בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התלבטתי ובסוף החלטתי להגיב.

tch​(נשלט)
לפני 19 שנים • 9 באוק׳ 2004

זיקית...

tch​(נשלט) • 9 באוק׳ 2004
דיאמונד יודעת מי נתן לו את הטלפון,הרי היא כתבה את זה.
חרא קטן שמכנה את עצמו "אדון".
זיקית

כן,

זיקית • 9 באוק׳ 2004
אבל זה לא אומר שזה שהוא מכנה את עצמו אדון, מעיד על מי באמת נתן למתקשר המטריד את הטלפון של יהלומה.
חוצמזה, גם אני יכולה לתת למישהו טלפון של מישהו אחר, ולהגיד לאותו מישהו שקוראים לי גברת. זה לא יחשוף את הזהות האמיתית שלי..נכון ?
icon_evil.gif
tch​(נשלט)

נכון...

tch​(נשלט) • 9 באוק׳ 2004
זה לא יחשוף את הזהות האמיתית שלך...זה ברור.
אולי לא קוראים לך גברת,אך את ליידי אמיתית,אין ספק.
מתברר שהחרא הקטן שמסר את הטלפון ,הוא חרא גדול.
חוצפה....
נסיך קטן (מאסטר)​(שולט)

רגע אחד...

סדר בבלגן.
קודם כל. האם ידוע מי נתן את המיספר?
ואם אין, זו בעצם רשימת חשודים די סופית (אנשים שיודעים שהיא שפחה וגם יודעים את הטלפון שלה).

ולעניין עצמו, מי שעשה את זה הוא כמובן לא בסדר מנאייק וכו...
אבל מי שעשו לה את זה צריכה לשאול את עצמה מי ממכרי\מאהבי עשה לי את זה ואיך להמנע מליצור קשר עם אנשים כאלה בעתיד.

עניין טכני-תחליפי מייד מס טלפון כי העניין הזה יכול להתגלגל ולהזיק לך מאוד.
Romantikan​(שולט)
Romantikan​(שולט) • 9 באוק׳ 2004
דיאמונד כשמך כן את וצר לי מאוד שלא שפר מזלך וגם את נפגעת מהרפש אשר בביצה.
עצתי לך, כמה שזה יישמע בנאלי, תתרגלי לעידן חדש בו לא עונים לשיחות ממספר חסום
ואם יש מישהו או מישהי שאת יודעת בודאות שכשהם מתקשרים אלייך נגיד מהעבודה
דרך מרכזייה ואז לא רואים את המספר (בינינו כיום לכולם כמעט יש פלאפון אז כמה זה כבר רלבנטי ובכל זאת) אז תעדכני אותם
שאת לא עונה לשיחות לא מזוהות.

אין ברירה דיאמונד, זה חלק מהמציאות העגומה
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 9 באוק׳ 2004
יש לי שיטה מצויינת לנושא הזה, קוראים לה ' יש לך שתי אופציות, או שאתה אומר לי מי נתן את המספר או שאני מתקשרת למשטרה ושמה ציתות על הקו, מאתרת אותך ואז רודפת אותך עד מותך'.
תנסי את זה!
זה מה זה נחמד.

בברכת,
'מסכן מי שיעשה לי דבר כזה'
דומי
Tamashi Nawa​(שולט)

אני חושב שאנשים כאן ניסחפים

Tamashi Nawa​(שולט) • 9 באוק׳ 2004
אם הייתי יודע מי הבחור שנתן את המספר, גם אני הייתי מוצא כמה רעיונות מעניינים של מה לעשות לו, וגם יש לי ביקורת על האינטיליגנציה של ה"חבר". שניהם מטומטמים.
האמת היא שזה נשמע כל כך מופרך עד שנשמע לי שזה בכלל בדיחה או ניסיון להתלוצץ שיצא מפרופורציה....

ומבחינה יותר מעשית, לא נסחפנו קצת? תלונות במשטרה (על מה בדיוק? על זה שמישהו כינה אותה שיפחה? על שיחת טלפון אחת שהיא לא אהבה? על זה שמישהו מסר את הטלפון שלה? אין בשום דבר מאלו עילה לטיפול משטרתי), להחליף מספר? לא לענות לטלפונים? למה לא לשכור גם את השב"כ, להיכנס לבונקר ולקבור את עצמך בחיים?

