בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בשביל הדברים הטובים..

ראש השבט​(שולט)
לפני 19 שנים • 9 באוק׳ 2004

בשביל הדברים הטובים..

ראש השבט​(שולט) • 9 באוק׳ 2004
את נכנסת ,אני מוביל אותך למרכז החדר, על השטיח האדום הרך,החדר כמעט וריק,רק שולחן ארוך ונמוך, ושרפרף עליו אני יושב, מביט בך.
את נבוכה, זו הפעם הראשונה, את משפילה עינייך,הנרות בחדר החשוך מעט מהבהבים,ריח הקטורת נע בגלים .אני מחייך ,מביט בך, ואת מחכה, נגש אליך, אוחז בשערך ובצווארך, ומוריד אותך על ברכייך,שנייה מהוססת של התנגדות, ואת יורדת,הנחתי ידיך תחת ברכיך, אסרתי עליך להוציאן,את ממתינה.קושר לך בשקט את העיניים ,שומע אותך מתנשמת,זה חדש לך,אבל נעים,לא כל כך נורא כמו שחששת. אני לוחש באזנך, אומר לך כי את בטוחה,כי לא אפגע ולא יישאר סימן,את מחייכת ,מרפה ,נרגעת יותר,מלטף את צווארך,אוחז בשערך בחוזקה, ונושק לשפתייך ברכות,את נצמדת, מנסה להתקרב,אני מרגיש את הלחץ והרצון עולים בגופך,וגם אצלי,אני נסוג,יושב מביט בך,כי את כה יפה,את נעה בחוסר שקט,ממתינה,אני ניגש אליך, משחרר ידיך.
מסיר חולצתך,החזייה יורדת, ושדייך נחשפים,ידיך חוזרות, אוחזות בברכיך, שמפוסקות קלות,שדייך כה יפים,את מזדקפת מושיטה,פטמותיך נעות מזמינות ,אני מלטף שד רך,לוחץ.
לוקח פטמה אחת, מלטף, לוחץ, משחרר,ושוב צובט ,בשד השני אני נע בעדינות,מעביר לשון לחה סביב סביב,על השד הימני אני מפעיל לחץ, משחרר ושוב צובט,שד שמאל מלטף, נושך לפטמת שדך הימני.
נוגס, מלקק ונע לאחור.את נאנחת, מזדקפת, ממתינה.שדיך זקורים ממתינים,אני לוחש באוזנך כמה יפה את,שאקח, ואדע להעריך זאת,את מנידה ראשך,ללא הבעה.
מרים אותך, מצווה עליך להסיר את מכנסייך ותחתון, ואת עושה זאת מהר.
עומדת במרכז החדר, מחכה, עירומה בגוף ונפש ,ואני ניגש לאט,ועם ידית השוט אני מפסק רגליך מעט,
רואה את הכוס שלך נפתח, גורם לי להרגיש את העונג שאני מבקש,את ממתינה,ואני מסתכל עליך,מבקש ממך להסתובב, ואת עושה זאת,אני רואה את החיוך חוזר אליך, ואני מחייך, גם אם את לא רואה,מוביל אותך לשולחן, על ארבע את ,קושר ידייך לרגלי השולחן. מלטף שערך,בא למולך ונושק לך עמוק,חזק,מרים אותך מעט, מלטף שד, ומועך אותו,לוקח פטמה וצובט,ואת הפטמה השנייה מושך אלי, גופך מתפתל, ואני מצליף קלות על ישבנך,את מופתעת, נרתעת, נרגעת, מחייכת,ממתינה.
