צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשבתי.....

Tamashi Nawa​(שולט)
לפני 19 שנים • 15 באוק׳ 2004

קראתי

Tamashi Nawa​(שולט) • 15 באוק׳ 2004
קראתי את ההודעה שלך והתגובה היחידה שאתה ראוי לה היא חוסר תגובה.

עברת וחצית כל גבול, ואיני מתכוון להשפיל עצמי לרמה כזאת, ואין בכוונתי יותר להגיב.
Tainted​(לא בעסק)

Re: נקודה אחת

Tainted​(לא בעסק) • 15 באוק׳ 2004
Abyss כתב/ה:
שיותר טוב ממך. אבל תמיד ולעולם אני אעמוד לצידן, כי פשוט אני אדם שכזה,

כן , כן, בגלל זה לא באת לבקר אותי אחרי הניתוח!??! icon_mad.gif icon_mad.gif icon_mad.gif icon_mad.gif icon_mad.gif
חבר, אני זוכר!
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 15 באוק׳ 2004
זאלופון כתב/ה:
דמי,
אני חושב שאתה מעלה בשרשור הזה נקודות חשובות לגבי הראייה הרומנטית הזו של דום כמישהו נשגב, אציל ואבירי

(הערה: כל קשר בין ביקורת על ראייה של דום כאביר אצילי לבין דום קיחוט שהוא אכן אביר אצילי - מקרי בהחלט).

וזה נאמר מהדום הרומנטי מצמד הזאולוטוסים???????????? אתה דום נשגב אצילי ואבירי לא???? icon_lol.gif חולה עליך!

נ.ב
למה אני לא מצליחה לצוטט לעזאזל
Demi
Demi • 15 באוק׳ 2004
מעניין

אחרי שטענת שאני לא חושב או שאני לא מסוגל להגיע להחלטה להתחיל לחשוב...
אחרי שטענת שכאשר אני מצליח להגיע להחלטה להתחיל לחשוב וגם מצליח לחשוב אז אלוהים ישמור...
אחרי שרמזת שפגעתי בטוסט וטענת בתוקף שפגעתי ביהלום, מה שכולם יכולים לראות שאיננו נכון...
אחרי שהצגת אותי כאדון עלוב שלא מסוגל לשלוט בסאבית בלי להשתמש בחגורת צניעות...
אחרי שהצגת אותי כפגע והשוות אותי לפגעי העולם וטענת שאני פוגע בכל מה שמסביבי...
אחרי שהצגת גרסה ראשונה ואחרי זה שינית אותה והודתה בכך ששיקרת כאשר הצגת את גרסתך הראשונה...
אחרי שהכנסת לי לפה מילים שלא אמרתי ופירשת את הדברים שכתבתי במשמעות שונה מזאת שהתכוונתי אליה...
אחרי שהצגת את הדברים שכתבתי כניסיון לעשות לך רצח אופי...

אחרי שהצגת את עצמך כחסיד אומות העולם שתמיד תעמוד לצד כל שפחה באשר היא...
ואחרי שהצגת את עצמך כאדם רחב לב רגיש ופגיע ולמרות זאת לא היססת לפגוע בי!

ועכשיו אתה עוד טוען שאני ראוי לחוסר תגובה למרות שההוכחות שפגעת בי מוצגות כשמש ביום בהיר...
ולא רק שפגעת בי, מוצגות גם הוכחות ששיקרת כי שינית את גרסתך...
ואתה עוד מעז למשוך את ידך מבלי להתייחס לעובדות שמוצגות כאן?
אז כנראה שאתה לא באמת מה שאתה טוען שאתה
כנראה שרב הנסתר על הגלוי
ומשיכת ידיך מהסבר והבהרה והתנצלות על הדברים הקשים שאמרת לי רק מוכיחה את זה

אמרה לי פעם מישהי חכמה – לעולם אל תצפה מאחרים למה שאתה מצפה מעצמך
יודע מה? היא צדקה.
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 15 באוק׳ 2004
צר לי על שלא הבנת שבתחילת דברי ההערות שלי היו בהומור ציני ובידידות ולא על מנת לפגוע וחבל לי שבחרת לנצל את ההזדמנות ולנסות לפגוע אישית בי ובקרובים אלי

ומבחינתי אתה והנושא אינם קיימים יותר
שבת שלום
Demi
Demi • 15 באוק׳ 2004
שוב שינוי גירסה?

