סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסבר בבקשה?

Tamashi Nawa​(שולט)
לפני 19 שנים • 5 באוק׳ 2004

הסבר בבקשה?

Tamashi Nawa​(שולט) • 5 באוק׳ 2004
קראתי כאן משהו בפרופיל של מישהי.

אתם יכולים להסביר לי את זה? בבקשה.....

"אוקי אז ככה אני דומית מתחילה מחפשת עבד עלוב כנוע עשיר צייתן ופראייר....
אם אתה מהסס לגבי אחד מהפרטים אל תטרח לפנות אלי בכלל...."
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
אביס בייב

ישנם דברים שאי אפשר להסביר
לכן הם מתוייקים כאן
בסקשן סרטי מד"ב................
icon_rolleyes.gif
SolarisBird
SolarisBird • 5 באוק׳ 2004
אין הסבר.
פשוט יש אנשים בלי טיפת בושה.

או שאולי רצוי לקרוא לדבר בשמו, זונות שמתחבאות מאחרי כל מיני מסכות.
Romantikan​(שולט)
Romantikan​(שולט) • 5 באוק׳ 2004
מי שלא רוצה ולא מתאים לו שלא יפנה
Tamashi Nawa​(שולט)

זה לא כל כך פשוט...

Tamashi Nawa​(שולט) • 5 באוק׳ 2004
זה יותר מידי בשביל לפתור את זה במשפט פשוט "מי שלא רוצה ולא מתאים לו שלא יפנה"

מישהו חדש שמגיע לכאן ויתקל בפרופיל כזה....
אני אישית לא רוצה להיות מקושר אפילו אסוציאטיבית למישהי כזאת.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 5 באוק׳ 2004
ציטוט: קראתי כאן משהו בפרופיל של מישהי.

אתם יכולים להסביר לי את זה? בבקשה.....

"אוקי אז ככה אני דומית מתחילה מחפשת עבד עלוב כנוע עשיר צייתן ופראייר....
אם אתה מהסס לגבי אחד מהפרטים אל תטרח לפנות אלי בכלל...."
למעלה

כנות. היא לא הולכת סחור-סחור, אלא ישר לנקודה - מה שהיא רוצה ומחפשת. ובכלל, כמה פרופילים יש פה של נשים שמחפשות 'תומך', 'מישהו נדיב', 'לא קמצן', ועוד אלו אשר מפרטות בדיוק מה יעלה, כמה ולמה. לא חסר. זאת פשוט נתנה בומבה לראש, בלי התחכמויות... אני אישית מעדיף את זה ככה.
zboy{זאתי}

לחיי האמת

zboy{זאתי} • 5 באוק׳ 2004
וואלה הבחורה אמיתית וישירה.
חוץ מזה שמאוד לא ברור לי העיניין הזה, שברגע שזה מגיע לכיס שלנו, פתאום כל הריגוש שבביטול העצמי הולך לאיבוד, אני לא כל כך מבין איך זה שאדם יכול להגדיר את עצמו כנשלט ולהיות מוכן לעשות הכל בשביל המלכה שלו, אבל אם היא רוצה כסף אז שתלך לעבוד.
אני יכול להבין שזה לא נוח לתמוך כלכלית במישהי ושזה יכול להיות אפילו מסוכן, לא בריא, ולא מומלץ ביותר, אבל קשה לי להבין את ההתחסדות המוסרית פה של האנשים ואיך שפתאום כל עיניין הנתינה ללא תנאי מאבד את עצמו כשזה מגיע לכסף. עד כדי כך שאפילו הצלחנו לשמוע שולט במחוזות הפורום הזה...
אני באופן אישי יכול להגיד לכם שקראתי את כל הפרופיל הנ"ל והסיבה היחידה שאני לא פונה אליה היא בגלל שלא נראה לי שאני יכול להרשות לעצמי.
zboy
זאלופון​(שולט)
לפני 19 שנים • 6 באוק׳ 2004
זאלופון​(שולט) • 6 באוק׳ 2004
אין שום בעיה בתמיכה כספית במסגרת קשר. יש בעיה בקשר שמותנה בתמיכה כספית. זה ההבדל המשמעותי, והעובדה שבעלת הפרופיל מצהירה על כך בריש גלי והיא "כנה וישרה" לא מכשירה את השרץ. עדיין יש פה בחורה שמנצלת את התואר "מלכה" ואת יחס המלכות-עבדים בצורה מגעילה (ועובדה שאף אדון לא היה רושם דבר כזה בפרופיל שלו).

