אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שם המשחק - אהבה או איך להשיג זיון האולטימטיבי

אליסיה
לפני 19 שנים • 5 באוק׳ 2004
אליסיה • 5 באוק׳ 2004
אתה 10 פעמים צודק

ואני מאחלת לפאם שהיא מקבלת הרבה הודעות, כי להבדיל אני מפרגנת למי שמתחיל בדרך חדשה
ואגב מובחרי ה"דומים" כאן התחילו דרכם כסאבים
ואני שואלת למה רבויינה של עוילם אכפת לכם? מה זה נוגע לכם מה אני עושה בחדר המיטות שלי?
מה שכתוב בפרופיל נחקק באבן? ואם כן למה יש אפשרות לשנותו?

ואם הייתי מציינת שאני סווצ'ית זה היה "תופס"?

אותי מעניין מה הפחד הזה שתופס ב"דומים" בכל פעם שצצה פטריה חדשה? מה התחרות הלא מוסברת הזו על כישורייך כ"דום" ? מי מגדיר מהו "דום"? ואם יש תאוריה כזו אשמח לשמוע/לקרוא אותה בכדי שאוכל להוסיף להשכלתי ובעתיד להפריח אותה.

חוץ מחברים קרובים שהכרתי דרך האתר הזה, אתם אפילו לא יודעים את שמי האמיתי, אתם לא יודעים מה כישוריי, החינוך שקיבלתי, תחביביי וכו'.
מי הכשיר אתכם למחלקיי תעודות "הדומים"? יש קורס שכזה? אפשר לשלם דרך מענק השחרור?
זו עבודה מועדפת? זה נחשב לתואר? אוי אין לי פסיכומטרי גבוה מספיק, שיט!

בכל מקרה אני כאן בכדי להשאר, חלקם יאהבו , חלקם לא, חלקם יהנו, חלקם לא, חלקם יכנעו, חלקם לא ואולי גם אחד יכה וישלוט ואולי לא.

ונכון האגו שלי נפוח, אתה מוזמן לתבוע

ולגבי הזין,
ואתם ממילא משווים, אז מה זה משנה?

האחד יקיז דם והשני ישתה יין ובסופו של יום, למי אכפת

אם אתה קם בבוקר וכוחך באונך, תשלוט
אם אתה קם בבוקר ומרגיש שאתה צריך יד מכוונת ואולי איזה ספנק קטן בשביל התלתל, אשרייך
יום אתה למעלה ויום אתה למטה, גלגל

חג שמח
אליסיה
פטר​(נשלט)
לפני 19 שנים • 5 באוק׳ 2004

לאליסיה

פטר​(נשלט) • 5 באוק׳ 2004
אני קורא את התגובות שלך אליסיה ולא מבין מה כל כך אכפת לך מפאם?
אילו קיבלת תשומת לב למה את כותבת כאילו לא קיבלת?
מה יש לכן לקנא אחת בשניה אני ממש לא מבין מאיפה יש בך כל כך הרבה
התמרמרות אליסיה.
בכל מקרה אליסיה אני מאחל לך שמחה ושלווה בלב.
Black Roses
לפני 19 שנים • 6 באוק׳ 2004
Black Roses • 6 באוק׳ 2004
ושוב מראה עד כמה וכמה אני צודקת
שוב את נכנסת לפסים אישים ונעלבת
מעניין למה?
כנראה את באמת חושבת שאת מזוייפת או חיה בהכחשה...
לא מתכוונת יותר לרדת איתך לפסים אישים כי אין לך כיסוי וזה לא לרמה שלי להתערבב עם מזויפים יום טוב חיים טובים....
אליסיה
אליסיה • 6 באוק׳ 2004
התמרמרות? חלילה, יש כאן פורום ואנשים פותחים שרשורים בכדי שאנשים יגיבו, יכתבו וכמותם גם אני, יש כאלה שיכתבו שיר, יש את אלה שסיפור ויש את אלה שיגיבו על נושא מסויים שמשמח וגם מפריע.

העלית נושא, רצית התעניינות, תגובות, קיבלת
פאם העלתה על הכתב את דעתה , עניתי, אולי אתה לא מסכים עם הדרך שלי וזאת זכותך, אולי אתה מסכים עם הדרך אבל לא עם הנוסח.

ובכל מקרה אנשים עשו שריר עם עצמם, נפתחו לעולם מלא, הגשימו ומגשימים פנטזיות, נחשפים ולא נחשפים, כל אחד בדרכו וכן אמנם מדובר בכאב מסויים ,אבל בסופו של דבר כולם רוצים שיהיה להם טוב וזו השורה התחתונה ואני דבקה בדעתי שיום אתה למעלה ויום אתה למטה והלוא כאלה הם החיים? אז איפה הזיוף?, איפה החיקוי? ואם תציף שוב בשם שלי ברשימה ,תשים לב שלא ציינתי טייטל ליד השם, זו לא תעודת הזהות שלי, אני לא חוצה איתה יבשות, היום הפנטזיה שלי היא כזו , מחר אחרת ומחרתיים הפנטזיה שלי תהיה לרוץ בשדה לצלילי בית קטן בערבה, אז אני חיקוי? ואולי רק אולי התחזקתי מהמקום בו הייתי סאבית וגיליתי שאני בעצם חזקה, שיש בי תכונות של מנהיג, ומזה אני נהנית כרגע?SO BE IT

לגבי פאם, אני מכירה אותה אולי על אצבע אחת, אין לי מושג אפילו מהו שמה האמיתי, לי אין קנאה אליה, להיפך אני מאחלת לכולם כאן הרבה סשנים איכותיים והרבה נחת ואולי יבוא היום שלא נרגיש צורך להסתתר מאחורי ניקים ויש לי הרגשה שהיום הזה יגיע הרבה, הרבה לפני שנרכוש כבוד אחד לשני ונפרגן ונשכיל להבין שלכולנו יש משהו משותף- BDSM על כל גווניו וכל אחד הוא עולם ומלואו ולכל אחד יש מה ללמוד מהשני.

