בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשבתי.....

Romantikan​(שולט)
לפני 19 שנים • 17 באוק׳ 2004
Romantikan​(שולט) • 17 באוק׳ 2004
קישוט לדעתי לא היית צריך לכתוב את התגובה הזאת

אני לא מבין מאין אתה יודע לקבוע לאיזה מהדברים הם כן התכוונו ברצינות ולאיזה לא והחל מאיזו הודעה.
זה גם ממש לא משנה מה אתה חושב, מה שמשנה הוא הוא מה כל אחד מהם חושב
ומה כל אחד מהם מבין.
אני לא רואה כל סיבה לאדם שלישי להתערב בשירשור בין שני אנשים שמכירים אחד את השני
ולא נראה לי שמישהו מהם זקוק לתובנותיך על העניין.

כנ"ל לגבי כל מיני תגובות אוטומטיות למיניהן שהיו בנוסף לחילופי הדברים בין שניהם.

כנ"ל אגב לגבי התגובה שלי אבל מה לעשות וקיחוט כנראה החלטת לתפוס טרמפ על שירשור הזה
שמן הסתם לולא היית מגיב, היה שוקע אט אט לתחתיות הפורום, ואתה בעצמך כתבת כאן
איזו טרוניה על מספר התגובות הגבוה שנובע משני אנשים שרבים וכתבת שאתה לא מאמין
שאתה תורם לשירשור הזה, אז אם כך למה באה התגובה הזאת ?
Dom_Quixote

RE: רומנטיקן

Dom_Quixote • 17 באוק׳ 2004
רומנטיקן יקר,

אתה אינך חשוד, חלילה, בהשתייכות לאוהדיי, ועל כן נדמה לי שמי שתפס טרמפ פה כדי להגיב הוא לאו דווקא אני.

השניים מן הסתם לא מבינים זה את זה, ואולי אדם שלישי, מפוכח, אובייקטיבי, עם כישורים משביעים רצון בתחום הבנת הנקרא מחד ושאיפות גלובליות בתחום השכנת השלום מאידך, יכול לעזור. אין לי ספק כי שניהם היו נשארים בחיים גם לולא התערבותי (למעט אביס, שהיה אמור להיות מוצא להורג כבר לפני שלושה שבועות והשד יודע מה קרה עם זה).

תאמין לי שהדבר האחרון שאיכפת לי זה להקפיץ את השרשור. הרי האינטרס שלי הוא ששיאו של הנחש לא יישבר לעולם. איך אפשר לחשוב אחרת?

מודה לך על הארתך את עיניי,
כבוד סינתטי,
קיחוט

נ.ב - מבקש לציין שאין בכוונתי לפתוח פה ויכוח חדש. כל תגובה נוספת תיתקל בשתיקה רועמת, אם כי מי שרוצה לדמיין דברים חכמים שהייתי אומר מוזמן.
Romantikan​(שולט)
Romantikan​(שולט) • 17 באוק׳ 2004
אני הגבתי לעניין העקרוני
יכול להיות שזה מקובל על שניהם שאתה תבוא ותשפוט ביניהם ותקבע מי היה לא בסדר וגם תפרסם את זה.
לי זה לא נראה מכובד.

אני לא יודע מניין הסקת אוטמטית שאני איני נימנה על קהל אוהדיך ולמה אתה מתכוון במושג זה.
האם קהל האוהדים נמדד לפי סקרי דעת קהל שערכת בקרב הקוראים הרבים שבפורום ?
אני לא יודע אם יש כזה קהל, או אם הוא קיים אך רק וירטואלי או במציאות.
על כל פנים אני אינני נימנה עם קהל האוהדים של אף אחד
וגם לא עם קהל המתנגדים לכל אחד.

