לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רעיונות לעונשים פומביים...

בקבוק_בלי_פקק
לפני 19 שנים • 24 באוק׳ 2004

רעיונות לעונשים פומביים...

בקבוק_בלי_פקק • 24 באוק׳ 2004
אשמח לשמוע ולקבל רעיונות לעונשים פומביים... icon_eek.gif

icon_eek.gif או אולי חוויות ועונשים שאתם עברתם? icon_razz.gif
שוקולית​(שולטת)
לפני 19 שנים • 26 באוק׳ 2004
שוקולית​(שולטת) • 26 באוק׳ 2004
אמיתי לחלוטין!
בחמישי אחד,הלכנו שיפחתי ואני לבלום.
בחזרה הבייתה היו צריכים להקפיץ אותנו לאיזה איזור בת'א כדי,לחכות לטרמפ שלנו.
חיכנו באיזה דשא ממש ליד כביש ראשי.
החלטתי שבגלל התנהגותה הלא הולמת של שיפחתי,היא חייבת בעונש והיה לי כיף שהטרמפ שלנו קצת איחר.

מלא כלי רכב עמדו ברמזור אדום,החלטתי שזה הרגע.
הצלפתי בה,פקדתי עליה להיות על ארבע ולקחת אותי לטיול בדשא......לא אספר כל מה שקרה אבל,הרמזור הפך לירוק והמכוניות לא נסעו.
זה היה מחזה מדליק,חבל שלא היה שם צלם.
Marcus Wright​(אחר)
לפני 19 שנים • 27 באוק׳ 2004
Marcus Wright​(אחר) • 27 באוק׳ 2004
שוקולית כתב/ה:
אמיתי לחלוטין!
החלטתי שבגלל התנהגותה הלא הולמת של שיפחתי,היא חייבת בעונש והיה לי כיף שהטרמפ שלנו קצת איחר.

הצלפתי בה,פקדתי עליה להיות על ארבע ולקחת אותי לטיול בדשא......לא אספר כל מה שקרה אבל,הרמזור הפך לירוק והמכוניות לא נסעו.

מגניב , אבל מה היה מתרחש אילו היה זה שולט שעושה זאת לשיפחתו ...
לא רק שהמכוניות לא היו ממשיכות לנסוע , בנוסף לכך כל הגברים במכוניות היו יוצאים ודופקים בו מכות רצח icon_twisted.gif icon_twisted.gif
לא ככה ?
Tainted​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 28 באוק׳ 2004
Tainted​(לא בעסק) • 28 באוק׳ 2004
שוקולית!!
עם שפחה כמו אינפי, ושולטת כמותך,
גם אני הייתי עוצרת!!!!!!
דני בוי
לפני 19 שנים • 29 באוק׳ 2004
דני בוי • 29 באוק׳ 2004
cat כתב/ה:
שוקולית כתב/ה:
אמיתי לחלוטין!

מגניב , אבל מה היה מתרחש אילו היה זה שולט שעושה זאת לשיפחתו ...
לא רק שהמכוניות לא היו ממשיכות לנסוע , בנוסף לכך כל הגברים במכוניות היו יוצאים ודופקים בו מכות רצח icon_twisted.gif icon_twisted.gif
לא ככה ?

כוחניות ושליטה נשית מדברת בעד עצמה, זה מדליק הרבה מאד אנשים גם ונילים כמובן, כשגבר יעשה זאת לשפחה, הדבר ייתפרש כאלימות אצל חלק גדול מהאנשים.
זהו סיבה טובה למשל שנושאת דגל קהילת חובבי הבדס"מ תהיה אישה סלבריטית מלכה כמובן.

בכל אופן דעתי לגבי פומביות נותרה בעינה,
ישנם דברים שלא צריכים להעשות בפומבי ואם כן אזי מול עיניו של ציבור מסויים שיקבל בהבנה ובפתיחות מה שהוא רואה.
לעשות דברים פומביים מוחצנים מידי בפני כל העולם ואחותו כמעין הצגה לציבור שחלקו הלא קטן יראה בדבר מגוחך, בזוי, מעורר סלידה ורתיעה זה באמת מגוחך ומשפיל לא רק את הנשלט/ת פה אלא גם את השולט/ת.
זה לא עניין של לא לדפוק חשבון לכל העולם ולעשות מה בזין שלי, אבל אפשר לעשות את הדברים בצורה יותר אינטימית, ראויה ומכובדת ועדיין מבלי לדפוק חשבון לחברה והסביבה, לא צריך את הפומביות בשביל זה.
אי אפשר אולי להתווכח ולהעלים פנטזיות הכרוכות בפומביות אבל כן אפשר לעמוד בפני הפנטזיה ולא כל פנטזיה חייבים לממש לא משנה עד כמה מרגשת היא.

