שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מהי מלכה בענייו של עבד

Mis Clair
לפני 19 שנים • 30 באוק׳ 2004

מהי מלכה בענייו של עבד

Mis Clair • 30 באוק׳ 2004
זה אינו סקר, אלא יותר התייחסות לחלקים מסויימים במלכה
כמו גובה צבע עור שיער ועוד... כמובן ישנו עניין האישיות icon_biggrin.gif
גם פה העסק לא פשוט, מלכה שמחייכת בסשן/ קרה כקרח.
אני לא מחפשת שמות של מלכות אלא מבט כללי יותר, מה הופך מלכה
למלכה בעניים של עבד? מה מפעיל את ליבו בקצב מסחרר כאשר הוא ניצב מול הגבירה עוד לפני שיצאה מפיה מלה אחת.... ומה דוחה אותו?
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 30 באוק׳ 2004
כמובן,וכמו כל מפגש הקליק הראשון הוא גופני-המראה.מה לעשות חוש הראיה השתלט על שאר החושים.
היום,מה שחשוב לי יותר,זה להרגיש את הכח,הסמכותיות,הרצון לשלוט של המלכה..יותר מדי אכזבות מחתיכות עוטות פטיש מלכותי אבל אין בינן לבין פםדום ולא כלום.
וגם הריח...מאד מאד דומיננטי....
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 30 באוק׳ 2004
אני, ברשותך, אתעלם מהעניין הפיזי... לא בגלל שהוא לא חשוב, אלא בגלל שהוא לא מעניין, ולא קשור להיותה של אשה דומיננטית, מבחינתי.

עכשיו, לקטע האישיותי... היא חייבת להיות חזקה. מאוד מאוד חזקה. מספיק חזקה כדי להיות טובת-לב ואדיבה ובעלת חוש הומור. אני אוהב לפעמים קשיחות ורוע מסויים... אבל אם אלה הקווים המנחים באישיות, לא תודה, זה חלש ודוחה אותי.
היא צריכה להיות מספיק עוצמתית, מקסימה וחכמה כדי לגבור עליי, ולגרום לי לרצות לתת את עצמי, להתמסר (מרגיש מוזר לכותב את זה...). נשים חסרות בטחון, אכזריות לשמן או סתם לא החלטיות (כן כן, פה אני מבקש המון... icon_razz.gif ) לא נושאות חן בעיניי, בדרך-כלל... אלא אם יש דברים אחרים לפצות על זה.
דני בוי
לפני 19 שנים • 31 באוק׳ 2004
דני בוי • 31 באוק׳ 2004
מקבי כתב/ה:
אני, ברשותך, אתעלם מהעניין הפיזי... לא בגלל שהוא לא חשוב, אלא בגלל שהוא לא מעניין, ולא קשור להיותה של אשה דומיננטית, מבחינתי.

עכשיו, לקטע האישיותי... היא חייבת להיות חזקה. מאוד מאוד חזקה. מספיק חזקה כדי להיות טובת-לב ואדיבה ובעלת חוש הומור. אני אוהב לפעמים קשיחות ורוע מסויים... אבל אם אלה הקווים המנחים באישיות, לא תודה, זה חלש ודוחה אותי.
היא צריכה להיות מספיק עוצמתית, מקסימה וחכמה כדי לגבור עליי, ולגרום לי לרצות לתת את עצמי, להתמסר (מרגיש מוזר לכותב את זה...). נשים חסרות בטחון, אכזריות לשמן או סתם לא החלטיות (כן כן, פה אני מבקש המון... icon_razz.gif ) לא נושאות חן בעיניי, בדרך-כלל... אלא אם יש דברים אחרים לפצות על זה.

תשובה יפה.
מסכים עם כל מילה , אם כי בהחלט העניין החיצוני חשוב במראית העין הראשונית, המשיכה הפיסית החיצונית שגם לה יש חלק בעוררות המינית של העבד גורמת לרצון גבוה יותר להתמסרות ואז אם היא גם יודעת לשלוט טוב אז פשוט הכל משתחרר החוצה.
יש כל מיני סימנים לזיהוי שליטה אמיתית וחיקוי/זיוף של שליטה.
אבנר​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 2 בנוב׳ 2004

חיצוניות מול פנימיות ומה שבינהם

אבנר​(לא בעסק) • 2 בנוב׳ 2004
יש דברים חיצוניים כמו
לבוש, שיער, נעליים וכדומה

ויש דברים פנימיים
כמו הבן אדם, מבנה האישיות שלה, ואיזה
סגנון חיים היא אוהבת

אבל מה שהכי חשוב זה מה שנמצא
בין הפנימי לחיצוני
כמו למשל
הקול שחושף המון
היציבה של הגוף
וקצב הנשימה

+++
כל מה שבין החיצוני לפנימי מעיד
על היכולת שלה לסחוף אחרים אל תוך עולמה הפנימי
ומפה והלאה

+++

אחד הדברים המוזרים בבדסמ הוא שאין גבולות
בין החיצוני לפנימי ואז הם יכולים להתהפך בינהם

פתאום השיער הלק והנעליים
הופכים להיות הדבר הפנימי הכי חשוב
ואילו הנשמה הטובה של המלכה
הופכת לעניין יחסית זניח

האם מלים אלו הן מילות כפירה
???

