ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כסאות מוזיקליים או ברומא תנהג כרומאי..

עודד
לפני 19 שנים • 8 באוק׳ 2004

כסאות מוזיקליים או ברומא תנהג כרומאי..

עודד • 8 באוק׳ 2004
בוקר נפלא לכולם,
הערב שוב ביקרתי במועדון, וכמובן שראשית חיפשתי את הגלידה, שהבטיחה שתבוא עם בן זוגה.. לאחר חיפוש קצר מצאתיה, כל כך קטנה אך מרעישה.. ולידה ישבה המכשפה..icon_smile.gif
לאחר שהכרתי את המכשפה היקרה היא כיבדה אותי בישיבה לידה במשך רוב הלילה, ובהסברים והכרויות שמצאה לנכון שאנוכי צריך לדעת.. לאחר השהייה במחיצתה לא היה לי קשה להבין מדוע כמעט כולם עולים לרגל לברכה לשלום..icon_smile.gif
שמחתי מאוד להכיר את ג'ו, שאני כותב נפלא כמעט כמו שהיא כותבת..icon_smile.gif
וכך מצאתי את עצמי יושב הפעם בצד האחר של המועדון, ומתבונן איך כולם מצליפים בכולם, וכל ישבן שנחשף לשנייה במצב הצלפה מייד חוטף.. למעט ישבנו של אדון אכזר.. שהיה די שיכור..icon_smile.gif אך העמיד במקומה את מי שהעזה..icon_smile.gif וכך, כדי לחמוק מההצלפות המפתיעות, כולם מחפשים מקום ישיבה כדי להגן על ישבנם.. עם מעט שיתוף פעולה מהתקליטן היה אפשר לשחק כסאות מוזיקליים, אך מסכן היה אותו אחד שנותר ללא מקום ישיבה..icon_smile.gif (המשפט נכתב בלשון זכר אך מיועד לשני המינים כאחד..)
במהלך הערב צדו עיני יפיפייה שחרחורת שזו פעם ראשונה שלה במועדון למיטב הבנתי, וכדי להקל על חניכתה את המועדון היא גררה אתה את חברתה שסבלה כל הלילה מהמחזות שנגלו לעיניה.. אך אותה יפיפייה נהנתה מאוד מהביקור, היא לא הייתה צריכה לחפש מקום ישיבה שכן תמיד היה גבר בקרבתה שהואיל לשמש לה ככסא.. והיא התיישבה עליו בחיוך מופתע כל פעם מחדש.. עד כמה מוכנים להקריב בשבילה..icon_smile.gif לאט לאט היא התקדמה, ועניין השליטה הפך אצלה לטבעי לחלוטין, כשיצאתי קלטתי אותה למעלה דורכת על מישהו..icon_smile.gif
לפעם הבאה, שעקב אילוצים איני יודע מתי אזכה.. אשתדל להביא שוט על מנת שאוכל לנהוג ברומא כרומאי..icon_smile.gif
Tainted​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 9 באוק׳ 2004
Tainted​(לא בעסק) • 9 באוק׳ 2004
עודדי
תבוא כל שבוע
ואילו רק בשביל שאוכל לקרוא את מה שאתה כותב אחרי זה...

שלך ,
ה'גלידה'
עודד
לפני 19 שנים • 10 באוק׳ 2004
עודד • 10 באוק׳ 2004
תודה על המחמאה דומי..
אבל לצערי זה לא יקרה..
אני משועבד למישהי, שאני מאוד מאוד אוהב.. והיא לא מאפשרת לי להגיע למועדון..
העבודה שלי..icon_smile.gif
עודד
לפני 19 שנים • 14 באוק׳ 2004
עודד • 14 באוק׳ 2004
המשפט שאומר שלכל אחד יש מחליף פסח עלי כנראה, במיוחד בימי חמישי..icon_sad.gif
עודד
לפני 19 שנים • 15 באוק׳ 2004
עודד • 15 באוק׳ 2004
עוד חודש יש לי אימון מילואים 4 ימים, ואני עושה גשר מהעבודה בחמישי, אם הכל ילך כצפוי..icon_smile.gif