שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכות יקרות , הכיצד תזהו עבד בסביבתכם ?

דני בוי
לפני 19 שנים • 10 באוק׳ 2004

Re: מלכות יקרות , הכיצד תזהו עבד בסביבתכם ?

דני בוי • 10 באוק׳ 2004
kamor כתב/ה:
ולנשלטים למיניהם , אם אתם חושדים שמישהי מנסה לבדוק אתכם , וזה קורה ללא הכנה . האם תקפצו על המציאה , או שתקפאו במקום ותשחקו אותה לא בעניין ?

.

המצב הספונטני הזה ללא ידיעה ברורה כי עומדת מלכה מולך למרות שההתנהגות שלה מאפיינת מלכה אך היא יכולה גם להיות ונילית לחלוטין הוא מצב עילאי, אידיאלי ומאד מרגש.

הכל תלוי בסיטואציה מסביב, ייתכן אקפא במקום ואשחק אותה לא בעניין וייתכן שאזרום ואקפוץ על המציאה כפי שקראת לזה.

ואם כבר קרמבו, אשמח לראות למשל באותה סיטואציה שהקרמבו נופל לה על הרגל והיא קוראת לי לבוא וללקק את זה בלי שום תכנונים והגדרות icon_wink.gif

וכן טעם הקרמבו פה הוא משני ביותר...... icon_cool.gif
דוכיפת​(נשלט)
לפני 19 שנים • 11 באוק׳ 2004
דוכיפת​(נשלט) • 11 באוק׳ 2004
מספר המלכות קטן מאד.הסיכוי להכיר ככה סתם במקרה מלכה שואף לאפס.
לאחר שנכוויתי מספר פעמים בנסיונות לפנות לנשים שנדמה היה לי שהן מלכות ,בגלל הפעתן(אגרסיביות,דרך דיבור,מראה דומיננטי) או לבושן(בגדי עור,מגפיים דראמטיות)ונקלעתי למצבים מביכים הבנתי שזו לא הדרך,
אני "על הכביש" הרבה שנים ולצערי לא קרה לי ולו פעם אחת לפגוש וליצור קשר עם מלכה ככה סתם,ברחוב ,בפאב וכד.
דני בוי
דני בוי • 11 באוק׳ 2004
דוכיפת כתב/ה:

לאחר שנכוויתי מספר פעמים בנסיונות לפנות לנשים שנדמה היה לי שהן מלכות ,בגלל הפעתן(אגרסיביות,דרך דיבור,מראה דומיננטי) או לבושן(בגדי עור,מגפיים דראמטיות)ונקלעתי למצבים מביכים הבנתי שזו לא הדרך,
.

האמת שגם אני נתקלתי באותם מצבים בחיים אבל לא העזתי לשאול או לרמוז משהו לגבי הנושא הזה ומן הסתם אני מניח שגם אילו באמת הייתה בקטע ייתכן מאד שלא הייתה זורמת עם זה ומשחקת אותה בהלם ולא יודעת מה אתה רוצה ממנה כשם שאולי גם אתה אולי היית נוהג במקרה ספונטני כזה בסיטואציה ונילית ואם לא אתה אז רבים אחרים מהסאבים, תחושה של הפתעה ואלי אף הולם וחוסר רצון להחשף שמשתקת אותך באותו רגע ויוצרת בלבול.

בכל אופן מסקרן מאד יהיה לשמוע מדוע נקלעת למצבים מביכים, מה שאלת או אמרת להן ? איך התנהגת בנוכחותן ?
אולי אפשרי יהיה לגבש איזו קונספציה תאורטית בפנייה ראשונית לנשים שנראות לכאורה דומיות וממתנהגות בהתאם icon_wink.gif
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 11 באוק׳ 2004
דוכיפת , העלת נושא מעניין .

טעות גדולה לחשוב שאישה דומיננטית בחיים , מחפשת שליטה . בד"כ אצל נשים זה ההיפך , אישה דומיננטית תחפש בן זוג שירסן אותה . ( וברור שהן לא יודו בזה )

.
דוכיפת​(נשלט)
domme כתב/ה:
דוכיפת

כל הזין icon_smile.gif
אני פגשתי. icon_rolleyes.gif

אכן,אמת,"כל הזין",למה,למה למה
icon_eek.gif זה יכול להיות שירשור מענין,לשמוע מי היה בר(או ברת)מזל לפגוש שולטת(או שולט),ככה סתם בסביבה וסיטואציה ואנילית לחלוטין
נכוויתי,כאשר פניתי לנשים,שנראו לי שולטות,בסביבה ואנילית לחלוטין וכשניתבתי את השיחה לכיוון נתקלתי בגיחוכים.אז נכון שאלה כוויות קלות,אבל למדתי מהן הרבה ,וזה לא שאני לא מקווה ומחפש,אך יותר נזהר בהצהרת כוונותי ובלשוני,מאשר ב"נעורי"
דוכיפת​(נשלט)
דניאל,איך לגבש קונספציה על דבר שמעולם לא הצלחתי בו?
אני מניח שאם אפגוש אישה כזו,שהיא בענין,והיא רומזת על כך אם בצורת לבוש או סמל כלשהו,הרי היא תבין את רמיזותי בענין ותגיב בהתאם.,מניח,כי לא פגשתי,אן שלא פגשתי בגלל הנחותי...
הכרתי גבירה,לפני כחמש עשרה שנה,שלבשה על דש מעילה תכשיט כסף בצורת שוט.לדבריה היא חייתה בפריז ושם "חברי המועדון"היו לובשים סימנים מזהים מסוג זה.ההומויים לפני היציאה מהארון היו תולים את המפתחות בצורה מסוימת על החגורה.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 11 באוק׳ 2004
דוכיפת יקר,
אתה תמיד יכול להתלוצץ על הנושא תוך כדי גישוש...
משהו בסגנון..
"טוב אז לרדת על ארבע ולנשק את רגליך?" ולצחקק.

מי יודע, אולי תקבל "כן" ואיזה צ'פחה לטוסיק.
דוכיפת​(נשלט)
הפעם האחרונה שניסיתי היתה כשהצעתי לבארמנית לקנות לה מגפיים,בתנאי שתתן לי ללקק אותם.
התגובה היתה"ללקק את המגפים,הויש,מגעיל"....(מישהו כאן יתקן לי,אבל בערך..)
דומית,בחיי שניסיתי,ובאחד המקרים אפילו הגעתי לביתה,אבל התגובות היו ביו הויש לאיכס...
שום צ'אפחה.
גם זה סוג של עינוי,לא?..
אולי תספרי איך פגשת את זה שפגשת(עבד או מאסטר)?
פלוס מינוס​(אחר)
פלוס מינוס​(אחר) • 11 באוק׳ 2004
חחחחחחחחחחחח
דוכיפת אחי בעל הכנף
תודה שהעזתה בשמי אכן אמרה איכס
טני שמעתי למרות שאני כבד שמיעה מה שלא נכון לגבי ראייתי
ודרך אגב דובר על מגפיים איטלקיות
ושוב פעם תודה דוכיפת