אני מצליף שוב, את נאנחת,לוחץ על פטמה,מלטף ישבנך,ומצליף שוב .מתרומם, עומד מעליך.מפסק רגליך, כולך על ארבע, על השולחן.את רטובה ממתינה,מלטף ישבנך,מעביר את השוט קלות,ומכה ,מעט חזק יותר,את נעה בהפתעה.ושוב מכה,ואת מרפה, מקבלת, מתמכרת לעונג שנוגע בך כה חזק,והצליפות מערפלות אותך,את שקטה, רק ההרגשה של ההתמכרות עוברת בגופך,נעה בגלים וזרמים,הפסקתי לרגע,ואת נבהלת, ובקשת עוד מהאדון,"בבקשה עוד אדון". ואני ממשיך, ואת מתחננת לעוד,ואז אני מרגיש כי די,ואת נופלת רפויה.ואני נע לאחור,שקט ממתין.
מחדיר ידי בין רגליך,לאט לאט,את פותחת יותר, רטובה,אני מעביר ידי לפיך,את מלקקת אצבע ,אצבע.אני חוזר לכוס הממתין שלך,את ממתינה, כזונה לאדונה.צייתנית ככלבה,ממתינה.
אני נגש, יושב,את נעה ,נבוכה מחכה.אני מאוד מגורה, מרגיש את הלחץ העולה בגופי ,אני כה רוצה,אבל רוצה יותר מכך ,להמשיך להרגיש את השליטה וההנאה שגופך נותן.
מחדיר ידי לתוכך,אט אט,את נאנחת, נמתחת, מפסקת הכול.ידי בתוכך,נוגעת בעדינות, משחקת בך,את נעה מהר, בוכה נרגשת ,סוערת ,נעה כבובה,ואני מרגיש אותך מתכווצת,נפתחת נעה, מטה, מעלה ,ולצדדים.בידי השנייה, מורח קרם על חור ישבנך,וחודר בעדינות,קולות האנחות שלך עולים, את מתפתלת,אני מחדיר אצבע,כולה בפנים,עוצר, .בעדינות יוצא.עוזב אותך כך.ויושב להביט בך,לחה, רטובה, ממתינה.
אני מתפשט,את שומעת זאת, מחייכת ,תנועת גופך שמצפה, גורמת לי אושר,יודע כי כאן את ,בשבילי למעני,שאקח.
עומד עירום למול פנייך,את לוקחת את הזין שלי בפיך, מוצצת בשמחה, מלקקת כמו זו הפעם הראשונה שלך,וזה עושה לי טוב.
עובר סביב, מביט על אותם חורים מבריקים לחים הממתינים לי.מרגש.מעורר,אבל כה יפה להביט בתשוקה זו,כמעט כמו להיות בתוכה.
אני חודר בעדינות,נעים לי,נע לאט, את נאנחת,את מנסה לעזור,אני עוצר אותך בטפיחה חזקה על ישבנך,את נאנחת, ממתינה.אני ממשיך ומצליף בך,נע רכות בתוכך,לוחש באוזנך כמה אני נהנה ממך,כמה עונג את יודעת לתת.את בוכה אני יודע,לא רואה, מרגיש.אוחז בפטמה ולוחץ,יוצא ממך,
מניח מצבטיים על כל פטמה,את השרשרת המחברת בניהן מעביר לגבך. וחודר שוב לגופך בחוזקה , אוחז בשרשרת כמושכות, ונע עליך כרוכב, ואת כסוסה פראית, נעה תחתי מתואמת,מחרחרת, גונחת.אני מצליף בישבנך, ומושך במושכות שדיך ואת רועדת,על הקצה.
אני פוקד עליך לעצור, לא לנוע יותר, ויוצא ממך ,את לא זזה, קפואה .את הולכת להתפוצץ,אני גם ,אבל נמתין,נע בחדר, לקחתי לשתות,
שחררתי ידייך,השכבתי אותך על השולחן, על גבך, גלגלתי את הבקבוק עם הקרח על שדייך, בטנך,את נאנחת, קר לך.
אני אוחז בנר, ומטפטף,ההפתעה מקפיצה אותך,את נזרקת באוויר,ואני לוחץ אותך מטה, מחייך.