עצם זה שאתה חוזר ומזכיר את שירשור הנחש רק מחזק אצלי את הדיעה שכל העניין אז היה רק תירוץ
כדי להשיג רייטניג ולעשות לעצמך שם.
אריאנה​(שולטת)

Re: או קיי חבר'ה, להתפזר. קיחוט שמע את הצדדים ולהלן פסיקתו

אריאנה​(שולטת) • 17 באוק׳ 2004
Dom_Quixote כתב/ה:
כבוד,
תגובתי הקודמת עליה הכבוד, נכתבה מתוך עיון מאוד מחופף בשרשור, והתעניינות בעיקר בעובדה שלפנינו שלושה עמודי שרשור מוויכוח פרטי בין שני אנשים.
אולם, רצה הגורל ומשעמם לי בעבודה, ועל כן לא נותרה בידי הברירה כי אם להיכנס לעובי הקורה ולקרוא את מגילתכם. חקרתיה לעומק, ולהלן מסקנותיי האובייקטיביות:
1. תגובה מס' 16 היא התגובה הראשונה בשרשור שנאמרה בטון רציני, והיא תגובתו של אביס. כך שניתן לומר שאביס הוא זה שהפסיק את הצחוקיה ועבר לדבר ברצינות. עם זאת, תגובתו היתה לגיטימית ולא אלימה, ותגובה קצרה מצד דמי על כך שחוסר המחשבה של סאביות נאמר בהומור, היה יכול וצריך לסגור את העניין. במקום זאת החליט דמי לעשות ניתוח היסטורי-פסיכולוגי של אביס בראי הדורות, ולאו דווקא מהסוג החיובי. דמי - חבל, ולא לעניין. אפילו אם אחרי 55 תגובות ניתן, בתיאוריה, לטעון כי אביס רצה לנגח אותך, הרי שעד לתגובתך זו אביס לא ניסה אפילו לדגדג.
2. יש צדק בדבריו של דמי על כך שכל מערכת יחסים היא שונה, ושמעבר לחובותיו של אדון להגן על שפחתו מבחינת בטיחות, SSC וכו', אין הוא מחוייב לסעוד אותה באופן כללי, ויכול להסתפק בכך ששניהם נהנים מהקשר. כמו בקשרים ונילים - יש כאלה שבהם בן הזוג זקוק ל"הגנה", ויש כאלה שלא, וקשר בדסמי ספציפי, שנועד בעיקר לצרכי הנאה (של שני הצדדים), אינו שונה, ואינו מחייב את האדון לדאוג יומם וליל לסאביתו (ובכוונה אני לא אומר שפחתו), כל עוד גם היא חפצה רק בסיפוק הנובע מסישון מזדמן.
3. עם זאת, גם ראייתו של אביס היא לגיטימית, ולדידם של רבים אף נכונה. קשר בדסמי הוא, אחרי הכל, מורכב יותר מבחינת מאזן כוחות ורגשות מקשר ונילי, ובמצב שבו לצד אחד הכוח, הרי שעל אותו צד חלה גם האחריות. בין אדון ושפחה שנמצאים בקשר בשביל יותר מהצלפות, רצוי וצריך שתהיה מצד האדון יותר מדאגה למרוח שמן אחרי קיינינג. בקשר עמוק יותר מאשר סישון פעם בשבוע, שהוא בדסמי אדון-שפחה באמת ובתמים, הרי שמובן מאליו שהאדון לא יכול לראות את עצמו כמכונת ספנקינג גרידא.
כך, ששתי התפיסות תופסות ולגיטימיות, והשאלה היחידה היא, למה לעזאזל אתם רבים?
דמי, אני לא חושב לרגע שאביס ניסה לנגח אותך, וגם לא חושב שיש לו צורך בלהרשים (שלא לומר "ללקק") למישהי שהוא בעצמו הכניס לקהילה. אני מאמין באמת שהוא רואה אחריות מתוקף תפקידו להגן על אדם קרוב אליו, ואני לא חושב, לפחות על רקע האמור על ידיו בשרשור הזה, שיש מקום להטיל ספק במניעיו. נדמה לי שההתקפה שלך לא היתה במקום. אני לא נגדך פה בשום אופן ואין לי כוונה להטיל עליך סנקציות כלכליות כדי שתתנצל, אבל אני לא סבור שהצדק עמך במקרה הזה, והתנצלות רק תעשה אותך אדם גדול יותר.
הלאה התהום!

