שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ככה אקח אותך

השולט אור​(שולט)
לפני 19 שנים • 13 בנוב׳ 2004

ככה אקח אותך

השולט אור​(שולט) • 13 בנוב׳ 2004
הדלת נסגרת מאחורי.
את שוכבת על המיטה בידיים מתוחות לצדדים, ערומה. רגלייך מקופלות מעט, כשאת נשענת על ברכייך.
ככה אני רוצה אותך, עם כיסוי עיניים, מחכה לי.
אל תזוזי, אני לא מרשה. מותר לך רק לנשום.
אני מביטה בך, רואה את השדיים הכבדים שנמחצים מתחת למשקלך. רואה את עור הברווז שחטפת ברגע שהדלת נסגרה מאחורי. את פוחדת? את צודקת, אין לך מושג מה מצפה לך היום.
האגן שלך מוגבה על שתי כריות, את מגולחת למשעי. הישבן שלך עגול, מלא, מידי פעם כשאת נושפת אוויר במהירות, אני רואה את הבשר מטלטל בו.
אני רוצה להכאיב לך הלילה, לשמוע אותך צורחת. אני איהנה מזה. גם את.
אבל עוד לא.
"בואי הנה כלבה שלי" אני אומרת בשקט, "על ארבע עד אליי".
את מגששת את דרכך, זוחלת מהמיטה אל הרצפה, ידך נשלחת לפנים, מגששת, נוגעת לי במכנס, יורדת אל המגף, את מתקרבת, מניחה את מצחך על מגפיי. את לא זזה.
דממה. אני עומדת מעלייך, מביטה בך הכנועה, מלמעלה.
יש בי רעב מטורף הלילה. חודשים נטולי סשנים הותירו אותי ריקה.
אני לוקחת צעד לאחור, את קפואה. הולכת לאיטי מסביבך, מקיפה אותך פעם אחת. לא נוגעת. מסיימת חצי סיבוב נוסף סביבך ונעמדת מאחורייך. אני מעבירה את קצה שוט הרכיבה שלי על עורפך. המגע הפתאומי מקפיץ אותך, אבל קצהו של השוט יודע להצמיד את ראשך בחזרה אל הרצפה.
אני מעבירה את השוט במגע קליל על עמוד השדרה שלך, עוקבת אחר קימורי השרירים שבגבך. הנחיריים המתרחבים שלי מריחים ריח קל של תשוקה שעולה ממך. העיניים שלי נוקבות כעת, מבטן פוצע – בחיוך. עינייך מכוסות, את לא מביטה.
בקצה השוט אני מצליפה במהירות על פנים ירכייך, ואת מפשקת, מרחיבה לכבודי את הכניסה אלייך. "תיפתחי כלבה רטובה שלי" אני חושבת, "אני רוצה לזיין אותך הלילה זיון של כאב."
על יד שמאל שלי הלבשתי כפפת רופאים לבנה, וכעת היא פותחת את הכוס שלך, חודרת אלייך. מגע הכפפה קר, גורם לך להתכווץ ואז להרטיב. כן, אני מודעת לפנטזיה הקטנה ההיא שלך, של להרגיש קטנה וחסרת אונים כשאני מתעסקת בתוכך.
שתי אצבעות שלי חודרות אלייך, חופרות, בלי להרגיש את מתחילה להשיב לי בקונטרות, לגנוח בשקט. אני יוצאת מתוכך. את כמעט נופלת כשהרטיבות שלך מחפשת אותי שוב בפנים.
יד ימין האוחזת בשוט מצליפה בו על ישבנך. לפני חדירה לפי הטבעת יש לחמם את האזור - זה חימום מהסוג שאני אוהבת... מצליפה בתנועות קצובות, קצרות, ארוכות, שוב ושוב ושוב... הגניחות שלך מרפדות את ההצלפות שלי "תגנחי כלבה, תגנחי זונה קטנה ורטובה שלי" אני ממשיכה להצליף בך. הישבן שלך מאדים. אני מפסיקה. עומדת דוממת ומתנשפת מעט מעלייך.
