לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה כמותית

היצור
לפני 19 שנים • 22 באוק׳ 2004

שאלה כמותית

היצור • 22 באוק׳ 2004
האם מישהו מכיר מדד או מידע מדויק לגבי כמות הקלוריות הנשרפות בזיון ?
האם אורגזמה שורפת יותר ?
כמה שורפת אורגזמה נשית ? גברית ?

אם זו השערה ולא מידע עובדתי, אנא ציינו זאת בבקשה. write.gif

תודה,
היצור icon_mrgreen.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 22 באוק׳ 2004
השאלה כללית ולא מספיק מדוייקת. זה כמו לשאול כמה תשרוף בריצה... כמה זמן ריצה? איזו מהירות? באיזה מזג-אוויר?

זיון זו פעילות גופנית. מניעים שרירים, וכו'. כמו כן, ישנה הפרשה של הורמונים ושאר כימיקלים, אשר גם הם תורמים (לפי הבנתי) לשריפת הקלוריות הזעה, וכדומה. מידע מדוייק אין ביכולתי לתת, בעיקר מפני שאתה לא מיקדת מספיק את השאלה.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 22 באוק׳ 2004
אוף...
רבע שעה שלמה חיפשתי את זה...
כשהייתי בצבא כתבתי איפושהו בדיוק כמה קלוריות זה נשיקה, כמה זיון וכמה זיון פראי עם אורגזמה אבל אני לא מוצאת את זה...
בכל אופן, הנה פרט פיקנטי:

הידעת שערכו מחקר וגילו שהנשיקה הצרפתית מקצרת לך את החיים בשלוש דקות עקב האצת פעילות הלב? ושבמהלך נשיקה צרפתית 17 שרירים משתתפים בה? וגם ששני האנשים מחליפים ביניהם כ-250 חיידקים, 9 מיליגרם מים, 0.7 מיליגרם חלבון ועוד כל מיני חומרים?
היצור
היצור • 22 באוק׳ 2004
למלכה הכחולה-
לא כל כך ידעתי. אני לא בטוח לגבי קיצור חיים בגלל האצת פעילות הלב.
זה כבר נושא לדיון אחר, גם בספורט מאיצים את הלב, מפעילים שרירים וככה מתחזקים ואולי אף
מאריכים את החיים.

מקבי-
לאורכי זיון יש בטח ממוצע כלשהו. כל הנתונים כמו טמפ', זמן, הפרשת כימיקלים, כמות אורגזמות
וכו' יש להם ממוצעים או תנאים אופטימליים כביקורת למדידה.
השאלה היא אם מישהו חיבר אותם ?!
המידע על כמות אנרגיה ממוצעת שצורכת אורגזמה סביר להניח שקיים, כמו לגבי ריצה מסויימת מדודה.
ז"א, אם אתה מכיר את הנושא, האם אתה יכול לתת מידע שממנו נתמקד-
ממוצע כלשהו לגבי חלק מהגורמים ? טווחי מינימום מקסימום ?

תודה,
היצור icon_mrgreen.gif
לונה​(אחרת)
לפני 19 שנים • 23 באוק׳ 2004
לונה​(אחרת) • 23 באוק׳ 2004
אני שמעתי פעם שבשעה של סקס שורפים 39 קלוריות
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 23 באוק׳ 2004
ציטוט: ממוצע כלשהו לגבי חלק מהגורמים ? טווחי מינימום מקסימום ?

מצטער, לא נראה... אבל אנסה בכל זאת. וגם העניין הזה של הממוצע... אתה יכול לעשות ממוצע של פעולה מונוטונית שחוזרת על עצמה בצורה פחות או יותר זהה, כמו ריצה. אבל זיון? באיזו תנוחה, לאיזה צד (החודר, הנחדר...), באילו תנאים סביבתיים (מיטה או ערסל? חום, קור, לחות...), ובכלל - על איזו רמת אינטנסיביות מדובר? וכאן, אולי גם מדובר בכאב, פעולת קשירה והצלפות, וכו'... א'קיצר, כל-כך הרבה פאקטורים שונים, בלאגן.

