ לאף אחד תפרצוף ולא ראה סרט כחול או לא הפליק למישהי.

איזה כתבה דפוקה.ראבק.

זה כמו שאנחנו ניכנס פעם אחת לתחתונים של איזה מנהל בנק ונתחיל להגיד, וואו..! הוא אפילו מושחת...ואפילו מועל בכספים שלא שלו... יואו..

הוא יכל לכתוב עובדתית נתונים, אבל הפליאה המחורבנת המתחסדת הזו...

עוד שעה כשתעבור לי הבחילה אני אכתוב משהו יפה.
מישלי

כלובי - תודה !!!

מישלי • 29 בספט׳ 2004
באשר לכתבה... חמודה
כל הכבוד למתראיינים : מכשי, בן, 009, אלה, עמוס - אתם מקסימים !!!
חסר לי שם משהו בסיסי - הפירוט של ראשי התיבות : בדס"מ (מעבר לסאדו-מאזו)
אני קצת מקווה שהמועדון לא יוצף מידי, במציצנים, כמו שקורה אחרי כל פרסום משמעותי....
סוכות חגיגי וקסום לכולם icon_wink.gif
absolute zero​(נשלט)
absolute zero​(נשלט) • 29 בספט׳ 2004
Lady Shira כתב/ה:
הורס אותי כל פעם מחדש התגובה של אנשים מבחוץ. כמו של ילד מפגר.

וואו...! הם אפילו עושים ככה וככה עם השוט וואו. ואפילו ראיתי מרביצה....יואו. איזה פליאה. כאילו נולד היום .

הכל חדש. בחיים שלו לא פיצץ לאף אחד תפרצוף ולא ראה סרט כחול או לא הפליק למישהי.

איזה כתבה דפוקה.ראבק.

זה כמו שאנחנו ניכנס פעם אחת לתחתונים של איזה מנהל בנק ונתחיל להגיד, וואו..! הוא אפילו מושחת...ואפילו מועל בכספים שלא שלו... יואו..

הוא יכל לכתוב עובדתית נתונים, אבל הפליאה המחורבנת המתחסדת הזו...

עוד שעה כשתעבור לי הבחילה אני אכתוב משהו יפה.

לא הייתה לי בחילה מלכתחילה, אבל אני דיי מבין אותך.
כלומר, הוא בעצם תיאר שם ביקור בספארי. היה לו כיף בספארי, ולכן הכתבה יצאה עדינה ולא שוחטת סטייל המדור של גיל ריבה מלפני כמה חודשים. אבל ראבאק, עדיין ספארי.

לדעתי אין פה שום שירות טוב לשום קהילה. מהבוקר אני רק שומע בכל מקום שאני הולך אליו אנשים מדברים על "הכתבה שעשו עם הפסיכים שמרביצים אחד לשני ביפו". מי שגילה אהדה כלשהי לתחום הזה לפני הכתבה ימשיך לעשות זאת, ומי שגילה סלידה, ימשיך גם הוא.

ושירה, זה המחיר. קהילת הבידיאסאם בישראל היא אכן סוג של ספארי, וכל ילד שהולך לספארי בפעם הראשונה מסתובב לאמא שלו נפעם ואומר לה: "וואו, אריה", ואמא שלו אומרת לעצמה ש"כן, וואו, אריה, מאוד מעניין, שיאכל ת'במבה ושנעוף, יש לי פילאטיס ב-8".

וזה הספארי, ספארי של אנשים לא תקינים נפשית בעיני הציבור ה"תקין נפשית". אין לי ספק שאותו רעיון לכתבה, בעיתון פחות צהוב, היה מוצא יותר דברים להתלות בהם מלבד עוד הצלפות, עוד שוטים ועוד כוסיות בבגדי עור שמדגמנות סנוביזם קר לאנשים שמסרבים לומר את הכינוי שלהם.
Tamashi Nawa​(שולט)

סטטיסטיקה והסתברות.....

Tamashi Nawa​(שולט) • 29 בספט׳ 2004
אתם פשוט לא מבינים.....