אשמח להתיחסות

+++
מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 2 בנוב׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 2 בנוב׳ 2004
ציטוט: אם כי בהחלט העניין החיצוני חשוב במראית העין הראשונית, המשיכה הפיסית החיצונית שגם לה יש חלק בעוררות המינית של העבד גורמת לרצון גבוה יותר להתמסרות ואז אם היא גם יודעת לשלוט טוב אז פשוט הכל משתחרר החוצה

ברור שהיא צריכה להיות מושכת (ואפילו מאוד), אבל זה לא קשור להיותה דומיננטית, אלא פשוט לזה שאני רוצה להימשך לאשה שאני נמצא איתה. icon_razz.gif
Mis Clair
לפני 19 שנים • 3 בנוב׳ 2004
Mis Clair • 3 בנוב׳ 2004
פעמים רבות החיצוני הופך לחשוב מכל,
בואו נהיה אמיתיים אחד עם השני,
מלכה שנראית לא טוב אבל יש לה אישות נהדרת
תהיה תמיד פחות אתרקטיבית ממלכה יפה שאין לה הרבה מה להציע.
יכול להיות שבמשך הזמן יבינו הנשלטים מי משתיהן
היא המלכה האמיתית, אך חובת ההוכחה תמיד תהיה על אותה מלכה "בעלת האופי"

כמובן שמראה חיצוני קובע, בצדק, זה הינו חלק חשוב מאוד בפנטזיה,
אבל גוף מדהים לא יציל סשן גרוע......

אני רוצה להוסיף משהו שכבר כתבתי במקום אחר בעבר,
אני לא מאמינה שמלכה אמיתית צריכה לדבר בקול מתנשא,
להרים את מבטה כדי שתמיד תראה אותך מגבוה,
או להביט בך בעניים מלאות בוז..
זאת רשימה של דברים שממש לא קשורים בשום דרך לנשיות.
מלכה אמיתית תתפוס את מבטך בכל מקום, היא חכמה, יש לה חן, אולי גם יופי, ענייה לא מחפשות את עינך, היא לא צריכה ולא חייבת להוכיח לך דבר.
בעיני אישה כזאת אתה קודם כל אדם... בשעת סשן כמובן תהיה הרבה פחות מזה וכל הדרך בה היא מביטה בך גם תשתנה.... בסופו תחזור להיות שוב בן אדם, והיא תחזור להיות מי שהייתה לפני כי היא אישה אמיתית.
star

אולי

star • 3 בנוב׳ 2004
מלכה אמיתית צריכה להיות אישה
שעבד יוכל להמשך אליה ולהעריץ אותה.

ומכיוון שכל עבד הוא קודם כל אדם,
אז זה משתנה מאדם אחד למשנהו.

ןבנוגע למראה חיצוני, מסתבר ש...
זה הדבר הראשון שרואים שנפגשים,
לחלק זה יותר חשוב מלאחרים.
אבל כמו בעולם של וניל,
לאישה יפה יותר קל להכיר
ויותר גברים רוצים אותה.

ושאלת הבהרה:
למה לחזור למה שהייתם?
בתוך הקשר? או מחוץ לו ?
את שוללת קשר של 24/7 ?
star

Re: אולי

star • 3 בנוב׳ 2004
star כתב/ה:
מלכה אמיתית צריכה להיות אישה
שעבד יוכל להמשך אליה ולהעריץ אותה.

ומכיוון שכל עבד הוא קודם כל אדם,
אז זה משתנה מאדם אחד למשנהו.

ובנוגע למראה חיצוני, מסתבר ש...
זה הדבר הראשון שרואים שנפגשים.
לאחדים זה יותר חשוב מלאחרים.
אבל כמו בעולם של וניל,
לאישה יפה יותר קל להכיר
ויותר גברים רוצים אותה.

ושאלת הבהרה:
למה לחזור למה שהייתם?
בתוך הקשר? או מחוץ לו ?
את שוללת קשר של 24/7 ?
Mis Clair
לפני 19 שנים • 4 בנוב׳ 2004
Mis Clair • 4 בנוב׳ 2004
ציטוט: בעיני אישה כזאת אתה קודם כל אדם... בשעת סשן כמובן תהיה הרבה פחות מזה וכל הדרך בה היא מביטה בך גם תשתנה.... בסופו תחזור להיות שוב בן אדם, והיא תחזור להיות מי שהייתה לפני כי היא אישה אמיתית.

אני מתייחסת בשורות אלו לסשנים בתשלום, כשעבד מגיע אליי בפעם הראשונה אני חייבת לדבר איתו לפני הסשן בצורה כזו שתגרום לו להיפתח ואחרי הסשן כדי לדעת מה היה טוב ומה טוב פחות..אני תמיד מנסה להשתפר. במידה וזה עבד קבוע שאיתו אנחנו מתקדמים כל פעם עוד שלב היחסים בינינו יהפכו או לקשר של שליטה 24/7 או לקשר של ידידים טובים, יש אנשים שאני מממאוד אוהבת לדבר איתם מחוץ לסשן, וה"קטע" שלהם הוא -סשן של שעה ואני חוזר להיות בן אדם- למה שאני אפסיד אותם?
אגב, אפשר לשלב בין הדברים.