לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תפירה... גרררררררררר :)

מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 19 שנים • 2 בנוב׳ 2004
מאסטר יקיר​(שולט) • 2 בנוב׳ 2004
תודה מקבי,
אל תדאג, על בריאותו של העבד שלי
אני שומר יותר מאשר על בריאותי שלי.

נכון, סימאסטר,
אני ידוע כמי שאין לו אלוהים
ואתה תמיד שיבחת אותי דווקא בגלל זה...

אליס,
מסוכן כאשר עושה את זה מישהו שלא יודע מה הוא עושהicon_smile.gif

המשך חיים נפלאים לכולנו !
SEAMASTER​(שולט)

העולם

SEAMASTER​(שולט) • 2 בנוב׳ 2004
העולם נוצר מאנשים משוגעים , שרוטים , כאלה שאין להם אלוהים .
creamy
creamy • 2 בנוב׳ 2004
סחתין על התעוזה.
מדהים אותי האומץ שלך כל פעם מחדש.
ולגבי ההוא למעלה... מי צריך אלוהים כשאתה מחזיק מחט ביד? icon_lol.gif
מאסטר יקיר​(שולט)

Re: וואלה וואלה

מאסטר יקיר​(שולט) • 2 בנוב׳ 2004
Mistresss כתב/ה:
SEAMASTER כתב/ה:
ניו בוי .. זה לא חדש שאין לך אלוהים ...

יש לו אלוהים - יש לו אותי!!!!!!!!
icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif

ויש לי אותי!!!!!! icon_cool.gif
ניקול בעקבגבוה​(שולטת)
לפני 19 שנים • 3 בנוב׳ 2004

ניו..

((: עבודת יד או מכונת תפירה?
וחוץ מזה איך פורמים?בהחלט , מעשה ידייך להתפאר.
נשיקה}{}{
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 3 בנוב׳ 2004
ניקול }{

עבודת יד, יש לי מוכנת תפירה קטנטונת,
אבל לא לעור שמן icon_lol.gif icon_lol.gif

פורמים - גוזרים עם מספריים בזהירות.
Demi
Demi • 3 בנוב׳ 2004
טוב,
האמת היא שנשבר לי מהפורומים מהרבה סיבות, אבל מה שהולך כאן מחייב אותי להגיב.

דבר ראשון יש לי הרבה סימפטיה כלפי ניובוי.
דבר שני הוא שתפירת האשכים הזאת מחליאה אותי.
דבר שלישי זה שלא צריכים להראות מעל גבי הפורומים כמה אקסטרימים אנחנו ואיזה שליטה יש לנו בבדסמ כי זה ממש לא מעניין אף אחד וממש לא מוסיף לאף אחד בכלום (חוץ ואולי לאגו שלנו).

יש מי שזה מחרמן אותו.... לא אותי, אבל שיהיו בריאים אם זה עושה להם טוב.
אמרו כאן - זה פשוט מגעיל ושאלו למה, התשובה היא - כי ככה בא להם, וזאת זכותם.

וכתב ניובוי: "מסוכן כאשר עושה את זה מישהו שלא יודע מה הוא עושה" והוסיף חיוך אחרי...
אז אני אומר כאן שזה מסוכן גם אם עושה את זה כירורג, ומי שלא באמת יודע את כל ההשלכות האפשריות בזמן המעשה ובעתיד וגם יודע לטפל בהן (ולא רק לשלוח לרופא) וגם מסוגל לטפל בסיבוכים שעלולים להיות (האם ניובוי מוסמך לרשום למשל אנטיביוטיקה במקרה שיהיה זיהום?), אז אני באופן אישי ממליץ לו לא לעשות את זה.

בואו וניקח מקרה שבהחלט יכול להתרחש: עקב סיבוך כלשהו מגיע הסאב לרופא המשפחה, ונגיד שכל העניין הוא באיזו תרופה שהרופא צריך לרשום לו. כל רופא שיראה דבר שכזה חייב לפי חוק לדווח לראשויות. עובדת סוציאלית תוזמן, הסאב עלול להשלח לפסיכיאטר לאיבחון, האדון עלול להקרא לחקירה ובעצם, נסו לשרטט לכם תרחישים כאלו ואחרים. ואל תשכחו שהבאתי את התסריט הקל ביותר במקרה של סיבוך שניתן לטיפול פשוט יחסית אבל מחייב התערבות של רופא.
עכשיו נסו לדמיין תרחישים גרועים יותר....