אני יכול להעריך שנניח זיון בתנוחה מיסיונרית למשך שעה רצופה ישרוף כמה מאות קלוריות בשביל החודר, בקצב פחות או יותר סביר (לא פמפום אחד בדקה, וגם לא מאה בדקה, באמצע), בהנחה שאין עוד דברים שקשורים לעניין (תרתי משמע). בטמפרטורת חדר, בלחות נורמלית. בשביל הנחדר(ת), אני לא יודע... לא הרבה, שים קצת פעולת שרירי-בטן, הזעה מסויימת, אורגזמה אולי... לא הרבה, יחסית. עוד פעם, זה בלי לקחת בחשבון פאקטורים אחרים כמו קשירות ו\או כאב, השתוללות, וכו'.

כך, אני מעריך, בין 300 ל-600 קילו-קלוריות לצד הנחדר (תלוי, שוב, במיליון ואחד דברים), ולא יותר מ-150 בשביל הצד נחדר. כך את כל זה בערבון מוגבל, ואל תבנה דיאטת-זיונים על בסיס זה. icon_razz.gif
:::::עריכה:::: אוקיי, עזוב את המספרים. אין לי מושג. O_ם

ציטוט: וגם ששני האנשים מחליפים ביניהם כ-250 חיידקים, 9 מיליגרם מים, 0.7 מיליגרם חלבון ועוד כל מיני חומרים?

בדיוק דיברתי על זה עם חבר שלי... וזה לא מדוייק. בכל מילי-ליטר של רוק ישנם מיליוני חיידקים, ככה ש-250 חיידקים קיימים אולי באיזור סטרילי של נ.א.ס.א, ובטח שלא באיזור הפה האנושי, מקום שבו כמות החיידקים אף יותר מזו שבאיבר המין הנשי. באשר לכמות השרירים... כרגיל, תלוי איך מתנשקים. ומה אם אני אוהב לנשוך? icon_twisted.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אוק' 23, 2004 3:56 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
שולץ האיום​(שולט)
שולץ האיום​(שולט) • 23 באוק׳ 2004

בשעה של משחק מקדים נשרף, פחות או יותר, המשקל שלך בקלוריות
כלומר אישה במשקל 50 קילו תשרוף משהו כמו 50-55 קלוריות.

בשעה של סקס רגיל תשרוף משהו כמו 4 שלישים של משקל הגוף שלך בקלוריות
כלומר גבר במשקל 70 קילו ישרוף בין 90 ל 100 קלוריות.

בשעה של סקס סוער תשרוף משהו כמו פעם וחצי משקל הגוף שלך בקלוריות.
moonstone​(נשלטת)
moonstone​(נשלטת) • 23 באוק׳ 2004
ואם זה "סקס פולני" (לשכב על הגב ולהרדם)?
כמה זה?
ואם הוא רק יורד לי ואני צועקת?
ואם אני רק בולעת?
ואם אני על ארבע ועושה קולות של כלבה?

מונקי מותק...כל אחד עם שריפת הקלוריות שלו
עוד לפני שמתחילים בסקס יש עוד כל מיני פרמטרים
מה שבטוח שסקס זה לא במקום ספורט וגם לא במקום דיאטה
icon_razz.gif
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 23 באוק׳ 2004
מנת זרע ממוצעת מכילה כ- 17 קלוריות, עתירה בחלבון ובאבץ.
האבץ חשוב למניעת נשירת שיער ולחיזוק הציפורניים וגם יעיל מאוד נגד התקררות.
ישנם מחקרים הטוענים כי גברים שמאבדים הרבה זרע מאבדים גם הרבה שיער ממחסור באבץ.
קחו לתשומת ליבכם, גברים... לא רחוק מהקונדומים ברשתות הפארם יש את אגף התוספים, קנו גם חבילת כדורי אבץ, לא כולן אוהבות קרחים icon_rolleyes.gif