את העיתון הזה והמוסף קוראים כמה מאות אלפי אנשים, מתוכם כמה עשות אלפים מספיק פתוחים כדי לקרוא את הכתבה, מתוכם כמה אלפים גם נדלקים על הרעיון, וכמה מאות שאפילו מחליטים להגיע למועדון. בגלל שזה חג וכו כמה עשרות יגיעו בשבוע שבועיים הקרובים למועדון.

זה הזמן להתחיל את הגיוס לקהילה..... דוכני גיוס ורישום בכניסה למועדון.

מכוון ציינו בכתבה נקודת ציון אבולפיה ולא אמרו איפה בדיוק המועדון, אני מציע להציב שלטים משם שמובילים למועדון. משהו כמו "לחתונה של.... " שיש בכל הארץ, אבל הפעם זה יהיה "להצלפה של..... "

מי עורך את מבחני הקבלה?
abcd
abcd • 29 בספט׳ 2004
עברה שעה ועברה לי הבחילה.

אני רוצה בכל זאת לציין שהתמונות יצאו באמת יפות . לקחו את השוטים הכי טובים. icon_cool.gif

סביר להניח שבשבועות הקרובים עדרי ונילים ינהרו לכוון יפו.

ועקב כך יוגברו המקרים של : "ראית אחי? איך הרביצה לו....יאללה ! דפקי לי סטירה גם......תגידי , למה את קשוחה? אאההה?? למה את לא עונה...יאלה עוד אחת....

או המקרים היותר "משעשעים" שאתה עושה סשן ופתאום מרגיש יד רביעית מסתורית מאחוריך...

והכי "אהובים" עלי, "ילה תן לה תן לההההההה", פעם אחרונה שהייתי שם, היה מאחורי אחד בן 700 ועל כל הצלפה שהסאבית חטפה הוא צעק: "הופה!" הופה! icon_lol.gif
baby(expired)​(לא בעסק)
baby(expired)​(לא בעסק) • 29 בספט׳ 2004
אביס יקירי, אם אני עושה סלקציה (או מבחני קבלה אם תרצה לקרוא לזה כך), אפילו אתה יקירי לא תכנס.

אני דורשת, אם 200 אלף איש יקראו את העיתון, אני מבקשת רק גברים, חתיכים, שריריים, בעלי מודעות גוף גבוהה, עדיף ממוצא אשכנזי, שאוהבים נשים רזות ויפות.

הנה הפוליטיקלי קורקט משגר טיל באליסטי לעבר ראשי.
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 29 בספט׳ 2004
יקירתי, אם תמנעי ממני להיכנס, יסלקו אותך משם.....

יש לי כמה חסידים שרוצים להצטלם ולהתנדנד באוויר.....
Dom_Quixote

בועז, אתה לא זוכר שאסור לכתוב בגוף ראשון?

Dom_Quixote • 29 בספט׳ 2004
רק רציתי לציין כי הכתב מוכר לי אישית, וכי מדובר בבחור ראוי מכל וכל למספר הצלפות. יישר כוח.
ורה
ורה • 29 בספט׳ 2004
חח. קשה לצפות ליותר (מתי יכתבו עלינו בהארץ?? icon_smile.gif)
מה שהצחיק אותי במיוחד זה שליד ידיעות ראיתי את כתבת השער של עיתון י-ם, שסיפרה על שני חברים שעשו פרויקט לבצלאל - היא פרסמה מודעות בעיתונים והזדיינה עם הזרים שפגשה, והוא צילם את זה בסגנון פורנוגרפי. ופתאום היכה בי, כמה דוחה: רוב האנשים הם האנשים האלה, שיושבים וקוראים ורואים תמונות, בעיתון, בשיחה, בטלויזיה, ואז הולכים ומפנטזים ועושים ביד -- במקום לחוות בעצמם. צורכים חוויות מתווכות מיד שניה. אנשים קונים את זה, אנשים רוצים לקרוא על זה, אבל לא מעזים לעשות בעצמם.... ואז מספרים לעצמם שהם נורא ליברלים ונועזים.
כן, בטח נראה הרבה מאלה בקרוב, מקרוב.