בהתחלה אמרת שהדברים שכתבת היו ברצינות כי אתה סוג של אדון שמגונן על כל הסאביות ממפגעי הטבע (כלומר אני).
אחרי זה שינית את גירסתך והסברת שזה היה כי נפגעת בכך שאני והיהלום צחקנו מעל גבי הפורום.
ועכשיו אתה טוען שהכל היה בצחוק ובידידות...

יותר מזה,
אתה מאשים אותי שניצלתי את ההזדמנות על מנת לפגוע בך ובקרובים אליך!
האם אני הזכרתי את הקרובים אליך מעל גבי הפורום או שאתה עירבת אותם על מנת להצדיק את התנהגותך?
ויודע מה... אספר לך בסוד – פניתי בהודעה פרטית אל מישהי שקרובה אליך, מישהי שאתה עירבת מיוזמתך, וכתבתי לה שאני מרגיש רע בגלל שהיא מעורבת בעל כורחה ושאם היא מעוניינת אז אני אבקש למחוק את כל השרשור הזה.
אז אתה אומר שאני ניצלתי את ההזדמנות על מנת לפגוע באנשים שקרובים אליך?
חשבת אולי שאתה שעירבת את המקורבים אליך ושמת אותם על מנת לתרץ את התנהגותך פגעת בהם בעצמך?

אז עכשיו אני צריך לקבל התנצלות נוספת - התנצלות על כך שאני מואשם בניצול מצב ציני על מנת לפגוע בך ובקרובים אליך!

יודע מה, עזוב, זה לא יוביל לכלום.
מה שחשוב לי זה שכולם רואים בדיוק מי משקר כאן באופן כרוני ומי מנסה להשמיץ את מי ללא הוכחות!
כולם רואים מי כאן דובק בעובדות ולעומת זאת מי משנה גרסאות כבר 3 פעמים בפחות מיממה, משמיץ, משקר, מנסה להתחמק מדברים שאמר, ומחפש את המוצא הנוח והקל על מנת להצדיק את דבריו בטיעונים מוזרים שמשתנים כל הזמן.

אבל לפחות אמרת שצר לך, ואת זה אני מקבל באהבה.
גם לי צר, וכולי תקווה שלא נצטרך עוד (נצטרך מתכוון לכל בני האדם באשר הם) להתמודד עם מצבים שכאלו.
Dom_Quixote

יישר כוח

Dom_Quixote • 15 באוק׳ 2004
אני רק רוצה לציין, שהיכולת ליצור שרשור של 55 תגובות ע"י שלושה וחצי מגיבים, שגם הם מתעסקים לרוב בלשים שלטי אוף טופיק אחד לשני, היא פשוט פנומנלית. אתם, רבותיי, משאבות שרשוריות.

דמי, הכל בגלל שהתחלת לחשוב.

לא מאמין שעכשיו תרמתי לניפוח השרשור,
קיחוט
Marcus Wright​(אחר)
לפני 19 שנים • 16 באוק׳ 2004

מיאווווווווווו

Marcus Wright​(אחר) • 16 באוק׳ 2004
חתול .
משעמם לכם
הנה כמה אתרי משחקים לא רעים
http://www.addictinggames.com
http://www.flasharcade.com
http://www.popcap.com

תעשו חיים . icon_twisted.gif icon_twisted.gif
Dom_Quixote
לפני 19 שנים • 17 באוק׳ 2004

או קיי חבר'ה, להתפזר. קיחוט שמע את הצדדים ולהלן פסיקתו

Dom_Quixote • 17 באוק׳ 2004
כבוד,

תגובתי הקודמת עליה הכבוד, נכתבה מתוך עיון מאוד מחופף בשרשור, והתעניינות בעיקר בעובדה שלפנינו שלושה עמודי שרשור מוויכוח פרטי בין שני אנשים.

