צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פורום חדש?

Tamashi Nawa​(שולט)
לפני 19 שנים • 18 באוק׳ 2004

להזכירך....

Tamashi Nawa​(שולט) • 18 באוק׳ 2004
יש לי עדויות מצולמות ומתועדות......

ואי אפשר בלי - יא חתיכת בן תאוות המרדות שכמותך.....
@buba@​(נשלטת)
@buba@​(נשלטת) • 18 באוק׳ 2004
אני חושבת שצריך לתת לכם קרדיט ולקרוא לפורום "מופע סטיינד אפ "
בכיכובם של אביס ודום קיחוטה ....

אני נהנת ? איך אתם ???
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
הוא​(שולט)

יא אוכלי

הוא​(שולט) • 18 באוק׳ 2004
קוזיקים icon_smile.gif
Dom_Quixote

אח, איפה המוח העסקי שלנו?

Dom_Quixote • 18 באוק׳ 2004
אביס ואנוכי מבקשים להודיע, כי כל מי שמעוניין לחזות במופע ההיאבקות בבוץ-רוחני שלנו מתבקש מעתה לשלשל לכיסנו מטבעות עוברים לסוחר (לא להתבלבל עם שלשולים אחרים), לפי התעריף הבא:

ירידה של אביס על קיחוטה - 5 ש"ח.

ירידה של קיחוטה על אביס - 20 ש"ח (אבל ניתן לקבל החזר ממס הכנסה, זאת הוצאה מוכרת לצרכי בריאות נפש הציבור).

שרבוב שמו של מישהו מהאתר לתוך הירידה (לדוגמה: אביס, זה נכון שאתה מסתפר אצל יוחנן הנחש?) - 40 ש"ח.

האשמת אביס במחדל \ טרגדיה היסטוריים - 35 ש"ח, 50 ש"ח אם אתם מעוניינים לבקש את הצד הפוליטי שאשם \ סבל במחדל, או לאזכר מחדל ספציפי.

האשמת קיחוטה בהיותו מושלם מכל בחינה, אציל נפש והחכם באדם - חינם אין כסף.

10% מכל ההכנסות ייתרמו לצדקה, ל"עמותה למען עולם טוב יותר וחיים נוחים לאבירים מודרנים ובני לווייתם" העוסקת בגמילות חסדים מכל הסוגים.

הכניסה לפייה - חינם, על שום היותה דמות מועדפת בחוגים הקרובים לצלחת. כמו כן תתאפשר כניסה חינם לכל מי שישמש מושא לאחת מהבדיחות (כך שתזכרו חברים, למעשה אנחנו עושים לכם טובה).

בברכת כבוד,
דום קיחוטה
מנהל אמנותי וגזבר

נ.ב - בכוונה נמנעתי מווריאציות נוספות על השורש י.ר.ד בהקשר קיחוטה ואביס, למען לא לגרום לאביס לעוגמת נפש עקב ריגוש יתר בשלב כה מוקדם. עמכם הסליחה
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 18 באוק׳ 2004
ניראה לי שברדיפת הבצע חסרת המעצורים שלך שכחת את הסיבה שלשמה התכנסנו כאן - להעליב חסרי עמוד שידרה ויצורים נחותים שכמותך.....

לו לפחות היית מעביר אלי אחוז מהרווחים......