סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם מרד העבדים הראשון מסוגו בהסטוריה בפתח? כנסו והביעו דעתכם

מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 19 שנים • 23 באוק׳ 2004

Re: דום

מאסטר יקיר​(שולט) • 23 באוק׳ 2004
subsa30 כתב/ה:
דום היקר , את המטרה שלי לכל העניין לא אפרסם ואתה לא תבין לעולם , רק בסוף...

אולי אתה צודק, לא אבין לעולם...
מודה, ולכן עוזב...
ירוחם... icon_exclaim.gif
absolute zero​(נשלט)
absolute zero​(נשלט) • 23 באוק׳ 2004
DOM_NB האוחז בשוט כתב/ה:

הבאת רשימה של בעלי מקצוע, שלא מרוויחים כמוה...
ביקרת פעם באופן פרטי אצל רופא מקצועי לבדיקה של 10 דקות?
הזמנת פעם טכנאי מחשבים הביתה שיתקין לך מערכת הפעלה מחדש בפחות משעה??
ועוד כהנה וכהנה דוגמאות...

לסיכום,
אתה בא לקבל שירות מקצועי, תשלם בעבורו,
רק תבחר את המלכה המתאימה!

מבלי להפחית מכבודה ומאיכויותיה של אף אחת, אני חייב לתהות.
מה הכוונה, שירות מקצועי?
האם יש בית ספר למלכות?
האם יש למישהי מוסמכת מטעם ה"אגודה הישראלית להענקת כאב", כמו שיש לבעלי מקצוע אחרים מטעם האגודות שלהם?

לא מצליח להבין את המינוח, מלכה מקצועית. מקבל את ההעתקה השרירותית מהמונח הלועזי, פרופשיונל דומינה, אבל באמת נו.

ולפי מה שהמוח המעוות שלי מקיש, זונה שאוהבת למצוץ, היא מוצצת מקצועית?
תאיר​(נשלטת)

Re: דום

תאיר​(נשלטת) • 23 באוק׳ 2004
[quote="subsa30"][size=18]דום היקר , את המטרה שלי לכל העניין לא אפרסם ואתה לא תבין לעולם , רק בסוף...
[/size][/quote]

המממ קונספירציות וסודות...
יש לי רעיון, בטח הוא רוצה לשבור את שוק המלכות בתשלום על מנת שאחת מהן תדרדר לפת לחם ואז הוא כאביר אמיץ על סוס יציל אותה ויהפוך אותה למלכתו המוחזקת. מה לעשות שבמצב השוק היום הוא לא יכול להרשות לעצמו לפרנס לבד מלכה?

או שאולי לפני שבע שנים אישתו גילתה שהוא הולך למלכות ותשלום והוא משום מה מאשים את המלכה ורוצה לנקום בה?

ויותר ברצינות. אני מכירה כמה מלכות בתשלום ואף אחת מהן לא מליונרית. בלי להכנס לפרטי החישוב שלך (פשוט כי זה כבר נעשה בעבר באתרים אחרים) הוא פשוט לא נכון. ההוצאות הרבה יותר גדולות וההכנסות הרבה יותר קטנות. לגבי אלמנט השחיקה הנפשית נראה לי שאין לך כל אפשרות להעריך אותו עד שלא תהיה בעצמך מלכה בתשלום.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 23 באוק׳ 2004
אני טיפה מפספס פה את הנקודה. האם התלונה היא כנגד הימצאותן כלל של מלכות בתשלום, על המחירים, או על מה?

אם זה על הראשון... אז זה קיים רק בגלל שיש ביקוש. נשים כמעט אף-פעם לא (מבחינה סטטיסטית, ל]חות) הולכות לזונות, ולכן אין אדונים או סאבים שעובדים בזנות. גברים כן הולכים לזונות. בשביל אותם גברים, יש זונות, מכל הסוגים והמינים. לגבר שרוצה לחטוף הצלפות וכו', יש ה'מלכה בתשלום', זונה שמתמחה בגרימת כאב ושאר ירקות. היא מספקת שירות, שיכול להיות נהדר, ויכול להיות ג'יפה, לגברים בגלל שהם רוצים וצריכים את זה, ומוכנים לשלם בשביל זה.

לדעתי זה לא שונה מכל זנות אחרת. גם על זונות אחרות ניתן להגיד שהמחירים גבוהים מדי, ולמה בכלל אנשים הולכים לשם .. אבל זו עובדה קיימת וברורה שיש אנשים שרק זה מתאים להם, והם מוכנים לשלם. אני לא רואה סיבה לצאת נגד זה, ובטח שלא נגד בעלות המקצוע, שרק מספקות שירות.

