סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסבר בבקשה?

טוב טוב הגמד{M}
לפני 19 שנים • 6 באוק׳ 2004

אביס...

טוב טוב הגמד{M} • 6 באוק׳ 2004
מה אתה רותח?
חסרים כאלה? אתה יודע שלא ואף כתבת על הדומיקולים...
ראיתי את הפרופיל וחוץ מלהעלות גיחוך על שפתי זה לא עשה כלום...
יש אנשים שחסרה להם תשומת לב, יש עוד הרבה סוגים של אנשים
שמסתובבים כאן ומחפשים זיונים וכסף., אל לנו לרתוח מכך זה בזבוז אנרגיה .
אני מניח שהאדם שיקרא את הפרופיל ידע בעצמו אם להתרחק או לא,
אך אם היא תמצא מישהו שנמצא כאן (אני אתפלא אם היא לא תמצא) לבריאות להם...
אני אישית לא חושב שהתנהגות כזאת היא בסדר, הייתי רוצה להוקיע אותה מהשורש,
לדעתי רבים ניסו אך עדיין זה המקצוע העתיק ביותר בעולם.
Tamashi Nawa​(שולט)

יש סיבה!

Tamashi Nawa​(שולט) • 6 באוק׳ 2004
אני רותח לא בגלל התופעה. אני מקבל אותה כחלק מהעולם ואני אפילו בעד מיסוד הנושא על מנת להגן על העוסקות במקצוע מכניס שכזה.

מה שמרתיח אותי זה העובדה שמנסים להפוך את הכלוב והקהילה שלנו למודעת חיפוש לזנות. האתר הזה אשר מייצג את הקהילה הוא אתר BDSM ואין שום קשר בין רצונותיה של העלמה לBDSM!

אני כועס לא על היותה של העלמה זונה - זוהי בחירתה וזכותה. אני זועם וכועס ורותח על כל שהיא נכנסת לפה ואומרת: "אני זונה, ואני חלק מהקהילה הזאת,ולכן זה אומר שגם אתם זונות".
אז זהו שלא. הקהילה שלי היא לא קהילת זונות אשר מחפשת פרנסה, ואני לא נכלל בקטגוריה הזאת.
BDSM היא לא זנות וגם עם במסגרת קשר זוגי או קשר BDSM אחד הצדדים מממן את הצד השני, זוהי עדיין אינה זנות - זוהי הענקה. ויש הבדל!

הזעם שלי הוא על הימצאותה פה!
zboy{זאתי}

וואו

zboy{זאתי} • 6 באוק׳ 2004
אני רואה שאנשים פה ממש כועסים וחבל.
בכל מקרה עיניינה אותי פה השאלה מה ההבדל בין לקבל ממישהו כסף או כל דבר אחר בחיים, ואף אחד לא כל כך ענה לי על זה.
בקשר לזילזול, לפחות חלק מאיתנו נהנים ממנו ובגלל זה הם נמצאים פה ואני לא כל כך רואה הבדל בין לקרוא למישהו פרייר או עלוב לבין לקרוא לו זונה או סמרטוט או כל מושג אחר שכן עושה לנו את זה בתנאים מסויימים, ואל תגידו לי שולטים/שולטות שזה לא עושה לכם את זה להשפיל את הצד השני (לפחות לחלק מכם ולפחות בחלק מהפעמים).
אז מה הבעייה בעצם?
זה שהיא רוצה לקבל מה שהיא צריכה מהעבד(ים) שלה? האם לא זאת מהות המשחק פה?
זה שהיא מודיעה את זה מראש קבל עם ועדה ולא משלה אף אחד בעצם? ומה הבעייה עם זה שהיא מציבה את זה בתור תנאי לקשר, מדוע זה לגיטימי שתנאי לקשר יהיה הסכמה של הצד הנשלט לבצע כל מה שהצד השולט דורש, אבל הלגיטימציה הולכת לאיבוד מתי שזה מגיע לכסף.
אני מרגיש שאני חוזר על עצמי וגם שזה די מבלבל אותי העניין הזה שלמרות הפתיחות באתר, הרי שבעיני רובכם זה נראה לא בסדר, אז תעזרו לי להבין מה אני מפספס פה...
zboy
Tamashi Nawa​(שולט)

התשובה היא כבוד הדדי

הבסיס לכל קשר ובכלל זה קשר BDSM ראוי שיהיה כבוד הדדי.

