שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם לוותר על החלום בגיל 40 + ??

תאיר​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 11 בנוב׳ 2004

Re: לילה רשימת התנאים היא המכשול

תאיר​(נשלטת) • 11 בנוב׳ 2004
[quote="Anan"][quote]יש סיכוי למצא עוד אדון ,פנוי,לא נשוי,שמחפש מבוגרות יותר[/quote]

בואי נוסיף עוד כמה דרישות כמו עשיר חכם יפה ונראה כמו אפולו ואז מובטחת לך בדידות מזהרת.
או שנתפשר על דרישות הגיוניות[/quote]

נראה לך "הגיוני" שלך תהיה זוגיות לחזור אליה אחרי הסשן, מישהי לישון איתה בלילה, מישהי לבלות איתה בסופי שבוע, מישהי שאפשר תמיד להתקשר אליה ולדבר איתה - ולשפחה שלך לא יהיה משהו כזה?
Brave Dwarf
לפני 19 שנים • 12 בנוב׳ 2004
Brave Dwarf • 12 בנוב׳ 2004
גם אם אני לא כלול בטווח הגילאים המצויין, לדעתי כן. לדעתי ניתן למצוא גבר גרוש/רווק המחפש כנועה להמשך חייו ולא מישהי להשתעשע בה ולהנות מבסרותה שקושרת את החניכיים.

ועליך להמשיך ולחפש ובשום פנים לא לוותר. ואולי דווקא להשתמש בעובדה שיש כאלו המעדיפים את הצעירות מאוד מהם ולהודות להם על כי ניפו עצמם מראש מבחירתך.
Anan-Sagol​(שולט)
לפני 19 שנים • 13 בנוב׳ 2004

נראה לי מאוד

Anan-Sagol​(שולט) • 13 בנוב׳ 2004
ציטוט: נראה לך "הגיוני" שלך תהיה זוגיות לחזור אליה אחרי הסשן, מישהי לישון איתה בלילה, מישהי לבלות איתה בסופי שבוע, מישהי שאפשר תמיד להתקשר אליה ולדבר איתה - ולשפחה שלך לא יהיה משהו כזה?

ודאי שנראה וגם אפשרי כן כן אמנם לא תמיד אבל אפשרי. אם לא ניתן בדידות מזהרת מהניית יותר ?
חומר(טוב) למחשבה.
ענן-סגול
הבוס שלך​(שולט)
לפני 19 שנים • 5 בדצמ׳ 2004
הבוס שלך​(שולט) • 5 בדצמ׳ 2004
בתור מבוגר ונשוי, הרשי לי לומר לך קודם כל שאני מאחל לך שתמצאי בדיוק את מה שאת מחפשת. אבל אם את לא מוצאת, תצטרכי להחליט אם את מוותרת לגמרי על חלק מהחיים שהוא אולי חשוב לך מאוד. מנסיון אישי אני יכול לומר שלפעמים יש יתרונות גם לריחוק מסויים, לפסקי זמן שהם חלק בלתי נפרד מיחסים לא אקסלוסיביים.
וחוץ מזה, אני בטוח שיש גם גברים פנויים מבוגרים שמעדיפים נשים בשלות.
masterpice​(שולט)
לפני 19 שנים • 6 בדצמ׳ 2004

על חלומות כאלה לא מוותרים

masterpice​(שולט) • 6 בדצמ׳ 2004
ישנם חלומות שניתן לוותר עליהם,
אבל חלום שכזה...למה לוותר?

לעשות כל מה שניתן להגשים אותו,
וזה לא מסובך.
Carnivor​(שולט)
לפני 19 שנים • 1 בינו׳ 2005

Re: האם לוותר על החלום בגיל 40 + ??

Carnivor​(שולט) • 1 בינו׳ 2005
laila כתב/ה:
כבת 40 ושלושה חודשים שרואה איך השפחות בכללן,הלא נשואות,הולכות ונעשות צעירות,
אני שואלת את עצמי ואתכם/ן
כלא נשואה במרומי גיל ה40 יש סיכוי למצא עוד אדון ,פנוי,לא נשוי,שמחפש מבוגרות יותר? ישנם כאלו? בגילאי ה40 פלוס שלא מחפשים את הצעירות? בכלל?
או שהטרנד הנכחי, הוא כמו שאני רואה במועדון,גברים מבוגרים עם נשים צעירות ואני יכולה כזה לותר על מסע חיפוש.

hey babe, come over here right now