סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בצער רב וביגון קודר?

aftercake​(נשלט)
לפני 19 שנים • 4 באוק׳ 2004

בצער רב וביגון קודר?

aftercake​(נשלט) • 4 באוק׳ 2004
יכול להיות שהכריזו על מות הפורומים ואני לא שמתי לב? בשלושת פורומי (יש בכלל הטיה כזאת?) בהם אני חבר ושתמיד אהבתי, יש ביחד פחות מעשר הודעות ליום. אז זהו? עידן האינטרנט נגמר? נגמרו הנושאים? כולם כבר מכירים את כולם ואין יותר מה להוסיף? יש למישהו הסבר?
crazy_toast​(שולט){אליס}
crazy_toast​(שולט){אליס} • 4 באוק׳ 2004
כמו בכל דבר גם כאן אתה צריך לשאול את עצמך "מה אני עושה כדי לקדם את העניין".
לפי מה שראיתי בפרופיל שלך אתה נהנה יותר לצפות מאשר להגיב.

תפוס לך איזה אחר הצהריים יפה, ואני בטוח שהמוזה לנושאים חדשים בוא תבוא.
icon_wink.gif
aftercake​(נשלט)
aftercake​(נשלט) • 4 באוק׳ 2004
אני מודה, אני לא מגדולי התורמים, בלשון המעטה... להגנתי יאמר שכתבתי בעיקר בפורום אחר, ושעברתי עכשיו תקופה מאד לחוצה בחיים... ואחר צהריים פנוי זה משהו שאני כבר לא זוכר מה זה (בעצם אני רואה שכתבת אחר צהריים יפה, ולא פנוי...), אבל זה לא ממש חשוב.
אני מודה, שמבחינתי המוזה קצת התייבשה. אני תקוע בשלב, שממילא אני לא יכול להתקדם ממנו - אני לא מממש את הפנטזיות שלי במציאות, לא משנה כרגע למה, אין לי התנסויות ושאלות חדשות, וכבר נראה לי שדיברתי על הכל... ככה שאם אני צריך לחשוב על זה באמת, ולענות על השאלה, אז כן, יכול להיות שהאופציה של הפורומים קצת מוצתה מבחינתי...
אבל בכל מקרה מבטיח לעשות מאמץ ולחשוב על משהו
Romantikan​(שולט)

Re: בצער רב וביגון קודר?

Romantikan​(שולט) • 4 באוק׳ 2004
משתוקק לקולר כתב/ה:
יכול להיות שהכריזו על מות הפורומים ואני לא שמתי לב? בשלושת פורומי (יש בכלל הטיה כזאת?) בהם אני חבר ושתמיד אהבתי, יש ביחד פחות מעשר הודעות ליום. אז זהו? עידן האינטרנט נגמר? נגמרו הנושאים? כולם כבר מכירים את כולם ואין יותר מה להוסיף? יש למישהו הסבר?

כנראה שלרוב האנשים אין חיבור לאינטרנט בסוכה