אולם, רצה הגורל ומשעמם לי בעבודה, ועל כן לא נותרה בידי הברירה כי אם להיכנס לעובי הקורה ולקרוא את מגילתכם. חקרתיה לעומק, ולהלן מסקנותיי האובייקטיביות:

1. תגובה מס' 16 היא התגובה הראשונה בשרשור שנאמרה בטון רציני, והיא תגובתו של אביס. כך שניתן לומר שאביס הוא זה שהפסיק את הצחוקיה ועבר לדבר ברצינות. עם זאת, תגובתו היתה לגיטימית ולא אלימה, ותגובה קצרה מצד דמי על כך שחוסר המחשבה של סאביות נאמר בהומור, היה יכול וצריך לסגור את העניין. במקום זאת החליט דמי לעשות ניתוח היסטורי-פסיכולוגי של אביס בראי הדורות, ולאו דווקא מהסוג החיובי. דמי - חבל, ולא לעניין. אפילו אם אחרי 55 תגובות ניתן, בתיאוריה, לטעון כי אביס רצה לנגח אותך, הרי שעד לתגובתך זו אביס לא ניסה אפילו לדגדג.

2. יש צדק בדבריו של דמי על כך שכל מערכת יחסים היא שונה, ושמעבר לחובותיו של אדון להגן על שפחתו מבחינת בטיחות, SSC וכו', אין הוא מחוייב לסעוד אותה באופן כללי, ויכול להסתפק בכך ששניהם נהנים מהקשר. כמו בקשרים ונילים - יש כאלה שבהם בן הזוג זקוק ל"הגנה", ויש כאלה שלא, וקשר בדסמי ספציפי, שנועד בעיקר לצרכי הנאה (של שני הצדדים), אינו שונה, ואינו מחייב את האדון לדאוג יומם וליל לסאביתו (ובכוונה אני לא אומר שפחתו), כל עוד גם היא חפצה רק בסיפוק הנובע מסישון מזדמן.

3. עם זאת, גם ראייתו של אביס היא לגיטימית, ולדידם של רבים אף נכונה. קשר בדסמי הוא, אחרי הכל, מורכב יותר מבחינת מאזן כוחות ורגשות מקשר ונילי, ובמצב שבו לצד אחד הכוח, הרי שעל אותו צד חלה גם האחריות. בין אדון ושפחה שנמצאים בקשר בשביל יותר מהצלפות, רצוי וצריך שתהיה מצד האדון יותר מדאגה למרוח שמן אחרי קיינינג. בקשר עמוק יותר מאשר סישון פעם בשבוע, שהוא בדסמי אדון-שפחה באמת ובתמים, הרי שמובן מאליו שהאדון לא יכול לראות את עצמו כמכונת ספנקינג גרידא.

כך, ששתי התפיסות תופסות ולגיטימיות, והשאלה היחידה היא, למה לעזאזל אתם רבים?

דמי, אני לא חושב לרגע שאביס ניסה לנגח אותך, וגם לא חושב שיש לו צורך בלהרשים (שלא לומר "ללקק") למישהי שהוא בעצמו הכניס לקהילה. אני מאמין באמת שהוא רואה אחריות מתוקף תפקידו להגן על אדם קרוב אליו, ואני לא חושב, לפחות על רקע האמור על ידיו בשרשור הזה, שיש מקום להטיל ספק במניעיו. נדמה לי שההתקפה שלך לא היתה במקום. אני לא נגדך פה בשום אופן ואין לי כוונה להטיל עליך סנקציות כלכליות כדי שתתנצל, אבל אני לא סבור שהצדק עמך במקרה הזה, והתנצלות רק תעשה אותך אדם גדול יותר.

לזכותו של דמי ייאמר, שכל העניין נאמר, על פי הבנתי, בהומור בלבד, וחבל שהוצא מלכתחילה מהקשרו זה.

אני מודה לכל מי שהזכיר אותי במהלך השרשור כאציל ונעלה מעם. תרומות ניתן להעביר לחשבוני.

כבוד,
קיחוט (ואגב, כשקוראים לי בשמי המלא יש לכנותי: דום קיחוטה. איתכם התודה).

נ.ב - אני מבקש להזכיר שאפשר ורצוי לנגח את אביס על מחדליו הבטחוניים הרבים ופשעיו החמורים נגד האנושות, ובמקרה הזה איש לא יוכל לסתור את טענותיכם. הלאה התהום!
nerissa​(אחרת)
לפני 19 שנים • 17 באוק׳ 2004
nerissa​(אחרת) • 17 באוק׳ 2004
אהמממ... קיחוטה, קיחוטה..
נו טוב.. אחרי הודעה (מושלמת) שכזו מה שנשאר זה..

ללכת למלא שוב eat.gif ולקרוא עוד 8756878347 עמודים שעומדים להופיע כאן icon_lol.gif