שמעתי מישהו פעם אומר "אני מוציא כסף על סרטים, ארוחות ומתנות כדי להכניס אותה למיטה. כבר עדיף לי לקחת זונה, יעלה פחות ונגיע לעניין יותר מהר, ורוב הסיכויים שהיא גם תהיה יותר טובה." אז זונה זה בשביל מין, ומי שרוצה *רק* מין, או רק הצלפות ושום דבר מעבר לזה, ילך לזונה. בשביל כל השאר, נשאר הכסף בכיס, ו(קצת יותר מ-)חצי מאוכלוסית העולם בפוטנציה. icon_razz.gif
subsa30

תגובה לתאיר ולכולם .

subsa30 • 23 באוק׳ 2004
תאיר , יקירתי ,
שום נקמה , שום נשוי ושום אישה , אני צעיר מידי כדי להחשב מי שהיה נשוי לפני שבע שנים ,
שום קונספירציות , וממש ממש ממש , אבל ממש לא לשבור שוק או לפגוע בפרנסתה של מישהי , זה הדבר האחרון שאעשה וזה נוגד את כל העקרונות והאידיאלים שלי.(לא ארחיב- אם תתענייני תפני אלי) .
את אולי לא מכירה מלכות שהתעשרו מזה , אני דווקא כן , לא מעט ולא אחת . חכמות מאד דווקא.
השחיקה הנפשית של העבד בעניין לא מבוטלת כלל וכלל , אולי הוא לא חווה את זה כל יום אבל תאמיני לי , את לא יודעת באיזה מצב נפשי הוא נמצא באמת , ואם את כן יודעת אז מתנצל מראש...
DARKSLAVE לא! אין בית ספר כזה , או שיש לה את זה או שלא. נקודה. מרביתן לובשות מסיכה שמהר מאד עפה מהפנים ויוצאות מזה בדיוק באותה מהירות שנכנסו לזה. מרביתן פעלות למטרות כלכליות ולא מתוך אידיאלים ועקרונות .
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 23 באוק׳ 2004
קן מחפש ברבי

אני לא מכיר אותך אבל האם ייתכן שאתה רואה במחיר הסשן חוצפה כי אתה רואה אותם כזונות ולא כמלכות ולכן לא מגיע להם סכום שכזה?

תזכור שהדיון הוא לא אם מלכות בתשלום זה זנות או בדסמ , אלא האם זה לא מוגזם התשלום לסשן.
זה היה הנושא שהועלה (ביחד עם החרםםםםםםםםםם...זהו לא משחקים איתכם יותר...שברו את הכלים icon_biggrin.gif )

ולגבי הנושא עצמו:

מלכות בתשלום מציעות פנטזיה. להגשים את הפנטזיה שלך.
400 שקל יקר בשביל להגשים פנטזיה?
כמה פעמים בחיים יצא לך להגשים פנטזיה?
יש אנשים שמשלמים אלפי דולרים בשביל להגשים את הפנטזיות הפרטיות שלהם.
(לא בהכרח מיניות)
לכן זה גם נקרא פנטזיה...כי זה לא משהו שאתה עושה כל יום או פעם בחודש או בשנה.

אם אתה רוצה לבוא פעם בחודש לפחות בשביל להנות זה כבר לא פנטזיה אלא סוג של בילוי ואז כן המחיר יוצא יקר מאוד ואתה מתרושש מהר.

יש כאלה שיראו בהגשמה הפנטזיה הזאת אשליה , כיוון שמעורבת פה אינטימיות עם כסף וזה לא מתאים להם. אותם אנשים לא ילכו למלכות בתשלום.
אבל יש גם כאלה שזה מספק אותם והם יחיו עם זה. הם כן ילכו.

נכון , יש אכזבות ולפעמים יש הרגשה שהכסך הלך כי הסשן לא היה טוב או לא היית מרוצה מהמלכה,קורה. לא תמיד הכל מצליח בחיים. יש גם נפילות...
אני מבין את הכעס (או אכזבה?) מהמצב.
אם אני הייתי מוציא 400 שקל על משהו ולא מקבל תמורה מלאה למה שקניתי הייתי מרגיש שעבדו עליי.
גם לבזבז הרבה כסף וגם לא לקבל את מה שרציתי. icon_cry.gif

subsa30

תגובה.

subsa30 • 23 באוק׳ 2004
יפה אמרת. אהבתי .
huan
huan • 23 באוק׳ 2004
גברים מצחיקים.
מוכנים לעבוד 8-12 שעות רק בישביל התענוג של להוציא את הזין מהמכנסיים או ללכת לחיות "בכאילו" פנטזיה במשך לא יותר משעה.ואחר כך חלקם עוד בוכים על התעריפים במקום להתחיל לחושב אם המוח ולא עם הזין.

זה כמעט מצחיק אם כל העסק לא היה כל כך עצוב.
subsa30

huan

subsa30 • 23 באוק׳ 2004
HUAN אתה צודק , ואתה בכוון הנכון. מסכים איתך בכל מילה . אבל אל תנסה להכנס לראש של אנשים אחרים... תחיה את מה שאתה.
בהצלחה.
LADY​(שולטת)
לפני 19 שנים • 24 באוק׳ 2004

Re: huan

LADY​(שולטת) • 24 באוק׳ 2004
subsa30 כתב/ה:
HUAN אתה צודק , ואתה בכוון הנכון. מסכים איתך בכל מילה . אבל אל תנסה להכנס לראש של אנשים אחרים... תחיה את מה שאתה.
בהצלחה.

לראש או לכיס.....שכל אחד יעשה מה שבא לו !
אני אישית פגשתי במועדון עבדים שהציעו לי תשלום והרבה יותר גבוהה ולזמן יותר קצר.
לא הסכמתי ! אך כששאלתי מדוע הם רוצים לשלם הם אמרו שהם אוהבים את ההשפלה של תשלום בעד סשן....
אז יש גם כאלו...