בסופו של דבר אין איסור בחוק נגד זה לעת עתה כשם שנגד התערטלות פומבית דווקא כן יש, כך שהדבר אפשרי .
שוקולית​(שולטת)
לפני 19 שנים • 29 באוק׳ 2004
שוקולית​(שולטת) • 29 באוק׳ 2004
cat יקר
וואלה יש משהו בדברייך....
אתה יודע,מה לעשות כשרואים שתי נשים יחד זה נראה הרבה יותר
מגרה,מלהיב,מרתק
אין לי הסבר.
המלכה_ליה​(שולטת)
לפני 19 שנים • 9 בנוב׳ 2004
המלכה_ליה​(שולטת) • 9 בנוב׳ 2004
בית קפה תל אביבי עמוס בשעות הצהריים מלכה ועבד כשני אנשים מן המניין
הקפה מוגש ,היא מסמנת לו להתקרב אליה הוא בא היא לוחשת לו באוזן חכה לי בנוחיות ,
הוא ניגש רועד והיא מבצעת עליו ביזאר קל בשירותי הבנות.
עונש פומבי שעשיתי לעבד היה לקשור אותו לעמוד חשמל ברחוב לאחר שהסתובבנו בעודו אזוק ואז דרישה לליקוק מגפיי.
כמו כן הסתובבתי בשכונה שלי עם עבד קשור ברצועה הוא הוכרח לרחרח עמודי חשמל ולהשתין כמות קטנה על שלושה מהם.
יש עוד והרבה אבל ..... icon_rolleyes.gif

ליל מנוחה..
דוכיפת​(נשלט)
לפני 19 שנים • 11 בנוב׳ 2004
דוכיפת​(נשלט) • 11 בנוב׳ 2004
בבלום עם מיסטרססס.מעט מ"הקהילה"ומלא "ואנילים".מיסטרססס מצווה עלי להגיש לה סיגריה..בתנועה דובית אופינית רוכן ותוך כדי כך הופך כוס משקה שמרטיב את נעליה של מיסטרססס.מתרומם לחפש משהו לנגב.מיסטרססס מתרוממת במלוא 180 קומתה,לוקחת כוס מלאה בוודקה ומיץ תפוזים ובאיטיות מןפגנת שופכת את כל תוכנה על ראשי.מקלחת לא צפויה....הואנילים במקום הסתכלו פעורי עינים ואני נשלחתי במצבי הרטוב להביא לה כוס משקה חילופית זוכה לציחקוקים והערות מנוכחים...אבל מי שם?......
עציר מנהלי​(נשלט)
לפני 19 שנים • 13 בנוב׳ 2004

כתיבת תגובה בפורומים, בפקודה

עציר מנהלי​(נשלט) • 13 בנוב׳ 2004
עונש פומבי חינוכי ויצירתי במיוחד יכול להיות פקודה של המלכה לעבד שלה להגיב על הודעות בפורומים של "הכלוב", גם בעניינים שבהם אין לעבד מה לומר. לאלץ אדם להוציא מעצמו את היצירתי שבו זה עונש לא קל. הרי הכתיבה היא אמנות, ואמנות שנעשית בפקודה היא מטלה קשה כשאול.
שוטרת*
לפני 19 שנים • 13 בנוב׳ 2004

מממ...

שוטרת* • 13 בנוב׳ 2004
לי נראה שצריך להמציא עונש מיוחד לעבד שחושב שלכתוב בפורום ולהביע את עצמו, בצורה כזו שהדומית שלו תוכל ללמוד אותו בצורה אחרת מאשר אחת על אחד ,זה עונש.. icon_wink.gif
מה עם נאמר לעבד מסויים בערב קריוקי לעלות לשיר שיר בדס"מ למלכה שלו שנמצאת שם?
icon_lol.gif