סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עזרה בסיסית.

זד​(שולט)
לפני 19 שנים • 8 באוק׳ 2004

עזרה בסיסית.

זד​(שולט) • 8 באוק׳ 2004
רציתי לשאול האם מומלץ לקנות שוט, אזיקים, או ציוד דומה בחנויות סקס רגילות או שיש מקום המתמחה בציוד BDSM ?
{dOmCruise{A
לפני 19 שנים • 8 באוק׳ 2004

תשובה

{dOmCruise{A • 8 באוק׳ 2004
בחנויות סקס רגילות תמצא בעיקר ציוד פשוט ולא יעודי, ולכן לא בטיחותי, לא ברמה גבוהה.
בדרך כלל הציוד מזכיר ציוד פורימי המיועד לשימוש חדפעמי, רק שהמחירים אין בינם לבין פורים כלום, אלא אם אתה מתייחס למחירים כאלו כאל בדיחה.

ציוד ברמה גבוהה שתוכנן ויוצר עבור קהילת הבידיאסאם תמצא או באתרים וחנויות בחול, וגן כאן לא בכל מקום מדובר בציוד איכותי, ובמספר מועט בארץ.

למשל, בנושא שוטים, קשה מאד להשיג שוטים מאוזנים בארץ, בטח מייצור מקומי.

כמובן שיש לי המלצה פרטית מאד בנושא איפה לקנות, אבל אשאיר לאחרים אם ימצאו לנכון להמליץ לך על מקום זה.
max69​(שולט)
לפני 19 שנים • 9 באוק׳ 2004

מנהל פורום נכבד!!!

max69​(שולט) • 9 באוק׳ 2004
המלץ לבחור בהודעה פרטית על החנות, וכך יקבל הבחור עזרה מהותית מהפורום.
בברכה.
{dOmCruise{A
לפני 19 שנים • 9 באוק׳ 2004
{dOmCruise{A • 9 באוק׳ 2004
הענין הוא שההמלצה מופיעה בחתימה שלי....
זד​(שולט)
לפני 19 שנים • 10 באוק׳ 2004

תודה, שלחתי לך בפרטי.

זד​(שולט) • 10 באוק׳ 2004
תודה...

(-:
תאיר​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 11 באוק׳ 2004
תאיר​(נשלטת) • 11 באוק׳ 2004
אני ממליצה בפה מלא על השוטים של קרוז. הם יפיפיים ועשויים טוב והמחירים סבירים.

אני חושבת שפלוגר מזמש מתאים במיוחד למתחילים כי ניתן להגיע איתו למגוון רחב של עוצמות ותחושות.

היתרון בשוט שנעשה אישית עבורך הוא שאתה יכול גם לסכם מראש על הצבעים, האורך, משקל הידית ואיך היא עטופה.

הייתי רק ממליצה לך לראות את השוטים (של קרוז וגם של יצרנים מקומיים אחרים) במציאות ולא רק ברשת, לפני שאתה קונה.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 19 שנים • 12 באוק׳ 2004

יש גם ציוד אחר

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 12 באוק׳ 2004
כשם שאנשים חושבים מיד על כאב כשמדברים על בדסמ, כשמדברים על ציוד בדסמי, חושבים על שוטים.

אבל הציוד שזמין למשחקים, מוגבל רק על ידי הדמיון שלנו.

אני מוצא ציוד בסופרמרקטים (מקלות כביסה, סקוץ'-ברייט, כפפות מסאג', נרות), חנויות לציוד משרדי (גומיות, כריות ג'ל למקלדת), חנויות לציוד ציור (מכחולים, מברשות, כלים לפיסול בחימר)
וכמובן באייס, הום-סנטר ולמטייל.

ולגבי שוטים - יש שני סוגים של תחושות על העור - Thud ו-Sting.

Sting - תחושה צורבת על העור. רוב שוטי העור וכף יד פתוחה מעבירים תחושה שכזו.

Thud - חבטה מזעזעת, אך ללא צריבה. ה-fluffy flogger של קרוז ופד ג'ל למקלדת הם דוגמאות לצעצועים חובטים שכאלו.

יש אנשים שמעדיפים רק תחושה אחת מהשתיים, ויש כאלו שאוהבים את שתיהן - שווה לנסות ולראות, לפני שמשקיעים כסף בשוטים.

לגבי סימנים - קשה מאד לדעת מראש אם הצלפות ישאירו סימנים - הדבר תלוי בכמות ועוצמת ההצלפה, במבנה העור, ובמקומות בהם מצליפים, ויכול גם להשתנות מיום ליום.

אם לשותפה שלך יש בעיה עם סימנים (ורצוי לשאול מראש!), עדיף להתמקד במקומות שבהם הסימנים לא ייראו, או לשחק בצעצועים אחרים.
זד​(שולט)
לפני 19 שנים • 12 באוק׳ 2004

המון תודה אני אכן אקבל את ההמלצה

זד​(שולט) • 12 באוק׳ 2004
תודה על המידע. אני אכן אקבל את ההמלצה של לבדוק את סוג השוט ולראות אותו לפני.

כרגע, אם הבנתי נכון את השיעור, הסאבית החמודה שלי התרגלה (מי שישמע... "התרגלה"...) לכף יד פתוחה ולחגורת עור.

זה אומר צריבה לא?

אבל אני בהחלט אבדוק גם את האופציה השניה.

תודה שוב.