כאשר אני "משפיל" את השיפחה שלי, זה נעשה כדי לספק צורך שלה בהשפלה ולא כדי להעלות את האגו שלי.
אם אני "משפיל" מישהי, זה לא כי אני באמת חושב שהיא שפלה ונחותה. אני מספק לה צורך שלה ואחד הצרכים האלו הוא להיות מושפלת ומבוזה, בסיטואציה מסויימת!

לדעתי במידה ואני נמצא עם מישהו בקשר כאשר אני לא מעריך אותו ומעריך אותו בכנות - אני מבזה רק את עצמי....

במהלך אחת הפעילויותבמועדון, קבוצת שפחות ירדה על בירכיה ושתתה מים מקערה של כלב, בלא שימוש בידיים - רק עם הפה והלשון. זהו אלמנט של השפלה אולם אין זה אומר שהדומים שלהן אינם מעריכים אותן. להפך. הם מעריכים אותן כבעלות יכולת לבצע משימה אשר נחשבת כלא טבעית וקשה - פיזית או נפשית!

ושוב אין לי בעיה עם כסף. כסף אינו הנושא כאן. זילזול וניצול הם הנושאים.
אני מתייחס בחומרה רבה גם אל "מלכות" אשר תכלית קיומן הוא להשפיל גברים כדי לפצות על רגשי נחיתות או בעיות נפשיות אחרות, אולם במקרה הזה בוטות והגסות שבה זה מוצג מרתיחים אותי.

אני מוכן לקבל מערכת יחסים (BDSM או ואנילי) שכוללת גם תמיכה כלכלית, בין אם זה בדברים קטנים (מתנות, ארוחה) ובין אם זה בגדולים (דיור, טיולים, תמיכה), אבל אני לא מוכן לקבל מישהי שבאה לפה ואומרת שBDSM זה ניצול וזילזול!. BDSM זה זה כבוד והענקה!

אני מזמין אותך פעם למועדון להתבונן על סאשן אמיתי שמתבצע בין זוג שהוא זוג גם בחיים, ולראות את התשוקה, תשומת הלב והמסירות שבאים ומלווים כל הצלפה, מכה, וגם לטיפה.

שולט אמיתי מקוכז בבן/בת הזוג שלו במהלך הסאשן על מנת להביא אותו לנקודה ומקום רצוי, גם אם זה ע"י השפלה.
שולט פחות ראוי מתרכז בעצמו והנשלט משמש רק כאמצעי לסיפוק צרכיו.

השליטה אינה פריווילגיה וזכות - זוהי קודם כל אחריות ומחוייבות!

מקווה שעזרתי לך להבין....
sheze​(נשלטת)
sheze​(נשלטת) • 6 באוק׳ 2004
לפחות השרשור הזה הוכיח שפראיירים לא מתים, הם רק מתחלפים
zboy{זאתי}

הבנתי ועדיין...

אני מתחיל להבין קצת יותר אבל עדיין יש לי מספר שאלות...
בקשר להשפלת השפחה שלך, ותסלח לי שאני מוריד את הגרשיים, אתה באמת רוצה להגיד לי שזה נעשה מתוך הבנת צרכיי הנשלטת בלבד ולך זה לא עושה כלום, אתה נמצא פה מתוך נדיבות טהורה?
גם אני באופן אישי לא ימצא בקשר עם מישהי שאני לא מעריך אני רק לא מבין מה זה קשור ולמה אני צריך להעריך אותה פחות אם מה שהיא רוצה ממני זה בעיקר חומר...
ואם אתה מתכוון לחוסר הערכה מהצד השני אז אני רק יכול להגיד לך שיש כאלה שנמצאים פה בשביל זה...
בקשר לסשן המדובר במועדון, אני יכול להגיד לך שהייתי שם רק פעם אחת והשתתפתי בסשן מאוד קיצוני עם מישהי, ולמרות שעשיתי דברים מאוד משפילים מבחינתי, ועוד בפומבי ובפעם הראשונה, עדיין לא הרגשתי מושפל כל כך, נהפוך הוא, הרגשתי גיבור, כנאמר - ברומא התנהג כרומאי.
אני מבין את מה שאתה אומר שכסף הוא לא האישו, ושיש גם המון כבוד והערכה בין שולטים/נשלטים ואני אישית גם מסכים לזה, וגם מחפש את זה, אבל זה עדיין לא יוצר לי בעייה מוסרית אצל אנשים שאצלהם זה כן העיניין המרכזי...
אני רוצה גם לציין שכאשר בהודעה קודמת אמרתי שאם הייתי יכול להרשות לעצמי הייתי פונה אליה, הרי שהייתי עושה את זה למטרה של סרט לתקופה, ולא נראה לי שהיא או אני היינו מחפשים לחיות את החיים שלנו ביחד בעקבות הקשר.
האמת שעדיין לא ברור לי איפה מוצב הגבול בין המותר לאסור (מלבד חוסר הסכמה) ברמה המוסרית, ואני גם מרגיש שהגענו למצב שכל אחד מתבצר בעמדות שלו וזה מאבד טעם, וגם אין לי כוח לפוליטיקה.
אז אנחנו לא מסכימים, וגם יכול להיות שאתה צודק, אם יש דבר כזה צדק אבסולוטי בנושא, אני אישית מעדיף לתת לאנשים את החופש להיות מי שהם רוצים, כל עוד הם לא פוגעים באף אחד, גם אם אני לא הייתי מתנהג כמוהם.
בכל מקרה, תודה על ההזמנה, ואולי אני יקבל אותה מתי שהוא,
zboy
Tamashi Nawa​(שולט)
גם אני מאמין בלתת לאנשים לעשות כרצונם כל עוד הם לא פוגעים באחרים