את מניעה לרגע את הישבן ואז קופאת. את יודעת שמשהו עומד לקרות, אבל את לא יודעת מה.
אני מניחה יד על ישבנך, הוא אדום, לוהט למגע. אני מחייכת בשקט. טובלת את אצבעותיי המכוסות בכפפה בכוסך שוב, יכולתי למלא כוס יין בנוזלים שנגרים ממך. הכפפה מרוחה תשוקה, ואני מביטה בה.
"תפתחי" אני פוקדת עליך.
ידייך נשלחות לאחור ומפשקות את ישבנייך מולי. חור קטן ומכווץ נגלה לעיני, חור שטרם ביקרתי בו.
אני מעבירה את אצבעותיי עליו. מלטפת מסביב לאט. מחדירה מעט מאצבעי ונסוגה לאחור. אני שומעת את הנשימות שלך, נעתקות לרגע נעשות עמוקות, ואז מהירות, כשאני נוגעת שם בדיוק, בנקודה שגורמת לך לרצות לבקש עוד.
אני מלטפת את אזור פי הטבעת שלך. חודרת מעט, יוצאת, מלטפת בתנועה סיבובית, ואז בדיוק כשאת מתחילה להרפות מלחץ השרירים שמכווץ את הכניסה, אני מחליקה את אצבעי לתוכך. מרגישה בשרירים מתהדקים לרגע בהפתעה, מסתובבת מבפנים, גורמת לך לגנוח ולשחרר. ואני בפנים.
אצבע ראשונה בתוכך. אצבע ראשונה מזיינת לך את הישבן.
אני מניחה את השוט על הרצפה ושמה את אצבעות ידי השניה על דגדגנך.
מעסה אותו לאט, מרגישה אותך נעה איתי, תנועה למעלה ואת פותחת בעקבותיה את הישבן לחדירתה של אצבע נוספת. צעקה נמלטת מפיך, אני לא בטוחה אם זו צעקת כאב או עונג כי מיד לאחריה את מצמידה את ישבנך אל ידי, שואבת אותה לתוכך. אני דופקת לך את התחת.
את צרה בפנים, השרירים שלך לוחצים את האצבעות שמחליקות ברטיבות שבישבן. את נקייה, ציוויתי עלייך חוקן לפני שהגעתי. את רועדת כשאני מעסה את דגדגנך באצבעות ידי השניה, את צורחת, כשאגודל יד ימין חודר אל הכוס שלך.
החורים שלך מלאים בי, הדגדגן שלך נפוח, ואת רוכבת על האצבעות שלי בצרחות של עונג.
עוד לא הגיע הזמן שתגמרי. אני מרחיקה את יד ימין ממך, וממשיכה לזיין לך את הישבן. את כבר לא שולטת, מקרבת ומרחיקה את גופך, רועדת, צורחת, טוב לך להרגיש אותי בתוכך.
"עלי על המיטה" אני פוקדת ויוצאת מתוכך בתנועה חדה. את נופלת על הרצפה, אני נעמדת, מביטה בך מגששת בחוסר אונים, מחפשת אותי. ידך נוגעת במגפי והצלפה חדה פוגעת בעכוזך. "למיטה אמרתי, ומיד".
שתי דמעות מתגלגלות על לחייך, דמעות עלבון ותשוקה. השוט שלי מצליף שוב במהירות.
"למיטה שפחה, לתנוחה הראשונית, לא אחזור על זה שוב".
את מגששת את דרכך למיטה, עולה עליה ונשכבת שוב באותה התנוחה בה קיבלת את פניי. הישבן שלך פתוח מולי.
