סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחפש סאבית לא סופרת או פילוסופית!!!!!!!

מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 10 באוק׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 10 באוק׳ 2004
קמאו - לא מדובר פה על דרישות מוגזמות (או במקרה הזה, פחות מדי דרישות) אלא פשוט שבאמת נמאס כבר לקרוא פה על אנשים שמתלוננים כל הזמן. מה הן אמורות לעשות? לבקש סליחה שיש להן איי.קיו תלת-ספרתי? חלאס עם זה כבר. כל השמנות שמתלוננות שלא אוהבים אותן, כל העבדים שמתלוננים שהמלכות לא 'אמיתיות', אדונים שמתלוננים שהסאביות לא מספיק, רממ, סאביות... ועוד מיני חרטא-ברטא... נהיה כבר באסה לקרוא פה.

לכל אחד יש בשקות, דרישות, רצונות, מוזרויות... אבל רובנו מספיק חכמים לשמור את זה לעצמנו, ובטח שלא להתלונן אם לא מצאנו.

ציטוט: קופלת.. לא עומדת בסשן-האל-חיוך-העצמי שלה.. וממשיכה לצחוק
כל הדרך..

The only way to live, baby.

לצחוק מבאסה לבאסה. icon_smile.gif
Grey / Green
Grey / Green • 10 באוק׳ 2004
מסכים. מה קרה ללשמור בבטן ולייצר אולקוסים? לא טוב לכם?
Dom_Quixote

ומי לא בא?

Dom_Quixote • 10 באוק׳ 2004
לי אישית מאוד חסרות בשרשור הזה תגובותיהם של קן מחפש ברבי והאלטר-אגו שלו ששכחתי את שמו. שמא חזיון מופלא של גלגול נשמות נפרש לפנינו?

עכשיו, אם תסלחו לי, יש בדעתי להירשם תחת ניק חדש, ולפתוח איתו שרשור נחש חדש.

כבוד,
קיחוט
אנפת לילה

קיחוט יקירי

אנפת לילה • 10 באוק׳ 2004
אני מבקשת השירשור שתפתח יתמקד בשאלה הקריטית הבאה:
מה יותר שווה - דום חתיך או דום בוגר בנפשו ?(ומאחר והשני הוא פיקציה מוחלטת אפשר פשוט לשאול - מה עדיף?, סתם ככה רק בשביל להצית איזה אש חדשה ולהעליב איזה שולט אכול רגשות נחיתות)
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

שתי אפשרויות

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 10 באוק׳ 2004
1. המדובר בסאטירה מדהימה על זן הדום הבכיין המצוי (דב"מ) שבוודאי נכתבה ע"י סאבית.

2. המדובר ב- Flame Bait

flame bait: n.
[common] A posting intended to trigger a flame war, or one that invites flames in reply. See also troll.

זוהי תופעה נפוצה ברשת, אדם שמפיק/ה הנאה בחיים מלבוא למקום, לזרוק בו קטע קצר, וליהנות מהבלגן שהו/יא יצרו.

אדם כזה, למשל, מתחיל את היום בהפצת מתכון להכנת סטייק חזיר ברוטב צדפות באתר של חרדים, עובר לפורום של לסביות וכותב שבעצם הן נשים מכוערות שחסר להן זיון, ולקינוח הוא עובר כאן אצלנו...

התרופה הכי טובה לכאול פירומנים היא העדר תגובה.

כשיגלו שאין מי שיחזיר להם תגובות, יימאס להם לשחק פינג בלי פונג....

ket​(לא בעסק)

Re: הכי הכי אני אוהבת

ket​(לא בעסק) • 10 באוק׳ 2004
[quote="אנפת לילה"]את אלה שנכנסים לפה וקובעים מיד שלאף אחת פה אין נסיון וכלנו משחקות בכאילו.
בעיקר את אלה שרוצים סאבית אינסטנט, שתכנע מייד למרותם ולא תעיז להביע שמץ אישיות.
אין עלייכם , בחיי שאין.

אולי תנסה להכנס פעם בתור סאבית ותראה איזה סוג של פניות אנחנו מקבלות?

את מתכוונת לכאלו פניות?

: "נראית טוב או כמו הצרות שלי?"
הודעה כובשת טריה הישר מהתנור.
.
ket​(לא בעסק)

אה וגם..

ket​(לא בעסק) • 10 באוק׳ 2004
מציעה לפתוח שרשור על מהי ההודעה הכי מפתה שקיבלת,
יש לי כבר כמה להציע כמועמדות ראויות. icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
baby(expired)​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 11 באוק׳ 2004
baby(expired)​(לא בעסק) • 11 באוק׳ 2004
או, אותו שליט שלח גם לי הודעה המנוסחת אותו דבר, מסכן, השטיפה שהוא קיבל ממני.

כמה פעמים צריך להסביר לדומים האלה?

אם אתה רוצה להתחיל עם בחורה ברחוב אתה לא תכניס לה סטירה ותגרור אותה בשערות לאוטו שלך (אלא אם אתה בקטע אחר ולא הכי חוקי). כך בעיני גם בכלוב. תגיד יפה שלום ותציד את עצמך. כדי לזכות בכבוד צריך לתת קצת.

קיבינימט...כל כך הרבה עבודה, וכל כך מעט תפוקה...

ואדון X, בהצלחה גם לך, זכית ב15 שניות התהילה שלך. עצה אישית ממני? יש דרכים יותר טובות להשיג תשומת לב, הן רק דורשות יותר מאמץ.

זיון, עם קצת ספאנקינג זה לא בדס"מ (סתם לתשומת ליבך), בשביל זה אפשר להשתמש בקרם ויד ימין.
Demi
Demi • 11 באוק׳ 2004
תגידו, זה ההוא ששאל על תפירת השפתיים?

לעזזל כבר 3 בלילה, לילה טוב icon_smile.gif
קליבר​(שולט)

בוקר טוב ...

קליבר​(שולט) • 11 באוק׳ 2004
הגעתי עכשיו , מה קרה כאן בדיוק ?

icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

ולמה מגיבים בכלל להודעות האלה ?