אבל זה לא המקרה כאן..
כפי שציינתי, והבהרתי, היא מצהירה על עצמה כזונה, וזכותה, אבל כאשר היא נכנסת לכאן ואומרת קבל עם ועדה, אני חלק מכם ואני זונה, הרי היא למעשה אומרת שגל הנוכחים כאן הם כמוה, כולל אותי ובי זה פוגע!
ההבדל הוא שכאשר מישהו אינו מצהיר על עצמו ומתנהג כזונה - זוהי בחירתו. כאשר הוא מצהיר על עצמו כזונה ומכליל עצמו כחלק מהכלל הרי הוא קורא גם לאחרים זונות....

ושוב - אני לא מתרעם על היותה, אני מתרעם על היותה פה!
zboy{זאתי}
האמת שאין לי כח להתווכח במקום שלא נראה לי שנוכל לשכנע אחד את השני,
אני מצליח להבין את הכעס שלך.
אני רק אציין שזה שאני קורא לעצמי אלוהים בפרופיל שלי עדיין לא הופך אותי לכזה ובטח שזה לא הופך את הקהילה לחבורת אנשים שתופסים מעצמם יותר ממה שהם. אני יודע גם שהתייחסות כזאת שלי לעצמי יכולה לעצבן אנשים מסויימים ועדיין מבחינתי זכותי לכתוב את זה, ומי שבא לו יכול פשוט לעבור ללינק הבא...
זהו, מבחינתי מיציתי את מה שיש לי להגיד בנושא עד תום,
יום טוב וחג שמח,
zboy
הוא​(שולט)

אביס

הוא​(שולט) • 6 באוק׳ 2004
אני מבין בהחלט את הכעס אך לא ברור למה נתפסת למקרה הספציפי הזה נתקלתי במגוון מודעות
בפורומים בפרופילים או בלוחות שעסקו בצורה כזו או אחרת במין בתשלום
לא אכנס לזה . כבוד כערך ורמת העכבות של האנשים כאן שונים. לכן שני דברים
האחד- זה שמישהו מעיד על עצמו במודע או לא כחרא של אדם לא הופכת את הכלל לכזה
אלא אם אתה בוחר להקים מועדון חברים סגור וסלקטיבי .
השני הוא מבחן ההסכמה- תן לאנשים בוגרים קרדיט להחליט כל אחד לעצמו להסכים ללא סיוע.
שני דברים יחד לדעתי מהוים פרמטר או גבול ההתערבות ואיסור 1.הסכמה 2. חוק פלילי
השאלה אם זה עומד במבחן שידול לזנות

תראות בשמחותicon_smile.gif
JUST DOM​(שולט)

אתה תותח

JUST DOM​(שולט) • 6 באוק׳ 2004
אביס אתה צודק לחלוטין
ולדעתי צריך להוציא את עניין החומרניות מהבדס'מ (לדעתי בלבד)
בפורום אחר(ממזמן) רשמתי שרשור על נושא מאד דומה לשלך
מה עשו לי.........רחמנא לצלן
לא עמדתי במתקפת המנצלות(ולא מעט עבדים)
נמלטתי בעור שיני
הבנתי שאת הנושא הזה אין לעלות יותר
ישר כוחך