הבעיה שלי כאן היא בהקלת ראש בדברים שלאדם הממוצע נראים מופרחים לחלוטין, בלתי הגיוניים ואפילו בלתי נתפסים. הקלת הראש הזאת לא רק שאיננה אחראית כלפי הסאב שעליו מתבצעים הדברים אלא גם כלפי שאר קוראי הפורום שחלקם מזועזעים ונשארי חסרי מילים בעוד שחלקם האחר מפרגן ובעצם משמש כחותמת גומי, וכך מתקבל הרושם שהקלת ראש היא דבר שצריך להיות מקובל ונהוג ואת ההשלכות מרגישים ומרגישות נשלטים ונשלטות על בשרם, ושמעתי על הרבה מקרים שהסתיימו אצל הרופא, שהסתיימו עם סאב או סאבית פגועים ועם אדון ששאל את עצמו - אבל מה עשיתי, הרי זה נהוג ומקובל וכולם עושים את זה... אני לא אשם שהסאבית הזאת (למשל) עדינה מידי או עשוייה מסוכר...

אזכיר לכם את השירשור על תפירת השפתיים של מיסטרX, תשוו אותו בבקשה לשירשור הזה
האם ההבדל בתגובות הוא שX הוא דמות בלתי מוכרת? שהוא שאל ולא הראה שהוא יודע לעשות?
וכן אני זוכר שממה שהיה כתוב שם השתמע שהוא לוחץ על הסאבית לעשות זאת כנגד רצונה מה שקומם הרבה הרבה אנשים... ומאיפה לנו לדעת שאנשים אחרים (וכשאני אומר אנשים אחרים אני לא מתכוון באופן ספציפי לאף אחד או אחת כולל לניובוי עצמו) שנתפסים כמנוסים וותיקים וככאלו שכבר ביצעו את הדברים הסוקולד - אקסטרימים, האם הם חפים מכל רבב?

שוב - אני לא מדבר באופן ספציפי על אף אחד או אחת, אבל, באופן אישי אני יודע על דמויות שכאלו (מוכרים ומנוסים) שהסיבה היחידה שכל הפורום (או אולי כל הפורומים) לא זועקים חמס היא בגלל שהם כל כך מוכרים ושמסביבם הילה כזאת של מלאכי בדסמ.

בחזרה לעניין המקורי - כירורג לא היה עושה דבר שכזה בשביל הכיף מפאת האחריות שיש לו ככירורג הוא פשוט לא היה מעז, וכירורג גם יודע לטפל וגם יודע את הסיכונים ואת הסיבוכים ולמרות זאת הוא לא היה מעז... אז מי אנחנו שניקח אחריות שכזאת?

ואחרי כל מה שכתבתי - מי שעדיין מחליט שהוא לוקח על עצמו אחריות שכזאת... בבקשה.
רק בקשה אחת לי אליכם - לפני מעשה תשלחו את הסאבים שלכם להתייעץ עם הרופא בעניין.

והסתייגות אחת קלה בבקשה - כל מה שכתבתי לא תקף במידה והסאב הנ"ל רופא בעצמו icon_smile.gif
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 3 בנוב׳ 2004
Demi כתב/ה:
טוב,
האמת היא שנשבר לי מהפורומים מהרבה סיבות, אבל מה שהולך כאן מחייב אותי להגיב.

דבר ראשון יש לי הרבה סימפטיה כלפי ניובוי.
דבר שני הוא שתפירת האשכים הזאת מחליאה אותי.

כמובן שלא קראתי את כל ה"פילוסופיה" שלך בנושא,
אך להתחלה של "השכלתך" יש לי מה להגיב:

נשבר לך מהפורומים...
לכולנו נשבר ממך, גם לפורומים!
אתה בהחלט מיותר מבחינתי,
כך שתחסוך לנו את הטמטום שלך,
כי אם לא היית אדיוט, היית יודע לקרוא את הכותרת לפני התמונות
והיית מבחין שלא האשכים תפורים!!

מוותר על הסימפטיה שאתה רוחש לי,
לך איתה למקומות אחרים!!