אני פותחת את המכנס שלי. היום יש לי הפתעה בשבילך. הגעתי אלייך כשאני חוגרת מראש עליי את הסטרפאון - הזין שלי מהסיליקון. אני מחדירה את ידי אל הכוס שלך, אוספת רטיבות ומעסה בה את הזין ואת פתח ישבנך.
את מייבבת, לא ברור לך מה מחכה לך.
אני מתקרבת ומניחה לקצה הזין לחבוט קלות בעכוזך.
"תיפתחי" אני פוקדת, ומתענגת על המהירות בה ידייך מפשקות מולי את העכוזים לחדירה מהנה.
אני מתחילה לחדור אלייך לאט. מעסה עם הזין את השרירים הרפויים ממילא, חודרת מעט, מסובבת, מרככת... ביד אחת אני אוחזת בזין, והשניה שוב על הדגדגן שלך, מזכירה לו את העונג.
את מתחילה להיפתח. ככל שהעונג מהדגדגן מתעצם, השרירים מתרפים והישבן עולה לקראתי. אני מתחילה להחדיר אותו לתוכך. את מתכווצת לרגע, נפתחת, וראש הזין בתוכך.
אני מעניקה לך כמה שניות של הסתגלות, ומתחילה בחדירה איטית ועקבית. אני מזיינת אותך בתחת.
לאט, בזהירות, אני חודרת עד שאין יותר לאן לחדור. כולי בתוכך.
אני מרגישה את השרירים שלך עוטפים אותו, אוחזים בו. אני מרגישה את הרטיבות שבפנים שמחליקה את דרכי.
אני מזיינת אותך בתחת. סוף סוף הוא שלי.
אוחזת כעת במותנייך, מייצבת את תנוחתך, ומזיינת אותך בתנועות עמוקות. את מכניסה יד אחת מתחתייך, ומעסה את הדגדגן.
"תשאפי את הזין שלי כמו אוויר" אני אומרת לך, ואת יונקת אותי לתוכך.
אני מזיינת אותך וכעת מצליפה בכפות ידיי על ישבנייך המאדימים במהירות. 20, 30 הצלפות... הגניחות שלנו עמוקות. "את תגמרי איתי שפחה" אני גונחת.
"כן גברתי" את זועקת.
"בספירה עד 5" אני פולטת, חודרת, מזיעה מעלייך, מביטה מלמעלה עלייך, השפחה המדהימה שבחרתי לי.
"חמש"
"ארבע"
"שלוש"
הגניחות שלנו מתערבבות, קשה לי להתרכז ולספור לך אבל את תגמרי רק כשארשה.
"שתיים"
"אחת. בואי אליי כלבה שלי, תגמרי"
אני טוחנת לך את הישבן עכשיו. החדירות שלי מהירות, נוקשות, אני מרגישה את הגמירה שלי מרעידה לי את כל השרירים. את צורחת, מתכווצת מתחתי...
"תגמרי, כלבה. תגמרי"
"כן, כן, כן" אני שומעת אותך "גברתיייי"
הקול שלך נחנק ברעידות מטורפות, אני צונחת עלייך, מחבקת אותך, עוטפת אותך אליי. אני עדיין בתוכך. את רועדת, ורועדת, ולאט לאט נרגעת ונרדמת, אוחזת בכף ידי כנגד שפתייך המחייכות.
Aiko​(נשלטת){Jake}
Aiko​(נשלטת){Jake} • 13 בנוב׳ 2004
וואו.
אני מחייכת חיוך קטן בכל פעם שאני נתקלת בפרסום חדש שלך, כי אני יודעת מה מצפה לי.
ועכשיו החיוך שלי לא קטן בכלל... מרגש כתמיד.
זיקית

damn

זיקית • 13 בנוב׳ 2004
sexy !

תודה על הסיפור icon_smile.gif
שפינוז_
לפני 19 שנים • 14 בנוב׳ 2004
שפינוז_ • 14 בנוב׳ 2004
חבל"ז יותר טוב מסרט icon_rolleyes.gif
@buba@​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 14 בנוב׳ 2004