אבל זה ויכוח די עקר. מדי כמה זמן עולה פה הנושא של קשר המותנה ב"תמיכה" כספית ותמיד מושמעות אותן דיעות מבלי שאחד הצדדים משתכנע. אפשר לסכם את העניין בכך שיש כאלה, ואני ביניהם, שסבורים שמדובר בתופעה דוחה ונצלנית ויש כאלה שבעיניהם אין בכך כל פסול. איש הישר בעיניו יעשה ואיש הישר בעיניו יחשוב על מעשי האיש האחר.
מקופלת​(נשלטת){Blue eyed }
זאלופון כתב/ה:
איש הישר בעיניו יעשה ואיש הישר בעיניו יחשוב על מעשי האיש האחר.

איך חושבים כששיכורים? scratchead.gif
אבל אישית אני עכשיו יותר.. אממ.. crazzzy.gif

לילה טוב לכולנו! drinking.gif
Tamashi Nawa​(שולט)

לא מקובל עלי!!!

Tamashi Nawa​(שולט) • 6 באוק׳ 2004
המהות והבסיס של כל קשר בין הני אדם הוא כבוד הדדי, ובזה קשר BSDM אינו שונה. גם אם אני בוחר להשפיל את הסאבית שלי, זה לא מחוסר כבוד אליה כי אם בשל רצון להעניק לה את אשר היא שואפת אליו.

כאשר קריטריון החיפוש הוא "עלוב, פרייאר" - הרי זה לא קשר, וזה בטח שלא BDSM.
זוהי זנות! גם אם העבד העלוב לא יזכה לקיים מגע מיני עם ה"מלכה" הנכבדה זוהי זנות ואין לה שום קשר למערכת יחסים BDSM.

מה שמפריע לי כאן זה השימוש הציני והגס שנעשה כאן בקהילה שלנו על למת למצוא לאיזו כלבה מפונקת אמצעי פרנסה ואגו טריפ. אין בשום דבר מדבריה אפילו לא צל של קשר לתחום השס"ק ומקומו לא כאן.

כאשר אנשים מכאן מכשירים הודעות וכרטיסים כאלו תחת האיצטלה של "איש הישר בעיניו יעשה" זוהי למעשה יריה ברגל, שכן הם מכניסים לתוך הגדר את המונח "זונה" וכוללים אותו בתוך הגדרת השס"ק.
לא ירחק היום שמישהו שקרא את הפרופיל הזה ולא מבין גדול בתחום יגיד שהוא יודע מה זה BDSM - הרי זה אנשים שמשפילים ומנצלים אחד את השני בשביל כסף. האם אתם מסכימים להגדרה הזאת? האם אתם מוכנים להיכנס ולהיות כלולים בהגדרה הזאת? אני לא!

למען הסר ספק - אני אלחם בחורמה לא פחותה כנגד מישהו שיפרסם בפרופיל שלו שהוא כאן רק כדי למצוא מישהי לזיין ולהשפיל ושתממן אותו.
הגברים פשוט לא מעיזים לומר זאת ולהודות בזה גם אם זה מה שחלק מהדומיקולים חושבים לעצמם ומחפשים, אבל משום מה התנהגות שאין אנו מוכנים לקבל אצל "דומים" או גברים מתקבלת ללא התנגדות אצל נשים ו"שולטות"