סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לתפור או לא לתפור? כנראה שלא.....

cameo​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 2 באוק׳ 2004
cameo​(נשלטת) • 2 באוק׳ 2004
נריסה עוד היתה עדינה איתך, X.

אתה יודע למה גרמת עכשיו?
שמחר יבוא מישהו כן אמיתי וישאל שאלה אחרת. והוא ישאל מהבטן, לא כניסוי ולא כהתייחסות לאנשי הפורום כעכברי מעבדה.

ואתה יודע איך יגיבו אליו?

אני בטוחה שהוא ושכמותו יודו לך עוד רבות.

מי קטן, אמרת?
ket​(לא בעסק)
ket​(לא בעסק) • 2 באוק׳ 2004
הרבה תגובות קיבלת
תומכות, מזועזעות,מסבירות, מוקיעות, מפרגנות , מתלהמות..
מכל הסוגים שקיימים. בוא נאמר שגרמת להרבה מהקוראים כאן
(נו האלו, הגולשים האנונימים שלא נפגעים) לזוז באי נוחות מלווה בצמרמורת קלה עד בינונית
מהסיטואציה שנדונה כאן ומההשלכות שלה.
איזה מזל שיצא בסוף שהכל צחוקים ודחקות????
מה עכשיו? סיכום פרוייקט? יהיו ציונים?

cheerleader.gif
{dOmCruise{A

בחילה? לא. בוז - כן.

{dOmCruise{A • 2 באוק׳ 2004
אני בז לך.

כתבת שהתגלו אנשים קטנים.

כן בהחלט.

אתה!

רק בגלל שזה אינטרנט?

הלו, תתעורר, מאחורי כל ניק יש בנאדם.
מאחורי כל מחשב יש דמות אמיתית.

הבעיה שלך ושל כמותך, שחושבים שבגלל שזה אינטרנט אז מותר הכל, היא שאתם לא קולטים שיש אנשים כאן.

המילים לא נכתבות מעצמן, ההודעות לא מוקלדות לבד.

מישהו/י יושבים וכותבים, משקיעים מחשבה וזמן, ולפעמים טורחים לבצע מחקר כדי לעמות, במיוחד על שאלות כאלו.
ואתה מה? כולה אינטרנט.

תתחיל להפנים, שכאן זה כמו מועדון חברים, שמקבל חברים חדשים כל יום, ויש כאלה שעוזבים.
אף לאף חבר שמגיע אין את הזכות להיכנס למועדון, לעמוד בפינה ופתאום לצעוק שריפה שריפה.

ואז, אחרי שחלק רצו החוצה בבהלה, אחד שבר רגל, אחת שברה שיניים, לחלק נשפך קפה על החזה, ורק איזה שלושה הסתכלו בזהירות סביב ושאלו - איפה האש?

רק אחרי כל זה, אתה קם ואומר, חבר'ה, אין שריפה, רק רציתי לראות איך אתם מגיבים להודעה שכזו, לבדוק גבולות.

ובמילא לא קרה כלום, כולה מועדון.

אז אני בז לך מעומק ליבי.
ואני מבטיח לך, שאין שום שאלה שאתה יכול להעלות במקום כלשהוא, שתזכה להתייחסות מצידי, כאשר יהיה מדובר במשהו שיש לי הבנה לגביו.

אם אתה באמת מחברי הקהילה, טוב יעשו כולם אם יתרחקו מחוסר האמינות שלך.

ואם אתה סתם סטודנט המחפש חומר לעבודה באוניברסיטה, שיבושם לך, כי במילא אנחנו לא מעניינים אותך.

רק אל תשכח - אם היינו במועדון, אחרי שצעקת שריפה והרגעת אותנו, מה הסיכויים שהיית מסוגל ללכת על הרגליים ??

אכן, מזלך שכולה אינטרנט.

אבל מבחינתי - קיבלת בעיטה לא פחות קשה, והכיף בענין שאת הבעיטה הזו - נתת לעצמך.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 2 באוק׳ 2004
[quote="nephele"][color=violet]בעיני אתה סתם מצטייר כ-"לא אמין".
זה באמת לא הכי קריטי בעולם, אבל איך אפשר לדעת אם דווקא השרשור ההוא לא היה אמיתי ואולי זה המזוייף?

ככה זה עם אנשים ש"עובדים" על אחרים... אף פעם אי אפשר לדעת אם הם רציניים או לא...
חבל.

מקוה שלפחות השגת מה שרצית.
לפחות מישהו אחד נהנה מהשרשור ההוא.

בהצלחה לך.

נפילי.[/color][/quote]

נפילי צודקת. למה שנאמין לך עכשיו ולא למה שאמרת קודם? או אולי בכלל להאמין למה שכתבת למישהי בפרטי? יותר מהכל, מכל הסתירות העצמיות האלה אתה יוצא פשוט לא אמין.
אולי יש לך סאבית, אולי לא. אולי לחצת עליה עד שהסכימה - אולי לא. אולי באמת התכוונת לעשות את זה ונבהלת מהתגובות. אולי במקביל לזה שהתכוונת לעשות את זה חיפשת גם עוד מישהי/ן אחרות.
Demi
Demi • 2 באוק׳ 2004
מה היתה מטרתו האמיתית של מאסטר X אני לא יודע
אבל עצם העלאת הנושא לדיון והדיעות השונות תרמו לנו, תרמו להבנה ולהכרה של אקט נוסף.
למרות התגובות הנזעמות בחלקן ואולי חוסר האמינות שהקרין מאסטר X יש לראות את התמונה כולה: למדנו מזה על אקט נוסף, למדנו מזה על סוג של שליטה שאיננו מוצא חן בעיני רוב המגיבים, למדנו מזה על האפשרות שלא כל הנכתב מעל גבי הפורום הוא אמת וגם לא כל הצהרת כוונות מעל גבי הפורום היא אמיתית, ואולי עוד דברים שלא עולים בדעתי כרגע.
אז למרות הכל - בואו ונראה את החיובי.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

מניפולציה זולה ודוחה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 2 באוק׳ 2004
בין אם באמת רק רצית לבחון את הפורום, ובין אם התגובות גרמו לך לוותר על הכוונות המגלומנות - שתי האופציות דוחות בעיני במידה שווה.

בין אם המניפולצינ ניתה על סאבית או על אנשים אמיתיים שבאמת אכפת להם מה קורה לאנשים אמיתיים אחרים - הוכחת שאתה המזויף כאן.

רק הראית לנו כמה קל להתחבא מאחורי מסיכה...

ומניסיון של אי אילו שנים בתחום - אלו שזקוקים למבחנים כדי שיוכיחו להם נאמנות, מסירות, כנות או רצינות כוונות - מגלים באיזשהו שלב שהספק בעצם נמצא כל הזמן אצלם בין האזניים, ונעלמים מהתחום או מתבגרים.
נסיך קטן (מאסטר)​(שולט)
לפני 19 שנים • 5 באוק׳ 2004

כל הכבוד!

אולי זה לא "יפה" אבל זה בהחלט עורר שיח אמיתי, כן (ככל האפשר) ואיכותי.
יותר מזה זה העלה לדיון נושא מאוד מהותי בבידיאסאמ.

יופי!