מטפטף מבטנך מטה, לכוס הפתוח שלך, ומגלגל הבקבוק אחריו,מניח את בקבוק הקרח בין רגליך,מטפטף על פטמתך שעווה ,את מופתעת ,מתפתלת, תחושות החום והקור מבלבלות.מניח את הבקבוק על שדייך.
נסוג, מחכה,ואת ממתינה.מלטף את גופך, מעביר יד עדינה מפסלת,את נעה, אני אוחז את הבקבוק שלא ייפול.נושק לך בעדינות
את מחייכת נרגעת,אומר לך בשקט כי אמשיך ואקח,כי את זונה שיודעת התמסרות מהי.את מהנהנת,ואולי דמעות בעינייך.את נרגעת שוכבת,שקט,אני מסלק הבקבוק הקר מגופך.
לוקח את הדילדו הגדול שלך,נוגע בך,את מחייכת לקול המוכר,מרימה גופך למולי.אני מחדיר בעדינות,
את נעה מרוכזת כל כך,לא מחייכת, את בעונג הזה,אני צובט בפטמותיך, ולוחש לך את המילים שאת שונאת, כמהה לשמוע,את כל המשפטים שלמדת להשתוקק להם ,ופחדת לספר,ואת נעה בתנועה מתמדת על ציר ידי האוחזות בך,בעונג שלך,את אצבעי אני מחדיר לתחת המופתע שלך,
נוגס בפטמותיך, נגיסות קטנות,מלקק, נוגס, משחרר, וגופך נע בטרוף ללא שליטה,פרט לשליטה שלי בך, בעונג שלך,שאוכל להפסיק שארצה,או לתת לך להתפרק, אם אבחר,אבל גם אני סוער,מראה גופך הנע באכסטזה, משפיע על גופי שנע לעומתך, גם אם את לא רואה..אני כה רוצה,אבל מחכה.
מלקק את עינייך העצומות,אוחז בשערך בחוזקה, מושך בכוח,נושך בפטמה, מגביר את הלחץ, ומכניס לישבנך אצבע נוספת,מוציא את הדילדו מעט, מחדירו שוב,את מתכווצת, נעה במהירות אחריו.
מוציא את הדילדו ממך בעדינות,חודר אליך, כה משתוקק.ואת זועקת, ופורקנך מיידי, מלא, שוב, ושוב ,ושוב,,ואני נע בתוכך, ואת משתוללת, ואני אוחז בך, מרגיש את הגוף שסוער תחתי בכוח שלא יאמן שוב, ושוב, ושוב ,ואין לך כבר קול ,את רק משמיעה משפטים לא מובנים,
את נופלת, גופך נע לאט,אני יוצא מתוכך,את מתרוממת, מקבלת את נוזל תשוקתי לפיך, שדיך ,נאנחת נופלת לאחור,אני מחבק ואת נושקת ,מחייכת, שקטה בוטחת,מאושרת...
max69​(שולט)

צריך לפתוח מדור קבוע בשם , חוויות מהסשן.

max69​(שולט) • 9 באוק׳ 2004
נחמד מאוד , אבל לא hard core
icon_wink.gif
@buba@​(נשלטת)
@buba@​(נשלטת) • 9 באוק׳ 2004
נהנתי לקרוא אותך , איש מוכשר !!
ראש השבט​(שולט)

אז לכול אלו שיגיבו..

ראש השבט​(שולט) • 9 באוק׳ 2004
זו פעם ראשונה של אישה בתחום,אז מערבבים את הדברים,תמהיל אחר,מוכר וחדש שיקל על הקבלה,לכן חיברתי כאן את הדברים,ומכאן לבחון להכיר ,ולקחת עוד.
זו דעתי,לתת לדברים להתחיל,ומשם הכל פתוח..
ve-ra{Q}

אויש

ve-ra{Q} • 9 באוק׳ 2004
אני אוהבת לייט בעיקר בכל הנוגע לקולינריה
אם כי מסתבר שהיא טובה גם ברבדים אחרים icon_rolleyes.gif .

כייף לקרוא.

_li-at_-