ונאמר - אַמֶן.
Demi
Demi • 17 באוק׳ 2004
דום קיחוטה- דבר ראשון תגובה מספר 16 היא של ים ולא של אביס
נראה לי שהתכוונת לתגובה מספר 18 רק ששים לב שלפניה היו עוד תגובות רציניות

נתחיל בתגובה מספר 15 שלי בה הסברתי את עניין חגורת הצניעות ואת העניין שבגינו "סאביות לא יכולות לחשוב"
ובסדר יורד לתגובה מספר 13 של ים שנראת די רצינית
לתגובה מספר 12 של אביס בוא הוא מצהיר שהוא הוא המגן החי של היהלום ושל הטוסט מפני ומשווה אותי לפגעי העולם
לתגובה מספר 11 שלי בה אני שואל את אביס מדוע ולמה הוא הפך למגן חי
לתגובה מספר 10 של אביס בה הוא מצהיר שהוא בשלבים למערכת שכזאת (מה שמקבל חיזוק ע"י ים בתגובה מספר 13) ומצהיר שיש לו בעיה עם התגובה שלי (מספר 4) לטוסט וליהלום ועוד מתריס בי על כך שאני זקוק לחגורת צניעות על מנת לשלוט בסאבית...
לתגובה מספר 8 של אביס בה הוא מתריס בי שלזה הגעתי כשהצלחתי לחשוב
לתגובה מספר 7 של ים בה היא מספרת לנו שאצלם (בממלכה) הם כבר חשבו על זה מזמן וגם ישמו ("מה לעשות, יש כאלו שחשבו על הכל מזמן")
לתגובה מספר 5 בה אביס שואל מתי אתחיל לחשוב ואם זה היה זה בצחוק או בהתרסה... מחמת הספק נגיד שזה בצחוק אבל ההודעות שמגיעות לאחר מכן מציגות בבירור מגמתיות (ראה תגובות מספר 10 ו-12 של אביס).

סיפרת לנו שמשעמם לך ושחקרת לעומק, ראה- דבר ראשון תלמד לספור, דבר שני למד את העובדות, דבר שלישי הבט על העובדות בצורה אובייקטיבית והסק את המסקנות המתבקשות.

ומכאן – כל סעיף 1 שלך שגוי ולכן יש לבטלו לאלתר והרי לך שוב הוכחות
"תגובה מס' 16 היא התגובה הראשונה בשרשור שנאמרה בטון רציני" – שגוי.
"שניתן לומר שאביס הוא זה שהפסיק את הצחוקיה ועבר לדבר ברצינות" – שגוי.
"ותגובה קצרה מצד דמי על כך שחוסר המחשבה של סאביות נאמר בהומור, היה יכול וצריך לסגור את העניין" – שגוי – תגובה זאת ניתנה בתגובה מספר 15 שמגיעה לפני תגובה מספר 18 (בספירה נכונה) או לפני תגובה מספר 16 לפי הספירה שלך.
"במקום זאת החליט דמי לעשות ניתוח היסטורי-פסיכולוגי של אביס בראי הדורות, ולאו דווקא מהסוג החיובי" – שגוי, התייחסתי בדיוק לדברים שאליהם התייחס אביס: " אם לא ברור לך שתפקידו הראשון במעלה של שולט הוא לשמור ולהגן על הסאבית שלו אז כבר אין לי מה לומר בנושא..... וגם במידה מסויימת כלפי סאביות אשר אין לי שום קשר אליהן, כחלק מהכבוד שלי ומהאחריות שלי כשולט." - רואה – העובדות קובעות שאביס הבין שעליו לגונן על פני היהלום מפני (ראה הודעות 1-4) וגם על הטוסט שהוא כאמור איננו סאבית לפחות למיטב ידיעתי... ובתגובתי התייחסתי בדיוק לעניין זה שאביס דיבר עליו ולא כטענתך על "ניתוח היסטורי-פסיכולוגי של אביס בראי הדורות".
"הרי שעד לתגובתך זו אביס לא ניסה אפילו לדגדג" – ושוב אתה מתעלם מהעובדות, כתבת שהיה לך משעמם.... ממליץ לך על משחקי מחשבה ולוגיקה למתחילים, זה יהיה הרבה יותר פרקטי.

ולכן, אחרי שראינו איך שקיחוט שבאמת שאין לי שום דבר כנגדו מתעלם מהעובדות, "מפספס" את הודעה מספר 15 ומעוות את המציאות לפי נוחיותו... כל מה שנשאר לי לעשות זה לפסול אותו מאובייקטיביות ולחשוש שאולי הוא נגוע באיזה אינטרס, כולי תקווה שזה לא המצב אלא פשוט - סתם רגע של עייפות ובלבול הובילו אותו לכתוב שטויות שכאלו מעל גבי הפורום.

