לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דנג'ן קילד דה סאדו מאזו סטאר?

crazy_toast​(שולט){אליס}
לפני 19 שנים • 28 באוק׳ 2004
crazy_toast​(שולט){אליס} • 28 באוק׳ 2004
למרות שרוב הכתבה היא גבב של שטויות...
אני מאוד אוהב את דנה מודן, ומה שנאמר בכתבה יכול להיות שבהחלט משקף את מה שכמה מהאנשים כאן מרגישים לאחרונה בקשר לדאנג'ן(כל ההתאוננויות על ההרכב הדמוגרפי של הדאנג'ן מדי פעם), אבל אני בהחלט מתנגד לביטויים כגון "סוף עונת הבדס"מ".
אמירה כזאת בעצם אומרת שבדס"מ זאת אופנה חולפת.
יכול להיות שזאת אופנה חולפת- אבל רק לחלק מהאנשים כאן. אלא שלא באמת נמצאים כאן ממניעים טהורים של בדס"מ.

באותה מידה אני גם יכול להגיד שאני מתנגד לכל ההתבטאויות שאני מדי פעם נתקל בהם למשל:
"אתה בקטע של בדס"מ" וכו'.

"קטע"= אופנה חולפת.

בדס"מ אצלי הוא לא "קטע". הוא לא אופנה חולפת.

אולי אצל דנה מודן ואצל כותבת הכתבה בדס"מ הוא כן "קטע".
bianca​(מתחלפת)
לפני 19 שנים • 1 בנוב׳ 2004

אני לא מבינה ...

bianca​(מתחלפת) • 1 בנוב׳ 2004
כל פעם אני שומעת את התלונות ,את ההאשמות ואת הביקורת ואני פשוט לא מבינה...
מה הבעיה שלכם עם הדאנג'ן??
מה חשבתם שהדאנג'ן יהיה???
מועדון הדאנג'ן זה מועדון פטיש היחיד בארץ,כמובן שהוא ימשוך אליו הרבה סקרנים,זה לא אומר שבדס"מ זה טרנד וגם אם כן מה אכפת לכם???
אני אישית יוצאת לדאנג'ן כבר יותר משנה ושמעתי על הסיפורים של מה שהיה בהתחלה ואיך הונילים הרסו את המועדון.
אין לכם בושה ??
אתם הייתם פעם הונילים הסקרנים האלה,היה נחמד לכם אם היו מתייחסים אליכם ככה ?
ונכון יש את האנשים המציקים והוולגרים שלא יודעים איך להתנהג ,אז מה ???,יש כאלה בכל מקום,ומה שאין בכל מקום ויש בדאנג'ן זה שמירה צמודה ואם מישהו עושה משהו לא במקום מעיפים אותו ואני אישית ראיתי כמה וכמה מקרים
בקיצור,
לא מתאים לכם האווירה בדאנג'ן? אל תבואו
מתאים לכם? תשתקו ותהנו
SEAMASTER​(שולט)

מה זה זה ?

SEAMASTER​(שולט) • 1 בנוב׳ 2004
הדאנג'ן משמש מעבר למועדון כמקום מפגש פטישיסטי לקהילת הסאדו מאזו בארץ , המקום הוא המקום היחיד שהרים את הכפפה ונשא את הדגל לכוון המוטרף הזה ולכן יש להסתכל על חצי הכוס המלאה ! באם אני מנטרל ערבים כושלים שהיו במקום ומולם אני מעמיד ערבים קסומים שחווינו שם אז הטוב עולה בשבע רמות .

הכרנו בדאנג'ן אנשים בעלי אותה שריטה כמונו , מחתכים סוציואקונומיים שונים ומגוונים אבל כולם עם אותה שריטה - המשיכה לB D S M וזה תענוג שהרי בעולם הזה כולם שווים , למרות שישנם אלה החושבים אחרת . בקיצור יש לפרגן למקום יות מאשר להקניטו ולהביאו על דרך השלילה .
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 1 בנוב׳ 2004
מקום בילוי לא עושה, לא משנה, לא יוצר, ולא קובר תרבות.