* תגובה זו מלווה במנגינת עמוד האש

נ.ב
לגבי ההתמרמרות, גם היא חלק מהחיים והיא לא מילה גסה

ואתה יודע, עכשיו שאני חושבת יותר לעומק, יש קטע די ארוך בספר "11 דקות" של פאולו קאולו שמדבר על התנסות בסשן, ההתמודדות עם הכאב, השליטה והסאב ספייס וככל שאתה מעמיק בקריאה אתה מבין שאתה תמיד שולט, דרך אגב ממליצה בחום
אליסיה
אליסיה • 6 באוק׳ 2004
פאם את מוזמנת לבוא ולחיות איתי בהכחשה, לפעמים היא מאוד נעימה
וצר לי הכתר שלי בכביסה ונתתי לסריסים יום חופש ,את ליצן החצר גירשו, הוא לא היה חוקי
כן וגם גררו לי את הכרכרה חניתי באדום לבן ומה שנשאר לי זאת קצת פנטזיה ורצון להגשימה ובסופו של יום כולנו עבדים לבנק, לבוס, לבעל הדירה ולחברת החשמל

ואת יודעת מה, גם אני מיציתי, לא נעלבת, לא אישי
ועוד משהו, לפעמים יש נחת בלהיות זיוף וחיקוי, אתה יכול להיות מה שבא לך, אתה הרבה ,הרבה יותר חופשי מהמותג.

חשבתי הרבה אם לכתוב זאת מעל גבי הפורום והחלטתי שכן, אחד הדברים שאני חושבת ובעיקר הרגשתי אותם כסאבית שמאוד חשוב לי לדעת שהדום שעומד מולי הוא בן אדם על כל המשתמע מכך והוא לא באמת חושב שהוא שליט עירק ביוון והוא לא באמת , באמת חושב שהוא שולט בחיי, שכתבתי בפרופיל שלי שהגבולות שלי הם "שפיות" לזה בדיוק התכוונתי, אני אישית לא הייתי מעניקה לאדם כזה את גופי ונפשי, לשליטים יש תכונה לצאת למלחמות , להרוג, להיות עבד כימלוך
אין לי מושג כמה זמן את מקדישה למירוק הכתר כל בוקר, אך תזכרי שסופם של אימפריות ליפול, לאט, הרסני וכואב, מאחלת לך שלא תתעוררי יום אחד ותביני שכל העבדים שלך הלכו להקפיץ טקילות בבר הקרוב, מכיוון שאלה הם באמת חיינו.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 6 באוק׳ 2004
נדמה לי שאתן בכלל מדברות על שני דברים שונים וחבל על כל הריב הזה.
אם הבנתי נכון, פאם מוחה כנגד אותם אנשים שמגיעים לפה לא כי הם באמת נמשכים לבדסמ או חשים צורך בו, בכל רמה שהיא ולאו דווקא ברמת ה"שליטה בחיים", אלא כי זה "מגניב" וטרנדי וכי זה נראה להם כמו זיון קל (וגם אותי התופעה הזו מעצבנת). אליסיה לעומת זאת מדברת על אנשים שמשנים סטטוס (ברכות על השינוי שלך, אגב. אני בטוח שתהיי שולטת ראויה), דבר שספק אם פאם שבעבר הלא כל כך רחוק הפכה משולטת לסוויצ'ית תצא נגדו בכזו בוטות, ובאמת אין איתו שום בעיה.
אז שתיכן צודקות ואפשר ללחוץ ידיים icon_smile.gif
max69​(שולט)

אליסיה vs פאם פאטל.

max69​(שולט) • 6 באוק׳ 2004
כמה צפוי.
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
אליסיה אני יכול לומר לך (שהרי כבר שוחחנו בעבר ואנו מכירים)
שמהתרשמות קצרה מאוד מפאם...
אמנם היא צעירה ממך אבל הבחורה מחשמלת icon_wink.gif ומהתרשמות אינטואיטיבית אומר שהיא
מאוד ממוקדת ובטוחה בעצמה ובדרכה.

ןעכשיו

די לכן
Black Roses
לפני 19 שנים • 7 באוק׳ 2004
Black Roses • 7 באוק׳ 2004
אליסיה את מגניבה אותי,
הרי העניין כבר ברור שאת סתם מחפשת דברים לפרוק תיסכול אואלוהים יודע מה
הרי את שמשומקום קמת וקפצת ולקחת את הדברים באופן אישי
גם בצ'ט וגם כאן ועוד כאן לא מדובר על השטויות שהפצרת בצ'ט
פשוט תקומי ותגידי מה הבעיה שלך אם כן ואם בפרטי....
אליסיה
אליסיה • 7 באוק׳ 2004
פאם, רוצה להיות חברה שלי? icon_twisted.gif

סוף טוב לשירשור
אליסיה

תגובה לMAX

אליסיה • 7 באוק׳ 2004
והיא יכול להיות שהיא באמת הMAXימום שתוכל להשיג