לגבי סעיפים 2,3 –אתייחס רק לדבר אחד - "בקשר עמוק יותר ... שהוא בדסמי אדון-שפחה באמת ובתמים, הרי שמובן מאליו שהאדון לא יכול לראות את עצמו כמכונת ספנקינג גרידא"
קיחוט – כולי תקווה שלא ניסית להציג אותי כמכונת ספנקינג גרידא, וגם אם ניסית אז אסלח לך כי אני מניח שהיית באמת תשוש ומבולבל כשכתבת את ההודעה הזאת, העניין שרלוונטי לעניינינו הוא האם אדון צריך להשמיץ אדונים אחרים על כך שהם צחקו מעל גבי הפורום עם סאביות שלהם לשעבר, ממה שאתה אומר משתמע שכן – לגיטימי בעיניך שכל אדון ישמיץ כל אדון אחר שצוחק מעל גבי הפורום עם סאבית שלו לשעבר... תשמע... תראה.... אם זה באמת לגיטימי בענייך אז בבקשה תעזוב את הכלוב כבר עכשיו לפני שתמצא לך איזה סאבית ואז תמרר לכל מי שיצחק איתה מעל גבי הפורום את החיים!
מעבר לזה הרשה לי שלא להתייחס למהות של בדסמ בהודעה הזאת.

" ואין לי כוונה להטיל עליך סנקציות כלכליות כדי שתתנצל, אבל אני לא סבור שהצדק עמך במקרה הזה, והתנצלות רק תעשה אותך אדם גדול יותר" – מכיוון שפסלתי אותך מלשפוט בעניין זה בין אם כתוצאה מהתעלמות מהעובדות, בין אם כתוצאה מהטיית מספרי הודעות בצורה ובאופן שמשנים את המסקנות שמתבקשות מהעובדות ובין אם כתוצאה מעיוות המציאות. לאחר שהוכח שיתכן שאינך אובייקטיבי או חלילה נגוע באיזה אינטרס, לאחר שהועלתה הסברה (לטובתך) שיתכן ואתה סובל מבעיות בהבנת הנקרא או מבעיות בעיבוד הנתונים הקוגניטיבי או לחליפין פשוט סובל מעייפות ובלבול שפגעו בהקשרים הלוגים שכל כך ברורים במקרה זה (וכל אלו יכולים להיות בעיות קבועות או זמניות כמובן).... אז אני פשוט אומר לך כאן – לא אתה מסוגל לסבור ולא מסוגל לקבוע בעניין הצדק ולא אתה הוא שתקבע מה יעשה אותי אדם גדול יותר, העובדות פשוט מראות שאתה לא מסוגל לזה... לפחות לא במקרה הזה.

ובנוסף ולסיים אצוטט לך דבר שכתב אדם שאולי אני לא מסכים איתו בכל דבר ועניין, אבל במקרה זה לפחות אני חותם על כל דבר שהוא כתב, רק שאתה... נו... טוב אז הנה זה:
romantikan כתב/ה:
קישוט לדעתי לא היית צריך לכתוב את התגובה הזאת

אני לא מבין מאין אתה יודע לקבוע לאיזה מהדברים הם כן התכוונו ברצינות ולאיזה לא והחל מאיזו הודעה.
ומה כל אחד מהם מבין.

כנ"ל אגב לגבי התגובה שלי אבל מה לעשות וקיחוט כנראה החלטת לתפוס טרמפ על שירשור הזה
שמן הסתם לולא היית מגיב, היה שוקע אט אט לתחתיות הפורום, ואתה בעצמך כתבת כאן
איזו טרוניה על מספר התגובות הגבוה שנובע משני אנשים שרבים וכתבת שאתה לא מאמין
שאתה תורם לשירשור הזה, אז אם כך למה באה התגובה הזאת ?