חברה, קצת פרופורציות!!!!
זה גם אותי מאוד מרגיז אבל די. לנפנף את הבחור, אם מישהו יודע על דבר כז\ה יטופל, ועכשיו להמשיך הלאה..... זה לא שווה יותר מאשר התעלמות.
Tainted​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 10 באוק׳ 2004
Tainted​(לא בעסק) • 10 באוק׳ 2004
אביס היקר...
מנסיון אני אומרת לך שאלו הם סוג של אנשים שלא מפסיקים להתקשר לאחר ניתוק אחד או סינונים רבים ומרובים.
אלו אנשים שבדרך כלל מפסיקים לאחר שהמילה משטרה מגיעה.
בכל מקרה,
עם מטרידים כאלו (רואים שלא סבלת מהטרדות אף פעם אביס יקר שלי) חייבים ללכת בקיצוניות. שיחשוב שאני פסיכית, שיחשוב שאני מטורפת, מה זה משנה, רק שלא יתקשר שוב, דאימונד רשמה בפירוש שאחרי איזה 10 שיחות היא ענתה לו.
Tamashi Nawa​(שולט)
לפני 19 שנים • 11 באוק׳ 2004

אבל ......

Tamashi Nawa​(שולט) • 11 באוק׳ 2004
הרשי לי לתקן אותך ולספר לך שלצערי כן סבלתי מהטרדות , ולא רק גברים יודעים להטריד , אלא גם נשים....

ומכוון שדיאמונד היקרה לא ענתה לשיחות הקודמות, הרי אין היא יודעת שכל השיחות היות מאותו מטלפן חסוי , שגם גם מספר הטלפון שלי הוא חסוי לעיתים, כך שבהחלט יתכן שלא כל העשר היו מאותו האדם.

ואני עדיין חושב שאין צורך מיד אחרי השיחה הראשונה להחליף מספר, לעבור דירה, להסתגר במקלט ולהיכנס לתוכנית הגנת עדים של הKGB .......

במקום זאת , אם הוא ממשיך להתקשר, אפשר פשוט לענות ולהניח את הטלפון בצד על הכיסא. שלפחות השיחות האלו יעלו לו ביוקר.....
מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 11 באוק׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 11 באוק׳ 2004
ציטוט: חברה, קצת פרופורציות!!!!

תודה רבה.

אני רואה פה תגובות שדי מפחידות אותי, אני חייב לציין. כל מיני אנשים שקוראים למעשי-אלימות...ועל מה? הטרדה בטלפון? על זה אתם רוצים להרוג, לפצוע, לחתוך ולקצץ? באמת, קצת פרופורציות. אני לא יודע כמה מכם באמת הסתבכו פעם במשהו שכלל אלימות קשה... אבל זה דופק את הבנאדם, ולאו דווקא את מי שחטף את המכות הפיזיות. זה מוצא אחרון לחלוטין - לא פתרון לכל בעיה קטנה, וכן, הטרדה (וזו גם בכלל לא הטרדה עדיין, רק שיחת טלפון אחת) בטלפון זו בעיה קטנה, מינורית, שאפשר לפתור אותה בצורה נקייה ובדרכי שלום.

ובכלל, להציע לבצע פשעים, שהעונש עליהם חמור הרבה יותר ממה שמי שאתם פוגעים בו יקבל בעבור מה שהוא עשה (המטריד, או הורג החתולים בשרשור אחר), זו הצעה טיפשית ביותר.

דאימונד - אל תקפצי למסקנות. כן, לא נעים, אני יכול להבין. "לא תודה, לא מעוניינת, אל תתקשר שוב| יכול לעבוד. אם צריך יותר - תמיד אפשר לחסום מספרי טלפון. יותר מזה... יש משטרה. אל תפגעי בעצמך ובעתיד שלך (כמו שכמה אנשים פה הציעו) בגלל תקרית כל-כך קטנה.