ומה ענית לו? – תרשה לי לצוטט משפטים נבחרים:

"אתה אינך חשוד, חלילה, בהשתייכות לאוהדיי, ועל כן נדמה לי שמי שתפס טרמפ פה כדי להגיב הוא לאו דווקא אני"
מה הקשר אם הוא אוהב אותך או שלא אוהב אותך? הוא כתב אולי את הדברים הכי נכונים שראיתי בשרשור הזה.

"ואולי אדם שלישי, מפוכח, אובייקטיבי, עם כישורים משביעים רצון בתחום הבנת הנקרא מחד ושאיפות גלובליות בתחום השכנת השלום מאידך, יכול לעזור"
כן יופי, רק שכרגע הוכחת שאין לך כישורים בתחום הבנת הנקרא, שספק אם אתה אובייקטיבי שלא לדבר על מפוכח, ושכל השאיפות שלך הן לא גלובליות אלא יותר.... איך נקרא לזה.... אישיות.

וכמובן שסיימת במשפט"
"מבקש לציין שאין בכוונתי לפתוח פה ויכוח חדש. כל תגובה נוספת תיתקל בשתיקה רועמת"
בבקשה, אני אשמח אם תעמוד במילותיך אלו כי באמת שלא נראה לי שיש לך מה להוסיף.

עוד מלעיזים למיניהם שמעוניינים לתפוס טרמפ על החגיגה?
אז לפני שאתם מזיזים את העכבר עיינו בבקשה במילים אלו:

romantikan כתב/ה:
ומה כל אחד מהם מבין.

Dom_Quixote

לילה טוב מירושלים

Dom_Quixote • 17 באוק׳ 2004
דמי יקר,

אני מכבד ומחבב אותך יותר מדי מכדי להגיב ברצינות על המתקפה הזו שלך.

רק אומר שהדבר היחיד שיותר מגוחך מלרמוז שיש לי קשיים בהבנת הנקרא, זה לטעון שכתבתי את הדברים מתוך אינטרס כלשהו.

בסך הכל ניסיתי לסגור את הסיפור, ואמרתי את דעתי האובייקטיבית, עפ"י העובדות שכל אחד, אולי חוץ ממך ומאביס, יכול לראות לאשורן. אפילו אם אתה לא מסכים איתי, וזו זכותך, לשון התגובה שלך, ממש כמו כל השרשור הזה, היתה לא במקום ומיותרת. אני מקווה שמתישהו תבין שתקפת פה, על לא דבר, מישהו שבסך הכל היה לטובתך.

וכן, יכול להיות שזו היתה תגובה 17 או 18. אני חושב שאני יכול לנחש איך אתה היית מגיב אם הייתי מביא לך טיעון כזה.

רק טוב חבר,
קיחוט

נ.ב - לשם הפרוטוקול: הודאה בטעות והתנצלות תמיד הופכות אדם לגדול, לא רק במקרה הזה, כך שסמכותי לקבוע אם הנך אדם גדול או לא, לא רק שלא קיימת, גם לא ממש רלוונטית.
ושנית, הגם שאני לא משוגע על מתקפות אישיות חסרות שחר באופן כללי, אני חושב שלצדד במישהו שלא חפץ דבר מלבד לזרוק קצת בוץ זה לא דבר ראוי, אפילו אם אתה מרגיש נפגע.
הוא​(שולט)

מי

הוא​(שולט) • 17 באוק׳ 2004
הראשון שיאלם דום מבלי להרגיש פרייר
ויצא עם משאית של כבוד.
הוא שומע כבר את דמי מקליד תגובה
מישלי

אמאל'ה !!!!

מישלי • 17 באוק׳ 2004
די !!!!!!
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 17 באוק׳ 2004
דום קיחוטה!

מהר לסגור את השירשור הזה!

הוא עומד לשבור את השיא של יוחנן!!!

גוואעלט!!!
Mr Leo
לפני 19 שנים • 18 באוק׳ 2004

הצעה פרודוקטיבית

Mr Leo • 18 באוק׳ 2004
דמי ואביס,
למה שלא תקחו כל אחד bull-whip ותתמודדו עם שחר,
כמו שני ג'נטלמנים?
whip.gif whip2.gif

אני מוכן לוותר על שעות שינה כדי להיות השופט...
כנ"ל לגבי כל חרחור אחר שמתרחש כאן.

מעבר לזה, טלנובלה מאוד מוצלחת